8 תשובות
יש.
(לא שכל החנות מלאה)
אבל זה מאוד קשה.
וגם רוב החולצות לא מתאימות/יפות
בגלל זה זה קשה
רק למצוא חולצה זה נס בפני עצמו
כל השאר זה בונוס
אנונימית
מסכימה לגמרי
אני נמצאת בקניון עם חברות ואין לי מה למדוד
אפשר להעלות את המודעות של נשים מלאות
למה רק בנות רזות נחשבות כרזות
כן.
אני לא מלאה, אבל המון פעמים שמתי לב שהמידות ברוב החנויות הן ממש קטנות, וגם אם מתאימים את המידות למלאות, המידות לא מספיק גדולות לכולן.
וזה דיי מבאס לחשוב שאת צריכה לקנות בחנות מיוחדת ולהרגיש שונה מהחברה
יש.. אבל בארץ בחנויות הרגילות (קסטרו, רנואר, תמנון, פוקס) יש רק עד מידה xl אז זה תלוי נשים שהמידה שלהם יותר מxl צריכות לקנות בגדים בחנויות אחרות שמיועדות למידות גדולות יותר (קריזי ליין, עונות, ג'רמפ) והבגדים שם פי 2 יותר יקרים.. ובחול בחנויות הרגילות יש לך עד מידה xxl וגם זה ממש גדול.. קיצור המודעות לזה בארץ פחותה מהמודעו. בחול
אנונימית
צודקת אבל זה פשוט קשה וכמעט אין
גם אם יש הגזרות פחות מתאימות והחלוצות לא יושבות יפה
יש מידות גדולות בחלק מהחנויות. אבל זה לא באמת מועיל.
אני למשל נמוכה ומלאה, ועד היום, לא קניתי שמלה מעולם! לא בגלל שאין מידות, יש מידות. אבל זה נראה מזעזע מכל בחינה. הגיזרה היא גיזרה צמודה, עם תפרים שנועדו לכווץ את הבגד שיהיה יותר "מחוטב" אבל לי זה פשוט לא מתאים. אז מה בעצם עשיתם? לקחתם דגם ופשוט תפרתם אותו בקנה מידה גדול יותר? זה חסר תועלת.
אני מעידה על עצמי שרוב הבגדים שלי הם לרוב מידה - שתי מידות מעליי רק בגלל שהגזרה צמודה וזה לא מתאים. בנוסף, לדעתי בלי קשר למידות גדולות - לא מתחשבים בעובדה שיש צורות גוף שונות לנשים, קל וחומר כשהמשקל עולה כך יותר מסובך (לי לפחות) למצוא בגדים. בעיקר חגיגיים, לאירועים וכו'.