6 תשובות
הם לא אשמים. אבל במקרים כאלה יש את ביטוח לאומי, זה נועד לדברים האלה. הם לא יכולים להביא לכולם 10,000 שקל. עוזרים לכולם איך שאפשר. אני חושב שזה בסביבות ה-4,000 ש"ח ל-100%
שואל השאלה:
העבודה באינטרנט למי שלא הנדסאי תוכנה היא פיקציה לכל דבר. העבודה הכי מרוויחה דרך האינטרנט היא עבודה בסקרים, שמכניסה במקרה שלי כ10 שקל לחודש במילוי סקרים דרך כל חברות הסקרים שעובדות עם ישראל.
מי שלא נכה יכול להרוויח מכל חברות הסקרים ביחד כ20 שקל לחודש כי הוא יותר מבוקש בסקרים עקב צריכה מרובה יותר. אבל זאת העבודה דרך האינטרנט.
אנונימית
שואל השאלה:
עכשיו אם הייתי יכולה לעבוד בתוכנה אז לא הייתי אומרת שאני לא יכולה לעבוד. אין לי איך ללמוד הנדסת תוכנה, ואני לא רואה מספיק טוב כדי ללמוד, לא יכולה להגיע לשיעורים, לא יכולה לשלם עליהם, ושוב הראייה לא מספיק טובה וגם מתדרדרת.

אני בתור נכה חשבתי על אופציה של הרבה יותר עבודות ממה שאתם כלא נכים חשבתם עליהן, כי כל הזמן בדקתי ועדיין בודקת אם יש משהו שיחד עם המגבלות ההולכות וגוברות שלי אולי אוכל לעשות. אבל אין. אני לא יכולה לעבוד.
אנונימית
שואל השאלה:
קצבת נכות היא מחצית משכר המינימום. בפירוש לא מה שנאמר כאן בתגובות. והערך של קצבת הנכות רק הולך ויורד.
ומדובר בעוני כל כך קשה שכל יום נכה מת רק בגלל העוני.

וזה לא כסף ש"נותנים לנו" זה כסף ששילמנו כל חיינו כשיכולנו לעבוד כדי שאם נאבד את כושר העבודה יהיה לנו ממה לחיות. והכסף הזה נלקח למטרות אחרות ולא משחררים ממנו למטרה שלה הוא נועד- כדי לאפשר למי שלא יכול לעבוד הישרדות.
אנונימית
תמיד אפשר לעבוד באינטרנט
ואי את כלכך צודקת