8 תשובות
לחדש קשר
לזכור ולהבין שלא מגיע לך שיכאיבו לך
ומי שמכאיב לך לא צריך להיות בקרבתך
עם הזמן את תביני את זה
אם היא מכאיבה לך כשאתן בקשר- אין לך סיבה להתקרב אליה חזרה, סתם תיפגעי. לדעתי תצאי, תכירי אנשים, תצאי עם אנשים... תנסי לשכוח אותה קצת. זה די מטומטם לדעתי לחזור לקשר אם בנאדם שרק מכאיב לך.
וואו את רוצה לדבר איתי על זה בפרטי?
היא חברה טובה או בת זוג?
אנונימית
פרידות זה דבר מצער, נסי להתעסק בתחביבים שאת אוהבת, תפנקי את עצמך! בסופו של דבר כל אחד רוצה קצת לשמוח, תבלי עם חברות, תעשי דברים שאת אוהבת, תעסיקי את עצמך במשהו, אם לא תעסיקי את עצמך את תחשבי רק עליה, ותיהיה בדיכאון אל תתני למישהו להכאיב לך, זה לא מגיע לך, ואת יודעת את זה! מקווה שתפטרי מהדיכאון המצער, בהצלחה!
מבינה אותך.. את צריכה לשחרר ממנה..
מצטערת בשבילך, אני לא יכולה לעזור לך ב'קסם', זה עניין של תהליך, המון אנשים מתמודדים עם פרידות, אבל בסופו של דבר תצטרכי לחפש מישהו או מישהי אחרת כי אין ברירה, את חייבת לנסות להיפטר מהכאב והבכי שאת עוברת, את צריכה לנסות להתעסק בדברים או תחביבים שאת אוהבת, לדבר אם אנשים, משהו שלא יעסיק אותך רק בה, גם אני עברתי דברים כואבים בקשר לאהבה, אבל לצערי פרידות זה דבר כואב ואי אפשר להעלים אותן בקסם, זה כל מה שיש לי להגיד לך, את צריכה לנסות להתרגל להיות גם בלעדיה, מקווה שתנסי את התהליך, ואם יום אחד יתמזל מזלך, היא תתחנן לחזור אלייך, כי אין מישהי בעולם מקסימה כמוך, אני מקווה שהיא תבין את זה, אני לא יודעת מדוע נפרדתן, אך בכל זאת תנסי לקחת הרגל להיות גם בלעדייה, זה עיניין של זמן, רק תנסי, שמחה לייעץ.
באותו הנושא: