8 תשובות
אם זה כזה מוגזם פשוט תעשי ניתוחים
ראשית-אף אחד בעולם הזה לא פורפורציונלי
בשום דבר בגופו

שנית-האם הבטחון שלך גם ירד מכל הבנות המזויפות ברשתות?
כי כידוע
פוטושופ זה דבר נפלא
וברגע שרואים אותן במציאות(ויש תמונות הוכחה)
אנשים פשוט בהלם מכמה שהן מזעזעות

שלישית-כמו שנורא קל לך להגיד עליך דברים שהם רעים
אז תעשי שיהיה לך קל להגיד על עצמך גם דברים שהם טובים
התשובה בגוף השאלה, תקומי ותגידי לעצמך מול המראה "אני אוהבת את עצמי!" כשאת מכניסה את זה שאת "מכוערת" למוח שלך, את פשוט מרגילה את עצמך שאת באמת ככה, את מתרגלת לזה. תתחילי להגיד לעצמך שאת יפה, שאת שווה, תפנקי את עצמך, תעשי דברים שיגרמו לך להרגיש טוב, אם את אוהבת להתאפר- תתאפרי, תשני משהו בעצמך, משהו שיגרום לך להרגיש טוב. זה סל הכל לשנות סוויץ במוח.
היי אהובה, ככ מבינה עם מה את מתמודדת וזה שובר את הלב לראות את זה.
לפני הכל אני כאן בשבילך אם את רוצה שנסה לשוחח ולהגיע לתובנות למה החשיבה הזו מגיעה אלייך ומהיכן את מסיקה שאת כלכך נבדלת משאר הבנות.
כל אחת יפה, ולכל אחת דרך משלה. את עוד תמצאי את שלך.
קחי את זה כחומר למחשבה❤
כשאת מסתכלת במראה ואומרת "אני מכוערת" מן הסתם שככה תרגישי לעומת כשתסתכלי במראה ותגידי "אני יפה" זה כבר משהו שונה.
דווקא כן, ברצינות. מי החליט שאת לא יפה? יש ספר חוקים איך להיראות כדי להיות יפה, מישהו הכתיב את זה? החברה המגעילה שלנו הכתיבה וזה מה שמגעיל בה. החברה הכתיבה שאף גדול זה לא יפה ושעיניים חומות זה משעמם מידיי, ובגלל זה כולם פשוט זורמים עם החברה והולכים אחריה וזה מה שפסול, את יפה כמו שאת, פשוט התרגלת לחשוב שאת משהו אחרי בגלל שהחברה הכתיבה ככה.
ובגלל זה יופי הוא בעיניי המתבונן- זו האמת. גם האנשים הכי "מכוערים" בעולם מצאו את אהבת חייהם.
ומה זה חשוב? כול עוד יש להם אופי טוב אז הכול בסדר צריך להסתכל על האופי לא על היופי ומי שאומר לך משהו על איך שאת נראית הוא בכלל צריך להתחנן שתתייחסי אליו בכלל אין לך מה להיתייחס לאנשים כאלה ששופטים לפי יופי תהיהי מי שאת את לא צריכה לעשות שום שינוי בשביל שאנשים יאהבו אותך או בשביל תגידי על עצמך שאת יפה