11 תשובות
כן פעם אחת עליתי בטעות ישבתי אחורה ואי זה היה זוועה
וואו ככ כןן
אני חושב שבשכונות עם רוב דתי זאת זכותם.
באופן כללי צריך להפריט את התחבורה, ואז הבעיה נפתרת.
כן ולא . בתור אחת שגרה באזור דתי, לא כל האוטובוסים הם "מהדרין" באופן רשמי.. נכון שהיו כמה פעמים שביקשו ממני לעבור מקום לאחורה, אבל רוב האנשים לא מעירים על זה.
כן מסכימהה
Russian - מה עשו לך?
מסכימה. פרמיטיבי לדעתי
זה רק אוטובוס כאילו..
האמת שבחיים לא הייתי באוטובוס של דתיים...
אבל כן שמעתי על זה וזה ממש עצוב שיש אשכרה הפרדה בין האזורים של הבנים והבנות וכאלו... למה אי אפשר לשבת בן ליד בת?.. אם הייתי צריך לשבת ליד בנות כל החיים הייתי מתחרפן.
שואל השאלה:
הדרך היחידה להגיע לישוב שלי בשעות מסוימות היא דרך האוטובוס של ביתר עלית. קרו לי כמה דברים לא נעימים. בעיקר כשאני והחבר שלי החזקנו ידים..
אני נוסעת כל יום בקווים שעוברים דרך מאה שערים/בר אילן ומעולם לא נתקלתי בדבר כזה.
אבל זו זכותם המלאה, קווים שלהם שיעשו מה שבא להם.
"באופן כללי צריך להפריט את התחבורה, ואז הבעיה נפתרת."

זכור לי שקראתי שבתחילה אכן היתה לחרדים חברת הסעות פרטית, שבה הם הנהיגו את ה"מהדרין", אבל אגד הפעילו לחץ פוליטי וסגרו להם את חברת ההסעות.

כלומר, זו בעיה שהחילונים יצרו לעצמם ולכן אין להם הצדקה לבוא בטענות אל החרדים. אגד מאפשרים את ה"מהדרין" באוטובוסים שלהם משום שזה משתלם להם מבחינה כלכלית. הם דופקים את החרדים פעמיים: פעם אחת בגלל מחירי הנסיעות הגבוהים, ופעם שנייה בגלל שהזעם הציבורי מופנה אל החרדים ולא אל אגד (השאלה הזו היא הוכחה לכך).

להפרטה מלאה של התחבורה יהיו יתרונות רבים. מחיר נסיעה ציבורית הוא מאוד יקר (הנוער כאן לא מודע לזה, כי הנסיעות שלו מסובסדות) ולכן הפרטה מאוד תעזור לחרדים שממילא אין להם הרבה כסף.