7 תשובות
שואל השאלה:
התכוונתי על מטרות הקהילה עצמה
שואל השאלה:
לא הבנת אותי בכלל חכה רגע אני אשנה את הכותרת שזה יהיה מובן יותר נסה עכשיו
אני בעד פמיניזם, שוויון זכויות זה חשוב.
הקהילה הגאה- יש לי דעה קצת מורכבת עליה, ראשית יש להפריד בין הקהילה לאנשים שאותה היא מייצגת-כל מי שלא נופל לתוך הנורמות החברתיות לגבי מגדר, מיניות, אהבה, זוגיות ודברים כאלה- ואני כן חושב שצריך להיות שוויון זכויות אבל שהקהילה לפעמים מאמצת את ההפרדה בין אותם אנשים לכאלה שכן נופלות לנורמות וזה בעייתי, מה גם שלפעמים היא נותנת ייצוג לא נכון והיא מלאה באפליות פנימיות.
כהי עור- דעתי עליהם היא כמו על אנשים עם עיניים כחולות-ירוקות: אנשים כמוני כמוך בסופו של יום, אבל (באופן אישי) אני מוצא את התכונה הזאת מאוד יפה ומלאת חן (האמת מגיל קטן).
סקסיסטים, הומופובים וגזעים- בגדול, יש לאנשים שונים סיבות שונות(כמו חינוך או חוויות סובייקטיביות) שהפכו אותם לכאלה, אז קשה להגיד משהו קוהורנטי אבל אני כן מתנגד לדעות הללו.
פמיניזם - הגיע הזמן שמשהו במדינה הזאת יהיה שווה , בעד ותומכת .
הקהילה - הכי בעד שיש , אני בעצמי בי .
כהי עור - אנשים כמו כולנו , האפליה שלהם כואבת , אני לא כהה.
שוביניזם - חבל שזה מה שהולך היום , אני אישה , לא מפלצת , נגד .
הומופובים - סתם פרימיטיבים קשיי הבנה והתקדמות.
גזענים - אנשים שחינכו אותם בצורה שגויה , אהבת חינם פחתה מהשנאה , ולכן קרה מה שקרה ..
חבל מאוד
פמיניזם-בעד התומכי שיוויון נגד אלה שמעלים את המין הנשי מעל כי אין מין עליון
הקהילה הגאה-בני אדם בדיוק כמונו ואני כן תומכת,ואני לא תומכת כי אומיגד אני אדגית ומאגניבה שתומכת אני תומכת כי הם יצאו למרות שהרבה לא מקבלים,ומגיע להם זכויות כמו לכולנו.
כהי עור-בני אדם בדיוק כמוני עם פגמינטציה שונה בעור זה הכל.
שוביניסטים-לחלוטין נגדם,להרים מין אחד על מין שני ולהגיד שהוא יותר טוב להגיד שמין אחד בהכרח צריך להיות במקום מסויים והשני במקום אחר,כן יש עובדות מדעיות שגוף הגברי בנוי בצורה יותר ספורטיבית וחזקה יותר אאבל בין זה ובין בנות בכלל לא יכולות לנצח בנים בנות לא יכולות להיות חזקות יותר מבנים ועוד יש אבדל.לדעתי זה נורא.אישה היא לא חפץ,היא לא שייכת לשום מקום והיא לא צריכה לקבל את פקודות הגבר,היא לא צריכה להרוויח פחות על אותה עבודה,היא לא צריכה להאמר שהיא פחות בגלל שאנשים עדיין חיים בעבר ולא מבינים שדברים הישתנו והנקודת מבט והדרך הסתכלות על הדברים כבר לא כזאת פוסל ומשייכת ואין טעם שהיא תיהיה,אישה כן יכולה לעבוד בשביל לפרנס את הבית ונשים גם עושות את זה.
הומופוביה-בתור מישהי שהייתה הומופובית בעבר אני חושבת שמי שהומופוב פשוט לא מצליח להבין מעבר והוא רואה מקובה הוא תקועה באותם הרגלים ישנים מיניות היא לא רק שחור או לבן
אני חושבת שיש הבדל בין הומופוב שמייחס את ההומופוביה שלו מתוך מקום של אני לא רגיל לזה ונדחק מזה ובין מישהו שפשוט מפזר שנאה כי זה לא בא לו בטוב המושג הומופוביה כבר מזמן הפך למושג שנאה ולא המילה כמשמעה
"פחד מהומואים"
גזענות-מטומטם לחלוטין להיות גזען ולהתלונן על אנטישמיות זה עוד יותר גרוע כי אתה פשוט עושה אותו דבר לאנשים אחרים אתה מתלונן על אפליה ומפלה.
מה שונה מלהגיד כל היהודים חיות רעות וטרוריסטיות לבין כל השחורים חיות אדם מופרעות שצריך לשלוח אותם לגן חיות (למרות שגם חלק מהשחורים יהודים אבל נניח את זה רגע בצד) או שבין להגיד כל הערבים רוצחים חסרי רגישות בלי שראיתה והכרת את כל הערבים ראית מעטים ומששלה,ברור שיש רעים אבל איפה אין?;~סליחה אם יש שגיאות כתיב.
לול מישהו בכלל מתכוון לקרוא את מה שכתבתי?XD
שואל השאלה:
אני קראתי הכול