19 תשובות
את/ה כ"כ הרבה דברים חוץ ממגדר תתמקד בהם.
אם הבנתי נכון אתה בן בגוף של בת?
אם אני טועה אז סליחה.
אני מניחה שזה תסכול ממש גדול להרגיש לא שייך לגוף שלך, אבל כרגע - עם ההורים שלך שלא מוכנים לשמוע כלום ואי היכולת שלך לשלם את זה - אתה די תקוע במקום.
תתחיל לחסוך כסף לניתוח אם אתה רוצה לעבור אחד. כשתוכל להחליט את ההחלטה של השינוי (גיל 18), תעשה אותו.
ואם אני דפוקה לגמרי וטעיתי בכל הרעיון אז סליחה.
שואל השאלה:
בת בגוף של בן* חח
אנונימית
אם אתה בטוח בעצמך ורוצה את השינוי ב100%, אל תתן להורים שלך להחליט את זה בשבילך.
כמו שאומרים תמיד שההורים לא צריכים להחליט בשביל איזה מקצוע ללמוד שלרוב הם יבחרו משהו שהם אוהבים, אותו דבר גם אצלך בעניין המגדר.
אני מצטער להגיד לך את זה אבל החינוך של ההורים שלך הוא לא סוג החינוך שאתה צריך, ואת האהבה שלהם אתה לא צריך לקנות בלהשתיק את עצמך ולא לעשות את מה שאתה רוצה.
בהצלחה..
אנונימית איזה ליעד?
אנונימית
פרטי.
אנונימית
וואו, זו התמודדות לא פשוטה בכלל. אני חושבת שמה הכי חשוב שתדעי עכשיו זה שכל מה שאת מרגישה הוא מאוד מאוד לגיטימי ואת לא צריכה לשפוט את עצמך על זה או לכעוס על עצמך. את לא היחידה שנמשכת לבנים ולא היחידה שנולדה בגוף הלא נכון, הכל בסדר, שום דבר מזה לא באשמתך ושום דבר מזה לא אומר עלייך שום דבר רע, באמת. אני יודעת שזה תהליך לא פשוט בכלל ושזו תקופה מאוד קשה ומבלבלת לכן בעיניי הכי חשוב להקפיד שיהיו סביבך כל הזמן אנשים שאוהבים אותך ומבינים אותך ותוכלי לשתף אותם והם יקשיבו לך ויתמכו ברצונות הכנים שלך מתוך דאגה אמיתית לך והכרה אמיתית באינדיבידואליות שלך. אני מבינה שההורים שלך הם לא בדיוק האנשים האלה כרגע וזה מצער מאוד לשמוע. כדאי לך לחפש מי כן יהיה האנשים האלה, מבין החברים שכבר יש לך, אולי חברים חדשים כאן מסטיפס או מחוג או אולי מתנועת נוער או אפילו תנועה שקשורה בנושא הזה- איגי. איגי בעיניי יוכלו לעזור לך לא מעט בעניין הזה למען האמת... אני מאמינה שברגע שתהיה לך מספיק תמיכה נפשית תוכלי להרגיש מספיק בטוחה בעצמך כדי לעמוד על שלך מול ההורים שלך עד שהם יבינו שאין להם מה לעשות לגבי זה, את מי שאת ואין להם ברירה אלא לקבל את זה או לאבד אותך.
אם תרצי עוד לדבר על זה ולהתייעץ או לפרוק את מוזמנת לשלוח הודעה לפרטי, אני מכירה את הנושא יחסית מקרוב בתור לסבית ובעיקר בתור מישהי שמוקפת בלא מעט אנשים מהקהילה וספציפית אנשים מאוד מוכשרים שאני עדה בכל יום ויום לכמה שהנטיות המיניות או המגדריות שלהם לא פוגעות בשום חלק אחר ממי שהם ולפעמים אפילו להיפך.
רוצה לדבר בפרטי? אני גם טרנסג'נדר ועברתי משהו דומה לפני שנתיים וחצי, אולי אני יכול לעזור
אנונימית יש לי תחושה שאני יודעת על מי את מדברת ....
אנונימית
אז בואי לפרטי
אנונימית
איך ? אני לא יודעת מי את בכלל חחח
אנונימית
שניה בן כמה ליעד הזה שאת מדברת עליו ?
אנונימית
13
אנונימית
אה אז לא אותו אחד שאני חושבת עליו
אנונימית
שואל השאלה:
אנונימיות איזה ליעד?!?!?!??!
אנונימית
יצאתי מהאנונימי
שואל השאלה:
גל?!
אנונימית
שואל השאלה:
חח קוראים לי עידו בכלל
אנונימית