5 תשובות
ספות מעור בצבע כהה נוחות לניקוי ביתי.

ריפודי בד נוטים לתפוס לכלוכים בצורה קשה יותר- צבע, אוכל, זיעה וכו'..

אם נתקלת בלכלוך עקשן- שווה לפנות לחברת ניקוי ריפודים מקצועית.
שלום מיריליס,

כמנקה ספות מקצועי אני ממליץ לך ללכת על בדים סינטטים. השוק מלא בזה. במיוחד לא צבעים בהירים.

בכל אופן מומלץ ניקוי תקופתי כל שנתיים.

בהצלחה

איציק קלינטק
שלום וברכה, העצה הכי טובה זה עור,, הכשיו העינין הוא התקציב,, כי בסופו של דבר לכל דבר בבית אם ילדים בטח כמו שאתה יודע יש לו אורך חיים, גם לספת עור,,, לנקות אותה נכון אפשר אם סמרטוט לך וגמרנו,, אבל אם תקציבך אינו מאפשר לך יש לך בד סינטטי שהוא טוב אבל גם לא הכי זול,, ההיתי ממליץ לך עד שהילדים ייגדלו קצת על עור תעשייתי שהוא גם ניראה מצוין ואפשר לנקות אותו. רק אורך חייו לא כמו עור אמיתי, אבל המחיר זול ועד שהילדים ייגדלו תוכל להנות מהספא לדעתי.
מנסיוני כמנקה ספות אני ממליץ לך לקנות רק ספות מבד אלקנטרה, עור הוא מאוד יקר ועלול להנזק על ידי הילדים, קר בחורף ודביק בקיץ.
ספות מבד אלקנטרה הן הטובות ביותר, זה הבד היחיד שאפשר להסיר ממנו כל כתם אפילו של יין, דם או דיו. במקרים ספציפיים את יכולה פשוט להעביר מטלית לחה במקום שבום נשפך משהו והלכלוך מיד יעלם. ופעם בשנה להזמין אותנו לניקיון תקופתי ולהחזיר את הספות למצב חדש לגמרי, זאוס ניקוי ספות
זאוס ניקוי ספות
אפשר לרכוש ספה מבד איכותי וחזק או מעור אמיתי - שני הסוגים יהיו עמידים יחסית. בכל מקרה, עדיף ספות מבד כהה שיסתיר כתמים. ב"רוזטו" תוכלי להתרשם ממבחר גדול של סלונים שיוכלו להיות אידיאליים עבורך, מבחלי לוותר על מראה יוקרתי.
באותו הנושא: