9 תשובות
צאי לעבוד בעבודה של שעה שעתיים בתחילה ולאט לאט תתקדמי...
דנידין
אולי תעבדי מהבית, כמו למשל בטיפול בתינוק?
אנונימית
את חייבת לקחת את עצמך בידיים ולעבוד. אחרת מצבך הכלכלי והנפשי ימשיכו להידרדר למצב שלא תוכלי לתקן כי אינך נעשית צעירה. כמו שנכתב למעלה עליך להתחיל בהדרגה.
תתחילי לחשוב על התוצאת מקו המחשבה שלך עליך ללכת לפסיכולוג שיוציא אתך ממעגל האבטלה.
לא כתבת שאת בדיכאון, אלא שיש לך קושי רגשי, דבר הקורה להרבה אנשים, במיוחד לאחר שנים שישבו בבית. עצתי לך לפנות בהקדם, אם לא עשית זאת עד כה, לטיפול נפשי, ניתן לעשות זאת גם דרך קופת חולים. בנוסף, ידוע לי על טלמרקטינג שניתן לעשות דרך הבית וגם עבודות הקלדה למיניהן, שיהיה לך בהצלחה בכל מקרה.
אנונימית
שלום לך
קראתי את הדברים שלך והם גרמו לי להתרגש. אני יושב כבר כמה דקות ליד המקלדת ושואל את עצמי איך להתחיל לכתוב לך, ולמה זה כואב לי? אני מרגיש כאילו שאני כועס עליך, וכועס על העולם. בא לי "לרדת" עליך. מי לעזאזל אמר לך שאין לך מוסר עבודה?! מי "החכם" שאבחן אותך כדיכאונית?! איזה זכות יש לך לזלזל ככה בעצמך? אני אסביר לך משהו בסיסי על העולם ועל האדם ומכאן תביני מה לעשות. בעולם שולטים שני כוחות שנראים מנוגדים. הכח הרוחני - והכח הגשמי. לאן שלא תסתכלי תבחיני בשני כוחות אלו. לדוגמה - יום ולילה, אור וחושך, טוב ורע, ימין ושמאל, זכר ונקבה, ועוד. גם האדם אינו ישות אחת אלא שתי ישויות. והם נקראים בשמות שונים - גוף ונפש, רוחני וגשמי, יצר הטוב ויצר הרע, נפש אלוקית ונפש בהמית ועוד. זה כמו למשל ש"את מדברת לעצמך" או כמו להגיד "היד שלי". כלומר שיש "אני" ויש "הגוף שלי". מה שקרה אצלך יקירה זה שכתוצאה מהחינוך שקיבלת או מסוג האנשים שהיו בסביבתך, או בעקבות אירועים מסוימים, לאט לאט, החלק הרוחני הגבוה שלך נדחק הצידה, ואת מקומו תפס לגמרי החלק הגשמי. כשזה קורה לאדם הוא הופך להיות כמו חיה מפוחדת. הוא מחפש להסתתר. להבדיל , כמו חתול רחוב שמחפש רק אוכל ומחסה ובורח בבהלה כשמישהו מתקרב. בת 46 יקרה, יש בתוכך ישות אחרת ישות גבוהה יצירתית אמיצה חכמה. יש בתוכך נפש אלוקית ! תסלקי את " הנפש הבהמית" והשליטי עליך את "האני הגבוה" שלך. אם תעשי זאת שום דבר לא יעמוד בדרכך. אני מציע שבשלב ראשון המטרה שלך תהיה "לצאת לעולם". תתלבשי יפה, וצאי לערב מהנה עם מישהו שיש לו אנרגיות חיוביות. התרחקי מאנשים שיש להם נטיה להתלונן. היצמדי לאנשים פעילים ונמרצים. צאי לטיול ביום שמשי. בשלב ראשון במשך חודש פשוט צאי החוצה ! אח'כ הכל יבא מעצמו. אני מאחל לך הצלחה ואושר ! - אושר-
שלום לך אנונימית
איני יודעת אם עבדת עד כה או לא וכמה זמן אינך עובדת. בכל מקרה, חשוב שתשבי עם עצמך ותחשבי איזה סוג עבודה יהיה לך יותר נחמד לעסוק בו, שם לא תרגישי כל כך "עבודה" אלא יותר עיסוק מהנה. לעיתים המילה או האמונה בראש עושה לנו חסימות רגשיות, כמו למשל, מישהי מחליטה לעשות דיאטה, עצם המילה עושה לה רעב כאילו לא אכלה שנתיים ומתנפלת על האוכל. ייתכן שגם עבודה עבורך מסמלת משהו מעיק, לא נעים, מחייב. הייתי מציעה לך לשנות את הדיסק ולהתחיל להתיחס לעבודה כאל משהו מהנה שגורם לך לתרום ממיומנותיך, מכשרונותיך ומהעדפותיך. כך תוכלי לשלב גם עיסוק בו תרגישי תרומה והנאה וההרגשה תהיה טובה יותר וכך גם מוסר העיסוק יהיה גבוה יותר, כי תרגישי מיצוי עצמי.
בכל מקרה, יכול להיות שכדאי לעבור תהליך אימון אישי כדי להגיע למטרה זו.

בהצלחה
אטי רוטמן
יועצת תדמית ומאמנת אישית
אטי רוטמן מומחה סטיפס
שואל השאלה:
זו שוב אני האלמונית בת 46 ( עם קושי בלצאת לעבוד ) הדבר שיעשה לי הכי טוב שבשבילו יהייה לי כיף לקום בבוקר זה עבודה עם חיות. אני מאוד אוהבת חיות.
אם מישהו יוכל להדריך אותי איך למצוא עבודה עם חיות שאוכל גם להינות ממה שאני עושה וגם להתפרנס מיזה, אני מאוד אשמח. תודה לכולם על ההתייחסות והאכפתיות והתגובות.
איזה כיף שיש את האתר הזה.
שלום שוב, אני שמחה שאת "מרימה את הכפפה" זה כבר שינוי כיוון מדהים מבחינתך. מציעה לך לגלוש באינטרנט לאתרי דרושים ללא תשלום, או בתשלום סימלי ולציין שם את סוג העבודה שאת מחפשת ותקבלי במייל הצעות רלוונטיות.
אפשר גם לחשוב חשיבה יצירתית ולפעול ע"י פניה לכל מיני ארגונים המטפלים בחיות ולהציע את עצמך לעבודה שם.

שיהיה בהצלחה רבה.

אטי רוטמן
אטי רוטמן מאמנת אישית
תוכלי ללמוד עיצוב גרפי מהבית וגם לעבוד בזה מהבית תבדקי פה אני למדתי כאן
עינת רצבי
באותו הנושא: