23 תשובות
אל תקחי כל מה שאומרים לך ללב, גם אחיות שלי תמיד אומרות לי כל מיני דברים אבל או שאני מחזירה להן או שאני מתעלמת וממשיכה הלאה
תגידי לה שהיא מכוערת ולהעריך את עצמך יותר
וואו, היא מתייחסת אלייך ממש מגעיל. היא כנראה לא מבינה שזה פוגע בך, יכול להיות שמבחינתה זה בצחוק, ושתיכן מבינות את זה. תדברי איתה על זה, תסבירי לה שזה לא נעים ופוגע.
אני די בטוח שמטר 50 ולשקול 45 זה מצויין
תראי סירטוני מוטיבציה ותזכרי שאף אחד לא מושלם :-)
יש מצב שהיא עושה לך הפוך על הפוך והיא מקנא בך בכלל
שואל השאלה:
Call me 666 tnx
אז זה לא בצחוק כבר, זה לא צחוק של אחיות. אני לא מסוגלת כבר ללבוש כלום כי כל דבר אני חוטפת ביקורת של "את שמנה" בזמן שאני יודעת שאני ליטרלי לא כזאת שמנה.

היא גורמת לי לחשוב שאני שמנה.

Anne.
לדבר איתה לא יעזור, היא אגואיסטית והיא בת 12. לא אכפת לי מכלום והיא חושבת שהכל זה צחוק.

One piece1111
היא לא מקנאה, היא קטנה ממני בכמה שנים ויש לה גוף רזה ( גם לי היה כזה בגילה ואפילו יותר רזה ) ותכלס היא בלונדינית עם עיינים ירוקות, מה יש לקנא בי?
זה ממש תלוי, אם היא אומרת את זה כי אכפת לה ממך, אבל הניסוח עצמו מעליב ופוגע; או שזה רק בשביל לפגוע. זה ממש משנה.
אנונימית
תגידי לה, תסבירי לה שזה פוגע! יכול מאוד להיות שזה יגרום לה להפסיק, אני בטוחה שהיא לא רוצה לגרום לאחותה להרגיש רע עם עצמה.
שואל השאלה:
אנונימית
איזה אכפת לה ממני, היא כל הזמן צוחקת עלי ואומרת בקול מזלזל כזה "אם לא הייתה לך בטן זה היה נראה טוב, תורידי תורידי הבגד ים הזה לרזות"

Anne.
יש לך אחות? אם כן אז אני לא יודעת איך את אומרת "אני בטוחה שהיא לא רוצה לגרום לאחותה להרגיש רע" אבל אם לא, אחים בדרך כלל רבים וזה לא כמו בסט פרנדס, זה ריבים על הכל, מי יושב מקדימה באוטו ועד מי ראשון בנטפליקס.
אני גם בגיל שלך אני נראת פחות או יותר כמוך וגם לי יש את כל הבעיות עם הביטחון העצמי האלה ואחים שלי כל הזמן יורדים עליי וזה .. אם את רוצה לדבר בואי לפרטי .. ואם זה עוזר: פעם שמעתי משהו שאומר "תכווני את החשיבה שלך שאת הדבר הכי חשוב .. יותר מההורים שלך /אחים /חברות/ מפורסמים.. את הכי חשובה ומה שעושה לך טוב בא בעדיפות ראשונה " המשפט הזה נותן קצת זריקת עידוד תחשבי עליו כל הזמן שאת מגיעה לסיטואציות לא נעימות ותזכרי הכל בראש המחשבות שלך הופכות אותך לחסרת ביטחון .. תפסיקי לחשוב על עצמך רע .. אני כבר יכולה להגיד לך .. את חכמה רצח (לפי איך שאת כותבת) את בן אדם מאוד מעניין את נראת לא רע ואת איכפתית מאוד .. את מהממת תוהבי את מי שאת כל מי שרק מתקרב בדרך הלא נכונה אלייך תקעי לו אצבע שלישית לפנים ותלכי .. אין יותר חזקה ממך כשאת רוצה ומי כמוך יודעת
תמצאי בה משהו שהיא לא אוהבת, ובכל פעם שהיא זורקת לך הערה כזו תחזירי לה. חבל נורא שזה הגיע למצב כזה...
אנונימית
שואל השאלה:
נועם555
אם היו נשארים לי פרחים היתי מביאה לך, התיאור שהבאת "את הדבר ההכי חשוב" אני לא אוהבת את הצורת חשיבה הזאת כי היא מעט אגואיסטית וזה בדיוק מה שאחותי עושה, אני לא רוצה להתנהג כמוה כי זה פשוט מגעיל.
אבל תודה רבה :)

