28 תשובות
שאין לה חברות או שהיא ממש ביישנית
שואל השאלה:
חבל שלא עושים את זה
אנונימית
הייתי מרחמת עליה קצת, ומנסה לדבר איתה
כלום.. הם הסוג האנשים שהכי כיף להתחבר אליהם בדרך כלל
אנונימי
שיכול להיות שאין לה חברים ומזמינה אותה להיות איתי ועם החברות
זכותה, לא הייתי ניגש עליה, הייתי מכבד אותה. היא בוחרת ליד לבד, די כמוני אני חייב להגיד וזה די מעצבן שפונים אלי ילדים מהבית ספר.
מאוד מרחמת עליה.
אנונימית
שואל השאלה:
אני ככה כבר בערך מכיתה א.. ולא רוצים בחברתי אבל אני משקיעה בלימודים
אנונימית
שקרה לה משהו... הייתי הולכת ושואלת אותה מה קרה ואם היא בסדר
ברור שאם היא ממש לא הייתה מעוניינת לדבר לא הייתי חופרת לה אבל רק לנסות לברר מה קרה
הייתי מנסה להתחבר אליה
הייתי ניגשת אליה.. אני וחבאות שלי תמיד עושות את זה...
הייתי מנסה להתחבר אליה.
הייתי מנסה להיות חברה שלה... במיוחד עכשיו בתקופה הזאת שאין לי חברות
הייתי יושב ליידה מצחיק אותה מתחיל איתה שיחה לא הייתי משאיר אותה לבד או אף אחד אחר..
מנסה להתחבר
איזה באסה שאין אצלי ילדים בשיכבה שיבואו וידברו איתי
אנונימית
אני כזה.. ולא משנה מה ירשמו פה, אני אחשוב שלאנשים לא איכפת, ילד לבד בהפסקה במשך פרק זמן ארוך אמור להפעיל לכם נורה אדומה אנשים, אתם רואים אותו עסוק כל הזמן בטלפון שומע שירים עם אוזניות בקושי מדבר תבינו הוא ביישן ואולי לא כולם יש לי בעיה חברתית והוא ישמח אם תיגשו אליו ותראו לו שאכפת לכם ממנו.
מקווה שפתחתי את עינכם תודה שקראתם
הייתי מנסה להתחבר אליו/ה ובמידה והם לא היו רוצים חברה הייתי מבינה והולכת.
היתי הולך ומדבר איתה למה היא לבד כי שנה שעברה היתה לנו ילדה כזו שכול הבנות לא אהבו אותה אז אני וחברים שלי ישבנו איתה שלא תהיה לבד
איך אפשר לדעת אם היא לבד מבחירה או לא?
אני חושבת שאחרי פעם אחת שאני אראה מישהי לבד אני ארצה לבוא אליה אבל לא בטוח שאני באמת אעשה את זה בגלל חרדה חברתית וכולה..
יש לי מישהי כזאת בכיתה, וניגשתי אליה וניסיתי להתחבר איתה אבל היא לא רצתה אז הלכתי
אני באמת לא מאמין שכל האנשים שהגיבו באמת היו הולכים להתחבר אליה, אני כזה ותמיד לבד ב-4 בתי ספר ואף אחד לא ניגש אלי, אני די בטוח שגם אתם לא הייתם נגשים.
אנונימי
שכדאי לי לארח לה חברה כי אף אחד לא אוהב להיות לבד במיוחד לא מבחירה.
הלוואי שבמציאות באמת היו עושים את מה שרובכם כתבתם..
אבל זה לא ככה..
כבר עשיתי את זה בעבר אז זה לא מונע ממני לעשות את זה בעתיד
כנראה הייתי לוקחת אותה לספסל וקוראת לכמה חברות שלי לבוא ולהכיר להן אותה והינה נהינו חברות
אני שמתי לב לילדה שהייתה בבית ספר שלי (סיימנו יב') שהיא תמיד לבד כשיש הצגות בבית ספר וכשהמורים היו מכנסים את השכבה בשביל כל מיני דברים, וגם אני תמיד הייתי לבד בהצגות ובכינוסים אז פשוט באחד הכינוסים התיישבתי לידה בכוונה והתחלנו לדבר ואז נהיינו חברות והסתובבנו כל הזמן ביחד עד סוף השנה (: לדעתי פשוט צריך למצוא את ההזדמנות ואת הזמן הנכון להתחבר (:
אנונימית
אנונימי
כנראה שאצלך יש אנשים מגעילים אצלנו גם יש הרבה כאלה שלא יפנו לאותו ילד ושלא באמת יהיה אכפת להם אבל זה לא אומר שלאף אחד מפה לא אכפת אני אישית אומרת את זה עכשיו הכי אמיתי שיש הייתי הולכת לאותו ילד או ילדה ושואלת אותם מה קרה ולמה הם ככה
אה ואתה גם יכול לשלוח הודעה ואולי אני אצליח לגרום לך להרגיש יותר טוב (כי אמרת שאתה לבד)
הייתי מנסה להתחבר אליה
כבר קרו כמה מקרים כאלה
יש ילדה אחת שתמיד יושבת לבד ומתבודדת כזה.. עכשיו שמתי לב שהיא אוהבת את הלבד ואת השקט שלה, אז לפעמים אני באה לידה ומדברת איתה וזה ומכירה לה את חברות שלי ולפעמים אנחנו נשארות איתה ולפעמים כשאנחנו רואות שהיא מעדיפה להישאר לבד אנחנו מבינות והולכות.
ויש פעמים שהיא באה אלינו בעצמה ומבקשת להיות איתנו.. פשוט צריך לאט לאט לדעת איך להתחבר בקטע הזה ולתת הרגשה טובה, היא כנראה התביישה והיא גם אמרה שהיא אוהבת את הלבד והשקט שלה. ותכלס? גם לי יש פעמים כאלה שאני אומרת לחברות שלי שאני צריכה כמה זמן קצת לבד.. כי אני אוהבת את השקט וזה והן מבינות ויש פעמים שהן איתי ואותו דבר גם ההפך. והילדה הזאת עכשיו חברה די טובה שלנו... (אנחנו כאלה מתחברות לכולם) ושאר הילדים חשבו שהיא סנובית אז הסברנו להם שהיא לא סנובית וזה.. והם הבינו ועכשיו גם הם חברים שלה.
ואני באמת לא מבינה למה חושבים שילד שלא מדבר ומתבודד הוא סנוב. אז מה אם הוא מתבודד. אולי הוא רוצה את השקט שלו ואולי הוא מתבייש.. לא מבינה למה יש אנשים שישר שופטים והכי קטע שבהתחלה רצו כזה לרדת עליה ולהציק לה ולקלל אותה ולעשות עליה חרם רק בגלל שהיא התבודדה וזה גרם להם לחשוב שהיא סנובית.. עצוב שזה ככה..