10 תשובות
נדפקת...
אנונימי
שואל השאלה:
שיט
אנונימית
אם את נגשת לבגרות אחרי שסיימת יב, אין מגן
הציון בגרות זה מה שקובע(בלי מגן)
כל עוד את ביב ואת רוצה לשפר ציון, המגן נשאר אותו הדבר.
אין דבר כזה ציוני בגן בשיפור בגרויות. מגן זה בעצם ההישגים של התלמיד בבית ספר (הגעה לשיעורים, ללא איחורים, ציוני מתכונות טובים, יכולות למידה טובות וכולי) ברגע שאת משלימה בגרויות בעתיד את ניגשת אך ורק לבגרות עצמה בלי אפילו קבלה קודמת של מתכונת, הציון הוא מה שאת מקבלת על מבחן הבגרות שאותו עשית וזה הדבר היחידי שיתקבל בתעודת הבגרות שאותה תקבלי (במידה ותלמדי עצמאית).

אגיד לך את האמת, ברגע שיש בגרות מלאה לאף אחד לא אכפת מציוני מגן כי זה בולשיט אחד גדול של משרד החינוך. לא נדפקים עם זה, זה לא מעניין או רלוונטי לאף מקום שתלכי אליו כל עוד יש לך תעודת בגרות ועברת אותם.
אנונימית
שואל השאלה:
ואם הציונים שלי במבחנים הל לא טובים אז כבר עכשיו הלך עליי מבחינת ציון המגן? או שיש סיכוי למגן טוב?
אנונימית
שואל השאלה:
Empty tears
אבל למגן יש אחוזים בבגרות עצמה ואם אני רוצה בגרות טובה אז אני צריכה שהמגן יהיה טוב כדי שלא יגער מהציון ...
אנונימית
המגן הוא לאו דווקא רק על הציונים במבחנים, פשוט על ההישגים באופן כללי. אם עשית מבחן כלשהו וקיבלת 60 אבל את מגיעה באופן רציף לשיעורים, לא מבריזה וההתנהגות שלך היא תקינה, אני מניחה שיעלו לך את הציון והוא יהיה אחלה לגמרי.
שואל השאלה:
מנחם.. תודה
אנונימית
אל תדאגי בכל מקרה, בתור מישהי שלא עשתה בגרויות ולא קיבלה שום ציון מגן ורק לקראת גיל 20 משלימה את כל הבגרויות בצורה ממש נוחה, אני באמת יכולה להגיד לך במאה אחוז שזה שטויות ואין לך ממה להתרגש או להילחץ מזה, במקסימום תשפרי את הציונים שלך בצורה עצמאית בעתיד.