11 תשובות
אז את 1.56. So what?
מצידך תלכי אפילו עם כפכפים ושיגידו מה שהם רוצים.
אין לך מה להרגיש רע בגלל זה. תהיי בטוחה שזה גובה מקסים מאוד
שימי זין מה את מתייחסת בכלל ותאמיני לי שבלהיות גבוה יש גם חסרונות
אנונימית
מה עובר עליהם,,, בנות נמוכות זאת חולשה,.,.
אני 1.60 בערך ואני חיה תבעיות שלך.
החברים הכי קרובים שלי גם צוחקים לי על הגובה המון למרות שאני צועקת עליהם להפסיק, אני נוטה אבל לקחת את זה בהומור. הרי רק אני נמוכה בחבורה ותמיד זוכרים אותי הכי הרבה. בזכות הגובה שלי.
אנחנו גם יותר "נוחות" לבנים נמוכים יותר, אנחנו יותר מהירות לרוב וטובות בצורה אתלטית, השומן מתחלק אצלנו הרבה יותר טוב בגוף (זה גם תלוי בגנים אבל גם בגובה) ואנחנו תמיד מנסות יותר ומוכיחות לכולם, שלמרות שאנחנו מטר ובמבה, אנחנו הכי גבוהות כאן.
אני בול כמוך.
אני 1.55 כמעט בת 18 ואין יום שלא אומרים לי משהו על הגובה, אם זה ציני או סתם מרושע או מנסה להצחיק אבל תמיד פוגע..
ואם אנחנו חייבות לשים עקבים? ממש ממש לא. שיקפצו כולם.
יודעת מה אומרים? דברים טובים באים באריזות קטנות..
מאמוש, תנעלי אילו נעליים שבא לך!!! אל תרגישי שאת חייבת לעשות ככה וככה רק בגלל הגובה. תנעלי עקבים אם תרצי בכך (למרות שאני לא ממליצה, העקבים יזיקו לך לרגל).

לא יכולה להגיד שאני מבינה את המקרה שלך, אלא ההפך. 1.85 שאוהבת לנעול עקבים ומקבלת יותר מדי הערות על זה.
אני נמוכה ממך בסנטימטר וגם עלי כל החברים שלי צוחקים אבל אל תשימי עליהם כי הם לא שווים את זה ואת ממש לא חייבת ללכת עם עקבים ממש לא
אגב אני מהאנשים שירדו עלייך קצת אבל זה רק כדי לעצבן אותך לא כדי לפגוע, את נמוכה את חמודה וזה יפה.
למי אכפת מהגובה מה שיותר חשוב זה פנים והשיער
אנונימית
העקבים לא יגביהו אותך ב10 ס"מ ואת עדיין תישארי נמוכה, זה לא בפתרון. שימי פס על מה שאומרים לך, את נמוכה וכזו את. את אוהבת את עצמך? את הגוף שלך? אם כן, זה הכי חשוב ואת לא צריכה לדפוק חשבון לאף אחד. אם לא אז זה כבר בעיה ואת צריכה להתחיל לאהוב כי לגבוה הרבה לא בטוח את תצליחי. למרות שאני הייתי גמד ובגיל 16 פתאום התחלתי לצמוח ואני עדיין גובה עד היום (19). זה עניין של גנטיקה. בקיצור שכולם יקפצו לך
מלאך-
דבר ראשון 1.60 זה לא כזה נמוך כמו שאת מתארת
דבר שני: הכי קל לנסות להעלות את הביטחון שלך בכך שאת מורידה את הביטחון העצמי של הצד השני. זה הכי קל והכי נוח. אבל תנסי להבין שיש בצד השני בני אדם שאולי הביטחון העצמי שלהם לא פחות נמוך משלך, ואת פשוט מורידה אותו עוד ועוד ועוד.
זה לא מגניב להוריד ביטחון של בן אדם אחד כדי להעלות את שלך.
גובה לא מעיד על אתלטיות, גובה לא מעיד על חילוק שומן בצורה "טובה"- ראיתי הרבה בנות נמוכות ומלאות, לאו דווקא במקומות ה"נכונים", וראיתי הרבה בנות גבוהות שמלאות במקומות הנכונים ובמקומות ה"לא נכונים".
את לא יותר טובה מבנות גבוהות ובנות גבוהות לא יותר טובות ממך.
תחשבי על זה. להעלות את הביטחון שלך ולהוריד את של אחרים כדי שתרגישי יותר טוב עם עצמך- זה נקרא שפל.
ולשאלה:
אין לך מה להתבייש בזה.
שימי זין. זה הגוף שלך. אם את רוצה ללכת עם עקבים תלכי ואם לא אז לא. מי שצוחק על הגובה שלך פשוט לא מרגיש בנוח עם הגובה של עצמו.