8 תשובות
קבן
או משקית תש זה האופציות היחידות שלך
תנסה שוב לדבר עם המפקדים שלך או משקית ת"ש תשתף אותם על הקושי שלך אני בטוחה שינסו למצוא בשבילך פיתרון ועם לא תגיש טופס 55
שואל השאלה:
אף אחד לא מקשיב לי באמת אפילו המשקית תש..
אנונימי
אז תגיש טופס 55
צריך לקבל אישור לטופס 55
לך לקבן
או פסיכיאטר אזרחי הצבא לוקח בחשבון המלצות של פסיכיאטר אזרחי
היי אנונימי יקר,

אם אני מצליחה להבין אותך נכון, זה נראה שאתה מרגיש שהמסגרת הצבאית מחמירה התמודדויות פיזיות ונפשיות שהיו קודם לכן, באופן שמעורר מצוקה איומה, מצוקה שאתה מרגיש מאוד לבד וחסר אונים מולה בשל ההתנהלות של המערכת וחוסר הנראות בה.
ואני מסיקה מהתגיות, אך אולי לפעמים המצוקה עצומה כל כך עד כדי כך שנדמה לך שהמוות הוא הפיתרון היחיד שעוד נשאר...
ולצד זאת, אני רואה שיש בך צד שעוד לא התייאש לחלוטין, שבחר לא להיות עם זה לבד, בחר לחפש כאן עזרה... אולי כמו מן קול פנימי שמבקש לשמור ולהגן עלייך מפני צעד ממנו אין דרך חזרה...
וזו באמת נשמעת התמודדות שמאוד מאוד לא כדאי להיות בה לבד. אני מצטרפת להמלצות שנאמרו פה באשר לפנייה לקב"ן. אני מבינה שפנית בעבר, אך אולי אם תוכל לדרוש פגישה נוספת ולהסביר את גודל המצוקה.
אפשרות נוספת היא להיעזר במכון שנקרא "שערים לגיוס" שעוזר לחיילים המתמודדים עם מגוון של בעיות בזמן שירותם הצבאי. יש לציין ששירות זה הוא בתשלום. מצרפת לך את הקישור לאתר שלהם: http://shearim-legius.co.il/.

בנוסף, אני רוצה להזמין אותך למקום בטוח בו אפשר לפרוק ולדבר על מה שעובר עלייך ולא להיות עם זה לבד. אני מתנדבת באתר שנקרא סה"ר (סיוע והקשבה ברשת). יש לנו צ'אט אישי ואנונימי לחלוטין, דרכו אפשר להתכתב עם אחד מאיתנו המתנדבים. אני דואגת לך, ונשמח להקשיב, לתמוך ולנסות לעזור בכל דרך שרק נוכל. אם תרצה, שעות הפעילות שלנו הן כל ערב (חוץ משישי) בין תשע לחצות, באתר: https://sahar.org.il. (אפשר להתכתב איתנו גם דרך מכשיר נייד).

שלך,
מתנדבת סה"ר
סהר תמיכה מומחית סטיפס