11 תשובות
לדעתי שכל אחד יחייה עם האמונות שלו,לא חייב לכפות את זה על אדם שלא כמוך.
ErO
כפייה דתית, שתעשה מה שהיא רוצה (החילונייה)
שהאחות החילונית תכבד.
זאת ממש לא כפייה.
אתם לא תלכו לפגישה עם זר בפיג'מה נכון ? סביר להניח שאתם תתאימו את עצמכם למקום שאתם נמצאים בו בין אם זה מקום חילוני או דתי. כשאתם הולכים למוזיאון לדוגמא, אתם תעשו שם קריוקי ? לא מתאים ולא שייך נכון ? אתם תצטרכו לכבד את המקום.
אותו הדבר אצל אחותה, אפשר לכבד גם אותה ולהתלבש יותר צנוע זה לא הרג אף אחד. ויותר מזה והנושא נבדק, כשמישהו מתלבש צנוע יותר הוא הרבה יותר מושך ומסקרן מאשר מישהו חשוף כי את החשוף כבר ראינו אז הוא הופך למובן מאליו בעיננו. וזה לא קשור לגירוי המיני של בעלה, אני בטוח לגמרי שכל עוד הוא בריא בנפשו ואוהב את אשתו אחותה תהיה כמו אחותו בעצמה. ובעניין הקנאה, אנחנו לא מכרים אותה אז קשה להחליט וזה תלוי באופי ובאמונה שלה. חשוב לזכור שהרבה דברים שנראים מהצד כמשהו אחד יכולים להיות בפועל משהו איר לגמרי.
ובחייאת, תפסיקו עם ההשמצות האלו על דתיים. לא חייב לעשות מכל יתוש פיל ולעשות בלגאנים ופרובוקציות של " כפייה דתית " ו " הם הורסים לנו את המדינה " כאילו שאוכלוסיות אחרות יותר טובות נו באמת ... במקום להיות כאלו שאומרים שהם דוגלים בשלום ורוצים שיהיה טוב ושיהיה דו קיום אבל עושים בדיוק את ההפך בזמן שהם מסיתים ועושים פרובוקציות והורסים לעצמם את המדינה באמת. תפסיקו לדבר ולבלבל את המוח ותתחילו לעשות. תאהבו אהבת חינם ותדונו אחרים לכף זכות, תפעלו באמת כדי להפיץ עשייה ודו קיום במקום שנאה ופרובוקציות כי להגיד שיש בעיה במגזר מסויים ולא לעשות כלום מלבד ללכלך ולטנף עליו לא יעזור חוץ מלהפיץ שנאה בעולם. ( נקודה למחשבה ) בשורות טובות !
שואל השאלה:
ד"ר שניצל,באיזה סרט אתה חי שהיא צריכה ךכבד את החרדים האלה למה הם מכבדים את המדינה?הם עשו צבא?הם עשו משהו עם החיים שלהם שהיא צריכה לכבד את החרדים האלה. וגם אם כן היא ממש לא צריכה לכבד אותם בלבוש שלה היא תלבש מה שבא לה,דיי לכפייה דתית
אנונימית
די עם השטויות, היא שאלה על הבית של אחותה לא על המדינה. עכשיו לדעתי האישית והקטנה, יהיה קשה לכבד? אחרי הכל זה הבית שלה, ההחלטות ודרך חיים שלה, אם לא מתאים אפשר להפגש במקום אחר או מחוץ לבית. אני בטוחה שאת היית רוצה שיכבדו אותך ולא לדוגמא ירקדו סטריפטיז באמצע הסלון או יקפצו על הספה עם בוץ בנעלים...
אם זה באמת במקומות מחוץ לבית של האחות הדתית, אפשר לבקש מהאחות בצורה יפה לא להעיר כי זאת הדרך שבחרת וככה נוח לך. אני בטוחה שהיא תקלוט.
נשמה שלי תפסיקי לבלבל את השכל.
לא כל מי שחובש כיפה ומתעטף בציצית הוא צדיק גדול ולא כל מי שמדבר כמו חרדי הוא באמת חרדי או בכלל מאמין.

באותה המידה אני יכול להעיד שאני מכיר אישית מספר לא קטן של חרדים ואפילו משפחות של רבנים מאוד גדולים במגזר החרדי שהם קצינים בדרגות גבוהות וביחידות מיוחדות ועשו פי עשר מהרבה חילונים אחרים.

למה ערבים עושים צבא ? הם תורמים משהו למדינה שהם חיים בה ? רק עסוקים בלשנוא ולהתכחש למדינה שהם חיים בה.
הלוואי והייתי יכול להגיד לך במספר כמה פשיעה נוראית יש בכפרים הערביים בכל יום ולילה ואף אחד לא מעז לדבר על זה.

שערבי עוצר בצד הכביד כדי להתפלל זה מדהים וממש יפה מצידו אבל כשיהודי עושה את זה אז הוא סתם אדיוט נכון ?
אין לך מושג כמה דוגמאות יש לי למציאות הנוראית הזו שאנשים כמוך חיים בה.
מציאות שמלאה בשקרים ושנאה תחת כותרת של " שוחרי שלום " נו באמת ...

לא משנה מה יקרה, מבחינתך תמיד יצא שהדתיים הם אלו שכופים על כולם ורוצים להשתלט על העולם אז מה זה משנה ?
לכי תעשי קצת עבודת חקר אישית ותבדקי ותראי בעיניים שלך כמה חרדים נותנים מעצמם למדינה לעומת אוכלוסיות אחרות של אנשים ששכחו מאיפה הם באו ולאן הם הולכים !
ומלבד זה, אין שום קשר בין כפייה דתית לבין כבוד בסיסי לעצמך ולסביבה שלך.
כמו שעורך דין לא יגיע לבית משפט עם שורט וכפכפים כי הוא צריך לכבד את בית המשפט ובמיוחד את עצמו ככה גם אנחנו צריכים לכבד את עצמנו ואת הסובבים אותנו ובמיוחד אנשים שקרובים אלינו !

ובבקשה די להשתמש כל פעם בתירוצים כאלו של " זו כפייה דתית " כי זה סתם להפיץ שנאת חינם ולא תורם לאף אחד בשום דבר. זה לא שביקשו ממנה משהו מוגזם ...
חבל שהחילוניה לא יודעת לכבד מראש עד כדי שהחרדית צריכה לומר לה איך להתלבש כשהי מבקרת...
שואל השאלה:
לכבד זה ממש לא אומר ללבוש צנוע,כל החרדים האלה פרימטייבים באמת מרחמת עליהם אחות החרדייה צריכה לקבל את אחותה כמו שהיא,ואם לא גם אחותה החילונייה לא צריכה לקבל אותה כמו שהיא
אנונימית
החרדים ממש לא זקוקים לכך שהחילוניים יקבלו אותם, כי הם להם עניין להיות חלק מהם. להפך, משתדלים להתרחק. לעומת, החילוניים, ברגע שהם לא יהיו מקבלים ע,י כפי שהם, הם אלה שיהיו מסכנים, כי הם אלה שהתרחקו מהדרך של עם ישראל.
שואל השאלה:
ממש לא,החילוניים הכי לא מעוניינים שהחרדים הפתטים התקרבו אליהם,בגלל כל השטויות שיוצאות להם מהפה ומהדתה שעושים כאן,אנחנו מעדיפים שיעופו מפה,החרדים הםנאלה שמנסים להתקרב אליינו ולעשות שטיפת מוח
אנונימית