10 תשובות
תנסה להפיק את המירב..
אפשר לשאול בן כמה אתה? איזה כיתה?
תראה כיתה ח זה הזדמנות להכיר חברים שם.. הבעיה הקטנה זה שזה גיל של שטויות וילדותיות לרוב וגם לרוב יש ריבים ושטויות.. אני אישית הייתי ממציאה איזושהי סיבה ולא יוצאת..
בתיכון שזה מכיתה י עד יב כן צריך לצאת
שמע אם ישלך עם מי להיות זה יהיה ממש כיף, מנסיון אומר לך
יהיה צחוקים והכל
תנסה למצוא מישהו שאתה יכול להיות איתו במהלך השבת ולנסות להתגבש יחד איתו. חבר טוב, זה מאוד עוזר להעביר את הזמן ולנצל אותו בצורה מיטבית.
להשלים שעות שינה
אח יקר, תחשוב קודם למה אתה לא נהנה... בטח יש סיבה. כשתמצא את הסיבה תמצא גם פתרון. חוץ מזה, הכי קל לא ללכת, יהיה יותר מהנה אם תלך, תמצא פתרון לבעיה שגורמת לך להרגיש שאתה לא נהנה, ואז תהנה :)
אנונימי
מה קרה אחי? למה בכית?
אנונימי
מזכיר לי את עצמי פעם בשבתות גיבוש, אבל לאט לאט כשעברו השנים נהייתי בסדר גמור. יש לי עצות אם אתה צריך ותתעודד, הייתי גם ככה בעבר (:
זה קשה אבל עוברים את זה בגדול, תראה שהזמן יעשה את שלו. אני באמת חושבת שזה חלק מתהליך ההתבגרות שלך וזה הליך מאוד חשוב שאתה צריך לעבור שיעזור לך בהמון מישורים. חברתיים שיתופיים וכו'.
אני ממש מכירה את ההרגשה ואשמח לעזור כדי שתרגיש יותר טוב, אם את רוצה לפרוק בשמחה.
איזו הרגשה עוצמתית זה להתגעגע לאימא ואבא. לדעתי תשתף אותם, שידעו כמה אתה אוהב אותם. ואם אתה צריך עזרה או כוחות, תדבר עם הקב"ה, הוא מקשיב. חוץ מזה אני חושב שאתה פשוט עובר תהליך התבגרות אחי. תהיה בשמחה עם החברים שלך, יהיה לך כיף ואתה לאט לאט תשכח שאתה מתגעגע להורים הרבה. ברור שזה קשה בהתחלה לעזוב את הבית.
אנונימי
אל תתבייש, לאהוב את ההורים זה חיובי
תהיה בטוח שכל הורה היה שמח לשמוע מהבן שלו שהוא אוהב אותו
אנונימי