7 תשובות
את הולכת לאקסטרני ללמוד מתמט?
לדעתי תנסי ותראי איך הולך לך ואם את מצליחה לשלב , ועל תנך וספרות תוותרי
שואל השאלה:
זה משנה אינטרני זה לא אקסטרני
כבר יש לי בגרות מלאה אני פשוט משפרת בבית הספר
אנונימית
שאלתי כי גם אני רוצה לשפר מתמטיקה וחשבתי על אקסטרני בגלל זה שאלתי חחח
את תצליחי אני גם משלים כמוך אפילו יותר. תכיני מערכת מסודרת, תקני מיקודיות תעשי סדר בראש ותתחילי ללמוד כבר משבוע הבא
,,
האמת שאני לומדת לבד ומשפרת לחמש במתמטיקה וזה מרגיש לי כאילו אין זמן ללמוד הכל מהתחלה אבל מצד שני רק השבוע בערך הקורסים מתחילים ללמוד לזה אז אמור להיות בסדר. תכלס זה מאוד תלוי בשליטה העצמית שלך ואולי עדיף לך להתחיל ללמוד למתמטיקה ולראות איך זה ואם את חושבת שאת יכולה תתחילי גם תנך וספרות.
אני הייתי מורידה את העבודה לפי דעתי שיפור בגרויות הרבה יותר חשוב ובעתיד גם יכול לעזור לך להתקבל למקומות גבוהים שצריך בשבילם ציונים גבוהים, למרות שנראה לך שתנך וספרות זה לא חשוב ואפשר לוותר עליהם(שזה דרך אגב די נכון) אבל לפעמים במקצועות מבוקשים באוניברסיטה לא מתקבלים למרות שנמצאים על הקשקש וממש חסר כמה נקודות בודדות ופה דווקא התנך והספרות יכולים לעזור לך אם תצליחי לקבל מעל 85 זה יכול לעלות לך את הממוצע, ולעבוד לפי דעתי יש תמיד זמן אבל את האמת אני הייתי הולכת בראש שקט רק על הלימודים והרישיון כדאי לא להעמיס על עצמי ואחרי הבגרויות והרישיון הייתי הולכת לעבוד כדי לחסוך קצת כסף כשיש לי את כל הזמן שבעולם להקדיש לעבודה.
עדיף לשפר את המקצוע שיש לך בו יותר יחידות. לא רק שזה ישפיע יותר על הממוצע (יותר יחידות בציון גבוה לעומת פחות יחידות בציון נמוך), גם תקבלי על זה אחלה בונוס מהאוניברסיטה מה שירים לך עוד יותר את הממוצע הכללי ויעזור לך, אולי, לעמוד בתנאי הסף. מציעה להתחיל בקידום, הם הכתובת שלך שלך כרגע. יש להם אחלה קורסים להשלמה ושיפור של בגרויות. תתייעצי גם איתם, אולי הם יראו משהו שאני פספסתי.