10 תשובות
אני מסכימה רק בקטע שאף אחד פה לא צריך לזלזל באמונות של אחרים וזה הכל.
אבל לכל אחד יש את הזכות להביע דעה
שואל השאלה:
^רוסיה על המפה
ברור שזכותם לממש את זכות חופש הביטוי אבל הצגתי כאן למה זה מזלזל בנו + מוציא אותם בורים בידע נרחב.

^נבוטי בייבי
גם אני לא מסכים עם זה. לכן הייתי כנה וישר והודתי שיש גם אתאיסטים שמזלזלים (ולא אמרתי שאני מצדיק את זה) כי אם כן הייתי, לא הייתי מציין זאת.
צודקת המאמינים פה יותר מדי יורדים על אתאיסטים שאלו שאלה מי מאמין באלוהים ומי לא אז אמרתי לא והתחילו לקלל אותי אמרו לי שאני מתנהג כמו חיית פרא והיה לי 8 מינוסים אבל אם מישהו יאמר שאלוהים הוא קדוש וכל זה יהיה לו 20 פלוסים ומלא יאמרו לו שהוא חכם וכל זה
אנונימי
לא באת לחפור אבל חפרת
אני מאמינה ובחיים לא אמרתי "ופיצוץ יותר הגיוני?"
אל תזלזל בי לא אזלזל בך
חחח שוב אתה כותב משוואות מדעיות שאף אחד לא מבין? תראה לא כל אחד באמת מתעמק בנושא הזה כמוך ויודע דברים על המפץ הגדול ואנשים שמאמינים פשוט מעדיפים להאמין בזכות האמונה בליבם ולא בגלל תאוריה מדעית.
מאנרגיה לחומר
שלא יודעים מאיפה היא הגיע.
יפה.
אנרגיות
וחומרים, לא סתם נוצרים.

נקודה סינגולרית - בטח היא נוצרה מכלום.
אתה כל כך צודק.

הייתי בעבר מאמין במפץ
ובאבולוציה
אבל לאט לאט הכל התחיל להראות לי מוזר ומופרך.
שואל השאלה:
^מילקי עם חלב
ציינתי שהיא נוצרה עקב תנודות קוונטיות.
יש תאוריה שלמה שעוסקת מהיכן הגיעה הנקודה הסינגולרית. אמרתי את הנושא בכללי, כי אף אחד לא מצפה שאפתח פה שיעור על מכניקת קוונטים.

יש גם את ההסבר עם תורת היחס הכללי כאשר ציינתי "נקודה סינגולרית *כבידתית*" שמתקשרת עם ההסבר שהנקודה הייתה מאז ומעולם על פי תורת היחס שכוח המשיכה מעוות את הזמן ומאט אותו ככל שהוא יותר גדול, ובגלל שנפח הנקודה שאף לכמעט לאפס - הרי שהייתה כבידה אינסופית ושהנקודה הייתה מאז ומעולם.

אז כן לא חיפשתי לצאת חכם גדול, ואני גם לא מתכוון להסביר לך לפרטי פרטים מאיפה הנקודה באה כמו שלא באתי ללמד את כל תאוריית המפץ. אבל אם אתה מחפש לזלזל בתאוריה -לפחות תלמד דבר או שניים על מה המדענים יש לומר על התהיה שלך לפני שאתה מגיע למסקנות שנובעת מבורות בנושא.
תסביר לי בפרטי
הם כנראה מראים זלזול בדיוק בדרך שאתאיסטים קוראים לאמונה שלהם חבר דמיוני הוקוס פוקוס הזיה ודברים כאלה אז לא מענייןמאותם המדע והם מגיבם שהעולם נברא מפיצוץ ו באנו מקוף זה נטו מתוך זלזול לא מתוך בורות הם מנסים להגיד שכמו שהבריאה שלהם היא דבר יותר עמוק ואנחנו לא מתעמקים בזה (גמרא,זוהר וכו') ככה גם הם לא מעוניינים להתעמק בנוסחאות המדעיות לדעתם יש דרך אחת והיא האמת ואנחנו הולכים בדרך שלנו אין לנו מה להתערב להם באמונה ואין צורך להסביר את עצמינו הכל בסדר אני אתאיסט בדיוק כמוך אבל אני פשוט רואה את זה מיותר לנסות להסביר להם על נקודה סינגולרית כי הראש שלהם בכיוון אחר שקשור ליישות אלוהית זה מאמץ מיותר לנסות להסביר ועדיף ללמד אנשים שבאמת מוכנים להתעמק בזה סליחה על התשובה החופרת זה פשוט מה שאני חושב
אנונימי