17 תשובות
שאני רוצה אני עושה אל דאגה
אני התחלתי עם האקס שלי :)
אני מתחילה עם מי שמוצא חן בעיניי למה את מכלילה חחח
מי אמר שאני לא מתחילה עם בנים
בנות שמתחילות עם בנים זה אחלה
אפשר להבין שיש לה ביטחון ואומץ אם היא התחילה איתך
שזה מצויין
לא הבנתי למה אני חייבת להתחיל עם בנים? זכותי לא להתחיל, כמו שזכותו של כל בן לא להתחיל אם לא באלו. מי שלא רוצה שלא יתחיל(?) זה די חוצפה לבוא אלינו בדרישות שנתחיל איתך.
שואל השאלה:
לכל הבנות פה שתוקפות אותי, בואו זאת המציאות ורוב הבנות לא מתחילות עם בנים כי זה לא בכבוד שלהן או משהו כזה אז כנראה שהשאלה לא רלוונטית כלפי אלה שכן מתחילות אז בשביל מה אתן מגיבות
זה ממש מעלה שבת מתחילה זה מראה לך שהיא אוהבת אותך יש לה ביטחון שהיא סאמת באה להכיר רותך שהיא לא מפחדת
אני לא רואה בזה שום בעיה
לא קשור למספר השנה, אני אישית לא אתחיל עם גבר בחיים שלי, וזה לא קשור לאגו, זה קשור לכך שאני עדיין דוגלת בחיזור של גבר אחריי אישה שזה מה שהיה מאז ומעולם.
לפעמים מתחילה.. בדרך כלל מתחילים איתי..(זה קריפי, אז משתדלת מאוד לא לגרום את התחושה הזאת.. לכן מעדיפה להתחיל כמה שפחות..)
רמת הביטחון העצמי שלי היא 2/10, אני בקושי יכולה לנהל שיחה נורמטיבית עם בן אדם, ואת/ה מצפה שאני אאזור מספיק אומץ בשביל לגשת לבן אדם שאני חושבת שנראה טוב ולהגיד לו שאני בקטע שלו? להיות מוכנה לסירוב שיהרוס לי את החיים ויכניס אותי לדיכאון? ממ לאלאלא לא יקרה.
שואל השאלה:
אני לא מצפה שום דבר מאף אחד.
שוב השאלה מדברת לבנות שלא מתחילות עם בנים כי זה לא בכבוד שלהן ולא לבנות בעלות ביטחום עצמי נמוך וכדומה.
אני לא מתחילה עם בנים לא כי זה לא בכבוד שלי, אני לא מתחילה עם בנים מהסיבה הפשוטה שאין לי ולעוד המון בנות צורך בכך, לא בגלל שאנחנו מדהימות ועילאיות, אלא פשוט בגלל שלבנות בכללי הרבה יותר קל למצוא זוגיות, ולרוב אין לנו אפילו צורך בלהתחיל. העובדה שלבנות יותר קל למצוא זוגיות היא עובדה, לא משנה אם זה בסדר או לא או אם זה מוצא חן בעינייך או לא, גם אם זה לא שוויוני, זה מה שיש. ואף אחד לא אשם בזה, לא הבנים ולא הבנות, אני לא מבינה למה ואיך את מנסה להוציא אותנו לא בסדר.
לא מתה על להתחיל עם בנים
כל בן אדם צריך להרגיש טוב עם עצמו לפני שהוא בזוגיות ואז אפשר להתחיל כמה שבא לך בצורה נאותה ולא זנותית משני הצדדים וכשאלה שלם עם עצמך גם לא בצורה מביכה