10 תשובות
לא אכפת לי מזה כל כך חח
שזה מה שצריך להיות .
מדברת על פמיניזם אמיתי .
חבורה של נשים עריריות ומסכנות שצריכות עזרה
(מדבר על פמיניזם קיצוני)
סרטן
(פמיניזם של ימינו)
פמיניזם זה טוב, כי פמיניזם זה שוויון, ושוויון זה טוב, אבל התנועות הפמינאציות של היום מורידות מכבוד הגברים. הן לא אומרות "נשים וגברים טובים באותה מידה" הן אומרות "נשים יותר טובות מגברים". וזה לא בסדר.
(אני בת)
הדבר היחיד שהביא מוסר לעולם. בלי זה, כל התינוקות והילדות נאנסו.
אנונימית
אין אישה שאינה פמיניסטית. אפילו אלו שמגדירות עצמן כאנטי-פמיניסטיות, מודות שהן פמיניסטיות בהגדרה של "הגל הראשון" ו"הגל השני" וכמובן בפמיניזם המהותני.
רק גברים מסוגלים להיות אנטי-פמיניסטים אמיתיים. או נשים שהן גבריות מגעילות מכף רגל ועד ראש (ואז הן מקסימום בפמיניזם הליברלי היבש).


וכל אחת עם הנושאים שיותר חשובים לה או רמת המודעות שלה. ברור שהילדות של היום ישחקו אותה "לא פמיניסטיות", כי אין להן מושג לגבי הזכויות שלא היו להן ללא תנועות נשיות (לא דווקא רשמיות).

מלבד זאת, ראיתי מלא נשים שצגדירות עצמן כפמיניסטיות טך בפועל כל הזמן משרתחת גבר ולעומת זאת כאלו שבכוונה מגדירות עצמן "לא פמיניסטיות" והן הכי פמיניסטיות בעולם. אז יש הכל מהכל.
אנונימית
הפמיניזם הוא בושה!!! כי הפמיניזם היה חייב להיות דבר נורמלי ושגרתי. הפמיניזם אינו הפך מהשוביניזם....אבל בגלל שגברים לא מוכנים לזכויות הנשים אין בררה לתנועות הפמיניזם
אנונימי
נכון. עצם זה שיש צורך בפמיניזם ובתנועות לשחרור האישה - מעיד על נחיתות הגברים ונחיתות הנשים. זה אמור להיות מובן מאליו. ובעיקר פמיניזם מהותני שחשוב היום.
אנונימית