26 תשובות
תלך עם זה למשטרה
יש לך ילד מאמא שלך.-.
שואל השאלה:
ישלו * אופס
אנונימי
אתה יכול ללכת עם זה למשטרה, כל עוד אתה מתחת לגיל 18 הם יפנו לרווחה ומשם כנראה יוציאו נגדו צו הרחקה ממך, תלוי בכמה המצב קיצוני וטוב שיש לך הוכחות.
אם האבא החורג רק שלי היה רק מעז לגעת בי או לאיים עליי הייתי פונה למשטרה, אומנם אני בן 13 ואתה 17 אבל לא נראה לי שזה משנה...
שואל השאלה:
אני בן
ולא אין לי אפשרות כי הבית שלו ממש קטן (רק חדר וסלון )וגם אני לא רוצה עכשיו לעבור מקום שאני לא מכיר בו אף אחד
אנונימי
משטרה נשמע מעולה, תנסה להתרחק ממנו עד אז, ובכל מקרה תדבר גם עם אבא שלך על זה ותשאל אותו מה כדאי לעשות. מקווה שהכל יסתדר :))
שואל השאלה:
אבא שלי יהרוג אותו כי הבן זוג של אמא שלי זה אחשלו ובכל מקרה הוא כועס עליו המון
ותאמיני לי עם הייתה לי אפשרות להתרחק ממנו הייתי עושה רוב הזמן אני רק בחדר
אנונימי
מה עם קרובי משפחה או פנימייה ?
שואל השאלה:
החיים שלי טיפה מסובכים
הבן זוג של אמא שלי זה אח של אבא שלי,
וכל המשפחה שלי עזבה את אבא שלי ומדברת עם הבן זוג של אמא שלי.
והמשפחה מצד אמא כולם דתיים ואני לא מסוגל להיות דתי זה פשוט קשה לי...
ופנימיה זה לא בשבילי
אנונימי
אתה מרגיש שאתה בבעיה וכולם אצלך דתיים ואתה לא רוצה להיות דתי? אתה בטח מרגיש ממש רע על זה, אני מניחה שאתה רוצה להיות חילוני או אתאיסט , נכון ?
שואל השאלה:
המשפחה שלי מצד אבא שלי אף אחד לא דתי רק אצל אמא שלי.
ואני לא ממש יכול להאמין באלוהים אחרי כל הילדות שעברתי שהאמנתי באלוהים.
אני חילוני כבר כמה שנים וגם אמא שלי
אנונימי
אוקי, אתה חושב שמשפחה שלך מצד אבא לא דתי ורק אצל אימא שלך ואתה לא יכול להאמין בזה אחרי כל הילדות שלך שהאמנת ואתה חילוני כבר וגם אימא שלך, אבל אתה מפחד שאבא שלך הדתי לא יקבל את זה בטוב ויעיף אותך מהבית ? אתה מרגיש שהוא לא יקבל אותך בתור חילוני וינסה לעשות לך כפייה דתית או משהו כזה שאתה לא רוצה ?
שואל השאלה:
לא... עזבי את לא הבנת...
אנונימי
רגע, אתה מרגיש שאני לא הבנתי אותך, אתה יכול לחזור לזה רגע, אתה דואג כי בן זוג של אימא שלך איים עליך שהוא יעיף אותך מהבית והוא כבר עשה את זה וירד עליך והוא אמר לך בפירוש שהוא יעיף אותך מהבית ואתה מפחד שזה שוב יקרה ולאימא שלך לא אכפת ממך ויש לך הקלטה של זה, ואתה אובד עצות לגבי זה ואתה לא רוצה להיות אצל אבא שלך כי אצלו זה מקום קטן ולא תכיר שם אנשים שאינך מכיר ,איך זה ?שמע אפשר לנסות שוב? אני די באמת רוצה לעזור לך , אם תהיה פה מחובר
שואל השאלה:
כל מה שאמרת נכון
תודה רבה שאת מנסה לעזור
אנונימי
אוקי, אז אתה מרגיש שהוא הבן הזוג של אימא שלך הדתי יעיף אותך שוב מהבית בגלל שאתה חילוני ולאימא שלך יהיה לא אכפת מזה ויש לך הקלטה של זה למשטרה ואבא שלך לא אופציה אין מקום אצלו וגם לא תוכל להכיר אנשים חדשים שאתה לא יודע מי הם , אתה מרגיש שיש לו משהו נגדך בגלל שאתה חילוני?אתה מרגיש שהוא לא יבין למה אתה הפכת להיות חילוני כמו אימא שלך וינסה לפגוע בך או משהו כזה ?
שואל השאלה:
לא הבן זוג של אמא שלי לא דתי וכל המשפחה שלי מצד אבא שלי לא דתיה
אנונימי
שואל השאלה:
וממש תודה זה ממש גורם לי להרגיש טוב שמישהו אכפת לו
אנונימי
אוקי אז הוא לא דתי ומשפחה שלו לא דתייה, שמחה שאתה מרגיש קצת טוב יותר, אז אתה חושב שהוא יעיף אותך מהבית כי הוא לא בעד שתהיה חילוני ?
שואל השאלה:
לא
בגלל עשיתי רעש שדיברתי עם חברים במחשב
פעם שעברה הוא העיף אותי מהבית לשבוע ולא חשבתי שאני יחזור בגלל שלא זרקתי תזבל.
הוא טיפה מגזים ובן אדם חרא
אנונימי
אוקי אתה חושב שזה בגלל שאתה עשית רעש שדיברתי עם חברים שלך במחשב ופעם שעברה הוא העיף אותך מהבית לשבוע ולא חשבת שאתה תחזור בגלל שלא זרקת את הזבל , הוא לדעתך אדם מגזים ולא אדם טוב, אתה חושב שהוא יעיף אותך בגלל שדיברת עם חברים במחשב ועשית רעש ? אתה חושב שזו סיבה טובה להעיף מישהו בגלל שדיבר עם חברים שלו במחשב או לא זרק את הזבל במקום לדבר אתו ולהסביר לו להיות בשקט בעדינות או להתעלם מהרעש ?
שואל השאלה:
ניסיתי להסביר לו
אבל הוא התחיל לצעוק עלי ולהגיד לי שהוא יעיף אותי מהבית
היום הוא לקח לי תמפתח לבית וכנראה הוא לא יתן לי לחזור הביתה מתי שפעם הבאה אני אצא מהבית
אנונימי
אתה מרגיש שניסית להסביר לו אבל הוא התחיל לצעק עליך ולומר שהוא יעיף אותך מהבית והיום לקח לך את המפתחות לבית וכנראה הוא לא ייתן לך לחזור מתי שבפעם הבאה אתה תצא מהבית, אתה חושב שהוא ממש מגזים בדרך שהוא מתנהג אליך ?
שואל השאלה:
כן ברור
אנונימי
אתה מרגיש שהוא לא מבין שהתנהגות שלו מזיקה לך והוא צריך להפסיק את זה ?