14 תשובות
אם לא אהבת אותי אז כן
לא
אני הייתי עצובה שנתיים בגללזה
אם ככה אתה מרגיש זה הגיוני
כנראה שלא אהבת אותה/הפסקת לאהוב אותה
אתה אמור לדעת
הגיוני כן, כנראה המערכת יחסים לא התאימה לך גם כן.
אם לא אהבת אותה אז... כן זה דיי נורמלי
כנראה היא עשתה לך רע
אם אהבת אותה אז זה לא הגיוני וכנראה שאתה לא שמת לב אבל אתה או שלא אהבת אותה באמת/מספיק או שהיא עשתה לך ממש רע ואתה מרגיש הקלה אהל גם זה עדיין טיפה מעציב כי עדיין יש רגשות כלפי הבן אדם... ככה או ככה זה עדיין אותה תוצאה תעשה חושבים עם עצמך - האם אתה באמת באמת אהבת אותה או שלא ותדע את התשובה

אל תשכח רבל העיקר שטוב לך עכשיו
אולי פחדת ממחוייבות גדולה יותר אז הרגשת קצת הקלה עכשיו
אם לא אהבתה אןתה אז כן
כנראה שהלב שלך הבין שעכשיו יש לו חופש (:
למרות שאהבת אותה, יכול להיות שהרגשת שהיא כבלה אותך או פחדת ממחויבות במקרה שלנו מדובר בזוגיות, יש מצב שלא רצית להתחייב לאהבה בתקופה הזו.
מצד שני יש מצב שמשהו בקשר השתבש, כמו יותר מידי ריבים, שקרים או שאחד מהצדדים מסתיר מהשני הרבה - כשאין אמון או שהוא מתערער אנו יכולים להרגיש שאין טעם להיות בקשר הזה ובצדק.
עוד סיבה שאני יכול לחשוב עליה זה שלא אהבת אותה וכן התרגלת, כואב להגיד אבל זה קורה לאנשים מסוימים שלא יודעים להבחין בין אהבה להרגל..
בכל מקרה, להתעסק בעבר יתקע אותך בעבר..
נכון תמיד צריך לחשוב על מה שקרה ולהפיק לקחים - אבל אל תחשוב יותר מידי על אותו קשר שנגמר ותן לעצמך או לחפש מי אתה וללמוד על עצמך יותר או תן לעצמך להתאהב מחדש.
לשאול אם זה הגיוני מה שאתה מרגיש לא ישנה את המצב הקיים שאתם לא ביחד
טיפ ממני: אם יוצא מצב שיש סיכוי לחזור - אל! , זה לא אותו דבר כשחוזרים להיות ביחד אחרי פרידה במיוחד במצב שאתם לא מרגישים אותו דבר עקב הפרידה, מבוכה נוצרת ויש מצב שהיא לא תעבור, ממליץ פשוט לעבור ולהתקדם הלאה בכל אפשרות.
יגל ❤
אולי אתה כרגע מרגיש משוחרר.
גם זה עובר
אולי אתה לא מעכל