7 תשובות
אומרים שלאכול ג'ינג'ר(זנגביל) עוזר.
לי אישית עוזר לשתות מים קרירים (לא מהמקרר) בלגימות קטנות כל כמה זמן, לשתות לימונדה ביתית ללא סוכר, ולאכול טוסט כשיש לי בחילה חזקה.

חשוב להקפיד על ארוחות קטנות ומסודרות ולשתות הרבה, השתייה גם עוזרת לבחילות וגם חשובה להריון.

אם את סובלת מאוד מבחילות פראמין נחשב בטוח לשימוש בהריון.
ראי כמה עצות בתגית "בחילות, הריון". תרגישי טוב!
אישית, לי מאד עזר כדור פראמין לבחילות הנוראיות.
כדור בצבע אדום כזה
אנונימי
על פי מחקרים אחת הסיבות העיקריות לבחילות בהריון היא שנשים פשוט מצפות להן ולכן לפעמים גם מקבלות אותן רק מסיבה זו. בנוסף, נשים שנכנסות בקלות לחרדות ופחדים נמצאות בקבוצת סיכון גבוהה לבחילות והקאות בהריון..

בהקשר זה מומלץ לנסות ולהיות כמה שיותר רגועה בתקופת ההריון, להימנע מלחצים מיותרים ומחרדות מוגזמות וכל זה על מנת שההריון יעבור באופן רגוע וכדי שהבחילות לא יגיעו עקב לחץ ופחד מיותר.
פתרונות אפשריים לבחילות:
נסי את צמח הג'ינג'ר- כשלוקחים אותו החומר הפעיל שבו משחרר אנזימי רוק אשר מעודדים את ריקון הקיבה ולכן הג'ינג'ר יעיל מאוד בטיפול בבחילות ובהקאות
בנוסף, מומלץ לקחת את הויטמין B6 שהנו חיוני לפעילויות השונות במערכת הגוף הנשית ולעצבים. מומלץ להשתמש בשני הפתרונות יחד לתוצאה מקסימלית.
כמו כן, מומלץ לחלק את הארוחות ביום למספר מנות קטנות וזאת על מנת שלא להעמיס על הקיבה. הקפידי להימנע ממזונות חריפים, שומניים או מטוגנים והרבי בשתיה ובאכילת פירות מימיים. אני ממליצה לך גם לשתות מיץ לימון טרי למניעת הבחילה כאשר היא כבר מופיעה.

במקרה הגרוע, כאשר הפתרונות הטבעיים לא עוזרים יש כדור שנקרא אנקרודין (אפשר להשיגו ברשתות הפארם) צריך לקחת חצי כדור כל 4-6 שעות (לא יותר מחצי).
שמרית אסף מומחית סטיפס
בהמשך לחןות דעתה של המומחית. קבלתי המלצה מרופא על תכשיר בשם נוזיקס NAUSX שמשלב ג'ינג'ר, B6 ותמצית לימון בצורה של טבליות מציצה. אותי הנוזיקס הציל בחודשים הארורים הללו. צריכים להיות ריאליים, הבחילות לא יעלמו אבל במקרה שלי ההקלה היתה משמעותית ביותר.
בטי בם
מאמר שיענה לך על הנושא
לא מאמינה בתרופות סבתא- יש כבר דברים קצת יותר בדוקים
הנה מצרפת קישור למשהו שלי עזר מאוד
אנונימי