8 תשובות
מוזר כמו גיי הומופוב
FML
זה לא כל כך מוזר יש כאלה
מאוד מוזר
איזו נקבה תרצה שיתחזו אליה כאל שפחה ועקרת בית?

אוקיי :|
אנונימית
ישנן פמיניסטיות מודרניות שמשחזרות על המין הנשי את טעויותיהם של השוביניסטים הישנים, ובינהן את ההשקפה הנוקשה שאישה חייבת להיות בדרך מסוימת, ודרכים אחרות, כפי שאת חופצת בהן מרצונך החופשי, הן בהכרח פסולות.

כזאת למשל הייתה סימון דה בובואר, מן המנהיגות של התנועה הפמיניסטית, שכתבה בספרה: "אסור שלאישה תהיה הסמכה להישאר בבית ולגדל ילדים. החברה צריכה להיות שונה לחלוטין. אסור שתהיה לנשים האפשרות הזאת, בדיוק בגלל שאם אכן ישנה אפשרות כזאת, יותר מדי נשים יבחרו בה." (סקס, חברה, והדילמה הנשית, עמ' 18)

אבל לא משנה מה אחרים או אחרות יחשבו, כן יש לא מעט נשים כאלו ואין בכך רע. הסופרת טיילור קלדוול, למשל, הייתה גם כזאת, וכך כתבה: "אין סיפוק אמיתי בקריירה עבור אישה כמוני. אין בית, שום חופש אמיתי, שום תקווה, שום הנאה, שום ציפייה ליום המחרת, שום סיפוק. אני מעדיפה לבשל ארוחה לגבר ולהביא לו את נעלי הבית ולהרגיש את עצמי מוגנת בין זרועותיו מאשר לקבל את כל הצל"שים המענקים וההוקרה שניתנו לי ברחבי העולם, וזה כולל את רכושי וחשבונות הבנק שלי. אין להם ערך בעיני. ואני רק אחת מתוך מיליוני נשים אומללות שכמותי."
בלי קשר לתנועה כזו או אחרת ובלי קשר לקריירה, אם גברים מחזיקים בכסף/ברוב הכסף, זה תמיד יוצר התעללות בנשים. אישה ללא כסף היא אישה שמופקרת לגברים. וגברים מנצלים סאת כדי להרעיב אותה ולהתעלל בה. כל מי דהיתה במצב עוני קשה, יודעת מה זה גברים במובן הכי רע שלהם. אגב, ככה הם משיגים סקס...ולכן יש להם אינטרס שלנשים לא יהיה רכוש/כסף..או לפחות דיהיה להן פחות מלהם.
השימוש שגברים עושים בכסף הוא די מזעזע.
אנונימית
מוזר שגברים שוביניסטים.הרי מדובר על שעבוד האישה כמו רכוש!!! איך גבר יכול לחשוב שבגלל איבר מין הוא יכול לנצל אישה! בחורה שוביניסטית קיימת בגלל שהיא התחנכה למיזוגניה.היא ראתה את אבא שלה והאחים שלה ככה .ראתה את אמא שלה משרתת את הבנים במשפחה, ולכן היא גדלה שוביניסטית
ותתפלאו - יש גייז שהם הומופובים לגמרי ויש גייז ששונאים נשים!!!
לא כל הגייז חכמים ושפויים.

ויש אישה ששןנאת את עצמה ואת בנות מינה, גם אחרי שעברה התעללות קשה רק ע"י גברים.

זו הזדהות עם המקרבן.
אנונימית
תשאלו את ה"אנטי פמיניסטיות" ותגלו שגם הן...כן כן גם הן עברו תקיפות פיזיות או מיניות ע"י גברים !
הן רוצות להרגיש "עם החזקים" וחושבות שכך לא יפגעו בהן.
אנונימית