8 תשובות
כי לבנות מלאות*! הביטחון לא בשמיים וגם בטוח יש סיבה לזה שהן עלו במשקל ובנות רזות יש להן המון ביטחון והן רגילות (רובם...) לזה שמתחילים איתן
אנונימית
שואל השאלה:
אז למה צריך לרדת על בנות רזות?
אנונימי
לא יורדים עליהם עלה על המלאות
אנונימית
צביעות, הטמטום שבחברה. אנשים מעודדים עודף משקל ונגד רזון, אבל הקטע הוא שהם לא מבינים שזה בדיוק כמו להיות נגד עודף משקל ולעודד רזון.
כי אף אחד לו אומר את זה ואם אתה שואל אותי שניהם לא צרכים לקבל פרס על זה. שניהם שיטיחים כי הם שופטים בן אדם אל תכונה חיצונית בעצם. שניהם לא יכולים לומר את זה כי בסופו של דבר זה ההאישיות. יכולה להיות אישה רזה שהיא נחמדה ויפה אבל גם ממש רעה רעה ומכוערת, ויכולה להיות שמנה שהיא נחמדה ויפה אבל גם ממש רעה ומכוערת.
בסופו של דבר אף אחד לא שם על זה והם סתם מדברים שטויות. אף פעם לא שמעתי בנים אומרים את זה.
דרך אגב ממש לא הייתי יוצאת אם בנים כאלו זה בעיניי נורא שיפוטי ושיטחי.

אין כאן דבר שיפוטי או שטחי, מה הבעיה שיש לו טעם מסויים וסטנדרטים בבנות? משיכה זה דבר חשוב וגם אתן לא הייתן יוצאות עם מישהו שלא מוצא חם בעיניכן מבחינה פיזית.
אוקיי לאנונימית שכתבה את התגובה השניה.. התגובה הכי מטומטמת שקראתי כל חיי! באמת ששברת שיא!"רוב המלאוות*"? א. שמנות זו לא קללה זו מילה קיימת אז זה שמלאות נשמע לך נחמד יותר לא משנה כלום.
ב. מי אמר לך שרוב הבנות הרזות מלאות ביטחון ורוב הבנות השמנות (כן שמנות!) חסרות ביטחון?! אנשים שחושבים ככה הם הסיבה שזו המציאות הקשה סטיגמותת!