13 תשובות
אז תחפשי עבודה?
בייביסיטר
דוגיסיטר
לנסות למצוא בסופר קטן או משהו
~v~
שואל השאלה:
אבל. איפה. לחפש עבודה בקושי מקבלים היום
למצלצר, בייביסיטר, דוגיסטר, בחנויות...
אולי למלצר או עבודה משרדית
באיזה אזור
אני גם במצב שלך
1.דרוש/ה עוזר/ת הדרכה לתרגילי הגנה עצמית, מגיל 13, הדרכות ילדים ומבוגרים, הכשרה כחודש על חשבונינו גם תלמדו וגם תקבלו תשלום, רצוי ניסיון כל שהוא בתחום הגנה עצמית או האבקות או גודו או כל סוג של לחימה, חובה ביטחון עצמי, זיכרון, עצמאיות, יש הסעות מהבית, יש שתיה קרה וחמה וארוחה קלה, שכר גבוה, ניתן ללמוד אצלינו ועל חשבוננו, הדרכות לכל הגילאים, רק מי שבאמת רוצה לעבוד בתחום הזה לשלוח הודעה ונשוב. איזור רחובות והסביבה .
אפשרי כל יום או פעמיים בשבוע, שכר מקבלים כל יום. יתקבלו מגיל 13עד גיל 60. עבודה קלה כיפית מהנה מעשירה ומלמדת. לא להתקשר, לשלוח הודעה או ווטסאפ תרוויחו גם כסף, גם יידע מקצועי בהגנה עצמית מצילת חיים, גם חברה טובה, גם כושר חיטובים חיזוקים שריפת שומנים ומראה מצויין, לימודים חינם עם תעודה, ובריאות.


2.חוג שנפתח לריקודים ברחובות דרוש/ה אוהב/ת לרקוד להדרכת גילאים 6 עד 80, יתקבלו מגיל 13, לא חייב ניסיון, אחרי שעות הלימודים, אפשרי ללמוד אצלנו וגם תקבלי תשלום. חובה עצמאיות מוחלטת


3.חובה מאיזור העיר רחובות, מגיל 13, חברמנית, איכותית, עם הרבה שמחה וחיוכים ואנרגיות, 3 פעמים בשבוע, כ 4 שעות בכל פעם, עצמאית לחלוטין, לילדה בת 8 , שכר לשעה גבוה, לא יתקבלו בנים. לרציניות לעבודה בלבד(בייביסיטר)


אם את רוצה מספרים תגידי לי
זה מאתר של עבודות נוער
איך קוראים לאתר??^
אנונימית
דיי כבר עם הנוער הזה שלא מבין שהעבודות האלה בלי כסף, לא מרגשות וקשות. מתי יבינו כבר איך עושים כסף אמיתי בלי ללכת לכל העבודות המעצבנות האלה??? (פרטי!)
אפשר למלא סקרים !!!
אתרי סקרים בתשלום מהמובילים בארץ.
הסקרים נשלחים במייל . עונים על הסקרים . מס' דקות ביום וזהו !!
המתמידים מגיעים בקלות למאות שקלים בחודש !
מצורף קישור להרשמה
הפיצי את הקישור לאנשי הקשר שלך שכולם ירוויחו.....
בהצלחה
http://bit.ly/2Evf86b
שואל השאלה:
אזור תל אביב והסביבה
באותו הנושא: