3 תשובות
כן, ככה זה המצב שלי. לא למדתי בכלל בתיכון פיזיקה, ואני מאוד מתחרט על זה

שנה הבאה אני אקח קורס להשלמת בגרויות, ואני אשלים את הפיזיקה

צריך רק להרשם דרך בית הספר (אבל ההרשה מתחילה בערך בפברואר אם אני לא טועה. תחפשי באינטרנט לתאריך המדויק), ואז או שתלמדי לבד או שתקחי קורס. אני בעד לקחת קורס במיוחד במקצוע הפיזיקה, כי יש הרבה ניסויים שיעזרו להבין חומרים, שאותם את לא תוכלי לבצע לבד בבית.
אז מומלץ להרשם לקורס (אני למשל אקח את של קידום), ואז כשתהיה הבגרות לכולם, גם את תעשי (אם בבית הספר שלך זה כמו שלי, אז אפשר לראות שכשמפרסמים את מספרי הכיתות של כל תלמיד בבגרות על הלוח בכניסה לבית הספר, אז יש כמה תלמידים שלא כתוב מאיזו כיתה הם, ובדרך כלל הם בכיתה משלהם. הנבחנים האלה הם נבחני המשנה, שזה בעצם אומר שהם סיימו בית ספר והם כבר עשו כמה בגרויות, פשוט הם רוצים לשפר/ להשלים בגרויות).

אבל סתם כדי שתהיא מוכנה נפשית, מה שתלמידי תיכון עושים בשנתיים (שתי בגרויות בכיתה יא ושתי בגרויות בכיתה יב), אנחנו נצטרך לעשות בפחות משנה, וגם נעשה 3 בגרויות ביחד באותו יום (וכל בגרות היא בערך שעתיים בלי תוספת זמן) . את הבגרות הרביעית עושים במועד סמוך ליום של הבגרויות האחרות כי היא בגרות אחרת, שכאילו נותנים לך חומר שאף פעם לא נגעת בו, וכאילו צריך ללמד אותך בתוך הבגרות מה זה החומר הזה, ואז עונים על שאלות (אל תדאגי, זה לא ממש ממש ממש קשה כמו שזה נשמע)
אה ומה שכתבת על המועד בו תקבלי את תעודת הבגרות

גם אני סיימתי עכשיו את יב, אבל בכל מקרה אני אקבל את תעודת הבגרות בזמן הרגיל שבו מקבלים כולם

פשוט אחרי שכבר תקבלי את הציון בפיזיקיה (שזה יהיה יותר מעוד שנה), את יכולה לבקש מבית הספר בו למדת להדפיס לך תעודה חדשה. אם הם לא מסכימים, אז מבקשים ממשרד החינוך והם שולחים בדואר
שואל השאלה:
תודה!
אנונימית