אנונימית
לא בא לי לגרום לה להרגיש את מה שאני מרגישה, יש לה קטע שאין לה הרבה חברים כי היא ליטרלי הבנאדם ההכי אגואיסט בעולם ולא מוותרת על כלום ולא אכפת לה מאף אחד חוץ מעצמה.
אני חושבת שלפחות כדאי לנסות לדבר איתה, גם אם את חושבת שזה לא יעבוד. בכל מקרה, נניח שזה לא עובד: פשוט אל תשימי עליה. אל תראי לה לוקים, וכשהיא אומרת לך משהו, תגידי לה לשתוק. אם זו הייתה אחותי הייתי צורחת עלייה שהיא מגעילה ודוחה. זה שאת חושבת שהיא יותר יפה ממך, לא נותן לה זכות להתנהג אלייך ככה.
שואל השאלה:
אני עדין לא חושבת שזה יעזור להגיד לה, ובאמת נסיתי לדבר איתה ולנסות להבין מה רע בבקיני, היא אומרת- לדעתי הוא נראה רע כי יש לך בטן, אז כדאי לך להכניס אותה...

אמרתי לה- אבל אני לא כזאת שמנה כמו שאת מתארת

היא אומרת- היא עדין בולטת והביקיני נראה מכוער
תודה רבה ! כל מה שאת צריכה אני פה -
והכוונה שלי ב "את הכי חשובה" לא הייתה שתהיה אגואיסטית כי את הרי לא .. אבל שהדברים שלך יהיו בעדיפות ראשונה לדוגמא : את רוצה לקנות חולצה אבל החברה שאיתך בקניון אומרת שהיא מכוערת הכוונה שלי היא שתקני את החולצה בלי להתרגש מזה שאחרים לא אוהבים אותה .. לא שתתחילי לקלל אותה על הטעם הנוראי שלה בבגדים חחח : נראה לי שהבנת למרות שהדוגמא דיי נוראית .. בהצלחה :)
ובקשר לאחות :ת-ת-ע-ל-מ-י זאת הדרך .. תתעלמי .. היא נשמעת מאוד קנאית .. אם את מתעלמת היא לא יכולה אפילו לפנות אלייך .. עד שהיא תבין שהדרך שהיא מדברת בה היא לא נכונה ואז היא תתחנן שתדברי איתה
אז תגידי לה שתשים בגד ים שלם ושתשתוק (לא נראלי שלילדה בת 12 יש מה להראות בביקיני)
כנראה זה מה שגורם לה לקנא בך. תביני שהיא עושה את זה כדי להרגיש יותר טוב עם עצמה, ותקבלי את זה באהבה. תדמייני שכל מה שהיא אומרת לך את עונה לה כאילו היא אמרה לך את הדבר ההפוך. זה יעצבן אותה ממש
אנונימית
תהיי אגואיסטית. ההפך. מה זה אגואיסט? זה בן אדם שמרוכז 100% בעצמו. כשתהיי לגמרי מרוכזת בעצמך, ותהייה שלמה עם עצמך, אז לא יהיה לך אכפת מה אחרים אוהבין
אני אח בדיוק כזה
אנונימי
וואו אחותך ככ מקנאה בך שזה פשוט עצוב
שואל השאלה:
תודה לעוזרים 3>