12 תשובות
בדרך כלל מכנים אנשים כ ' ערסים ', אנשים ששמים שרשראות מקללים, מתפראים בבית ספר, שומעים מזרחית, מעשנים, מסתובבים הרבה בחוץ.
אידיוט ששם שרשראות ומקלל כל הזמן
(בת 14) אחד כזה שמסתקל במראה על עצמו, הולך עם תכשיטים של בנים: עגיל, צמיד, שרשרת (לא בהכרח) ומקללים וחשים את עצמם כמו שאצל בנות זה סנוביות.. מקווה שעזרתי =)
אז ככה הפירוש המלא והכי מדוייק לערס:(אני אישית שונאת אותם)
בעלי שרשרת בדר"כ מגן דוד מזהב, באים לבית ספר אם כיפה לפעמים, בלעי שעון זהב או כסף, מקללים, הרוב מעשנים, חושבים את עצמם מעל כולם, מתחברים לפרחות, שומעים מיזרחית, סוג של ביריונים לפעמים.
ערס זה אחד שלא מעניין אותו נושאים יותר מדי עמוקים, שומע מזרחית מקלל שם עגילים צמודים גדולים מכוערים בגדים זוועתיים אובר מטופחים נעליים לבנות מגעילות גדולות סקיני ג'ינס לפעמים קעקועים אם מישהו אומר לך חיים שלי סימן שהוא ערס.
אחת שיודעת
לא נכון!
יש ערסים עם לב זהב!
גנן גידל דגן בגן
ערסים עם רע סורט יהודים ממש. מעט מאד ערסים טובים. כל שאר הערסים פושטקים
אנונימית:):) אצל בנות זה יותר בכיוון של פרחות
לא יודעת מה איתכם אבל הערסים שבשכבה שלי ובבית ספר שלי הם האנשים הכי מגעילים שהכרתי.
גועל נפש פשוט הם כולם על ילד אחד מקללים אותו כי הוא "שונה" כי הוא אמר משהו שהם חושבים שלא בסדר (למרות שמותר לכל אחד להביע את דעתו)
והם מחלקים את השכבה לקבוצות מי שלא כמוהם ולא זורם כמוהם הוא אשכנטוז למשל כולם נעלבים הילדים שקוראים להם ככה האשכנזים והשכבה כולה סובלת מהמטומטמים האלה
אז אל תקשקשו שלערסים יש לב זהב כי הם מ ג ע י ל י ם!
אנונימי
למה אתם חושבים שערסים זה דבר כל כך רע תגידו לי מה הם לא בני אדםם? אני בת לא ערסית לא פרחה ולא סנובית ויודעים מה אין לי בעיה להיות פרחה סנובית או כל דבר שתרצו כי אני לא חושבת כמוכם שערס זה אחד שמקלל והוא מגעיל ושם שרשראות אולי הוא פשוט מבטא את עצמו בדרך שלו ואתם קוראים לו ערס אז יאלה יאלהה
אנונימית
מי שאומר חיים שלי או אפילו חיימשלי הוא לא ערס
יש לי חבר ממש טוב הוא קורא לי חיימשלי והוא בככלל לא ערס!
1. צעיר אלים ואגרסיבי, פרחח.2. סרסור.