8 תשובות
תאמת אני בן ואני מבין אותו
כאילו זה סימן אני חושב שזה לא הדדי גם אני הייתי מתנהג מוזר אם ידידה שלי הייתה אומרת לי ככה
תגידי לו בדיוק מה שכתבת פה ושחבל שהחברות ביניכם תלך ותיעלם בגלל דבר כזה ואם לא מתאים אפשר להמשיך הלאה ולשים את זה בצד
לא מפתיע
יכולות להיות לזה 3 סיבות

1. חשב שנדלקת עליו ואז נבהל ולא ידע מה לעשות אז לאט לאט ניתק יותר את הקשר כדי לא לפגוע ישירות

2. יש סוג של אנשים שלוקחים את הקשר כמובן מאליו אם מתייחסים אליהם מאוד יפה, יכול להיות שזה שהחמאת לו גרם לו לקחת את הקשר כמובן מאליו ואז כבר פחות בא לו על זה/חשוב לו לשמור, זה מעצבן אבל לצערנו לא חסרים כאלה.

3. זה לא באמת קשור למה שאמרת אולי הכיר עוד ידידות או משהו והוא יותר עסוק עם זה, זה גם קורה הרבה פעמים.

צודקת שקשר צריך להיות משני הצדדים ושאת לא צריכה לרדוף אחריו, אם זה באמת בגלל סיבה 2 אל תצרי איתו כלכך קשר ועם הזמן הוא ישלח לך הודעה ויתחיל לנסות להחזיר את הקשר כי זה יפגע לו באגו שפתאום לא תכתבי לו או משהו.

אבל לא משנה מאיזו סיבה הוא לא שווה את זה אם הוא ככה מתרחק ומוותר עלייך בקלות בעיקר אם זה בגלל המשפט הזה, אל תתאמצי בשביל מי שלא מתאמץ בשבילך, תתמקדי במי שכן רוצה לשמור איתך על קשר תעסיקי את עצמך בחברים אחרים.

עוד משהו שאת יכולה לעשות, זה לדרוש תשובות, להגיד לו שזה ברור שהתרחקתם! ושיהיה כנה איתך לגבי הסיבה, אם הוא יגיד שזה בגלל המשפט אז תבהירי לו שזה ממש לא היה בקטע שהוא חשב שזה, חשוב להבהיר דברים.

אבל כמו שאמרתי קודם אם הוא מוותר עלייך בכזאת קלות אז הוא באמת לא שווה את זה, ומגיע לך ידידים שלא יתרחקו ככה יום אחד בגלל משפט או בגלל שהכירו עוד חברים או משהו.
שואל השאלה:
כן אבל הבהרתי לו שזה היה וזה כבר לא קורה, והוא אמר לי שגם הוא חשב על זה ופשוט שיצאנו בכיפור (אחרי שסיפרתי לו) אז נפגשנו לפני עם כל החבורה וזה והוא הציק לי כזה בצחוק ואז דפק לי כזה "אני לא מאמין איך היית בקטע שלי" "תאמת שגם אני לא יודעת" "איך עשית טעות שאמרת לי עכשיו יש לי קלף עלייך" ככ נפגעתי מהמשפט הזה, כאילו זה כל מה שאני בשבילך קלף? אחרי שאנחנו חברים טובים כמעט שנתיים שלוש מה הקטע?! לומר לי משפט ככ מעליב...
אנונימית
שואל השאלה:
ודיי נו, זה פשוט היה ברור שמשהו הולך ביננו, היה ביננו ככ הרבה מתח (כאילו מתח מוזר כזה לא בקטע רע לא יכולה להסביר) הוא פשוט היה שם את היד שלו על שלי לפעמים והיינו יוצאים רק שנינו ופשוט הכל היה פלרטוט אחד גדול, שאמרתי לו הוא אפילו הזכיר את זה שביומולדת שלי אחרי שכולם הלכו נשארנו שנינו ופשוט דיברנו עד הבוקר, זה ברור שזה היה הדדי והחלטתי לומר לו את זה כי חלק בתוכי קיווה לא להשאר המטומטמת שאף פעם לא אומרת מה היא מרגישה ואז להפסיד הכל. אנחנו מתאימים מכל הבחינות והוא גם אמר את זה, אז בתכלס אני באמת לא רואה סיבה שהוא מתייחס אליי ככה, אני באמת מרגישה פשוט שהוא סתם מפחד, כי יש ביננו משהו ואני בטוחה בזה, אני לא מדמיינת.
אנונימית
אוקיי עכשיו אחרי הפרטים האלה באמת נשמע שהיה משהו והוא מפחד, ובאמת משפט מגעיל שאמר שיש לו קלף עלייך, ידיד אמיתי לא היה רואה את זה כקלף! יענו הוא התכוון שעכשיו יש לו יתרון עלייך כשהוא יודע את זה, אבל תכלס אין פה שום יתרון הוא סתם ילדותי, ועוד זה מבחינתו טעות שאמרת לו, וואו הוא לא חכם במיוחד, רואים שהוא לא הפעיל את המוח במיוחד שאמר את זה, אם הוא וויתר עלייך ככה מהר בגלל שהוא פחדן או בגלל שרואה בזה יתרון ומחליט לזלזל בקשר אז הוא ממש לא שווה את זה וכנראה אף פעם לא היה חכם במיוחד ועכשיו הוא הראה כמה הוא מגעיל, הסוג אנשים האלה שרואים במצבים האלה יתרון במקום להיות נורמלים ולעודד או להגיד מה שיש להם על הלב מזעזע לא סובלת אותם, במצב שלך עם כל הקושי הייתי מוותרת עליו ואני מאוד ממליצה לך לעשות את זה, אל תרדפי אחריו זה סתם ינפח לו את עוד יותר תאגו, אם הקשר אפילו קצת חשוב לו הוא ישים לב ויתחיל לנסות לשמור אותו, אבל אם לא אז עוד יותר הראה לך כמה הוא ממש ממש לא שווה כלום, למרות שגם אחרי מה שאמר ושעוד התרחק אחרי זה במקום להתנצל כבר מראה שהוא לא שווה את זה בכלל תכלס, מקווה שתפגשי מישהו הרבה יותר טוב בקרוב שיודע להתנהג ותחשבי איזה מזל שלא קרה עם הקודם כלום. (: