15 תשובות
תעזבי את זה פשוט, אל תעשי משהו שאת לא רוצה
יצאת קצת מגעילה
לא היית צריכה להגיד לה דבר כזה..
יצאת דיי מגעילה. ..
זכותך. זה לא לעיניין שהיא אמרה את זה.
יצאת מגעילה זה בכל זאת ילד שלה בתוך הבטן ודווקא אני חושבת שללטף את הבטן של אמא שלך שהיא בהריון זה מרגש אבל זרת דעתי
אנונימית
וכאילו גם ההורים שלי גרושים
אנונימית
בסדר אבל אם היא נגעלת זאת זכותה. אני אישית שונאת את חבר של אמא שלי, אם היא הייתה נכנסת להיריון ממנו גם אני לא הייתי נוגעת לה בבטן כי אישית, לא הייתי מקבלת את העובדה שיש לי "אח" שהוא לא בדיוק אחי.
לא נראה לי יצאת מגעילה אם כבר אמא שלך לא בסדר היא צריכה להבין שאת תרגישי דחייה בקשר לזה ואו להגיד לך בנחמדות והבנה או לעזוב אותך או כל דבר אחר אבל לא להגיד לך שאת מגעילה! זה ממש מעליב לדעתי במיוחד שזה מגיע מאמא שלך שאמרוה להביא דוגמא להתנהגות טובה.
אבל גם אם חושבים על הצד של אמא שלך זה לא נעים שנגעלים ממך אבל עדיין את צעירה והיא מבוגרת והיא היתה צריכה להתנהג כמו מבוגרת.
אבל עכשיו שאני חושב על זה שוב אני חושב על זה יותר מידי זה בטח הורמונים של הריון אז אל תשימי לב אליה גם לי זה קרה שהתנהגו אליי לא יפה וממש כעסתי אבל סלחתי ושכחתי מזה מהר כי חשבתי זה בטח הורמונים ואין כוונה רעה באמת
חחח דיי נו תמשיכי (;
יצאת ממש מגעילה זה מעליב! את לא חייבת לגעת אבל עדיין
אני גם הייתי מתנהגת כמוך חח
בכללי זה דוחה בעע
אני חושבת שיצאת טיפה ילדותית
מה מגעיל בזרע שיביא לעולם עוד חיים? זה משהו שכולם עושים בסופו של דבר וככה גם את הגעת לעולם ואני לא רואה שום סיבה להיגעל מזה
לדעתי , אפילו שזה קשה לך שלאמא שלך יש חבר והם נכנסו להריון את צריכה לשמוח , בטח אמא שלך מאושרת מאוד (: , היא מאוד הייתה שמחה גם אם את היית משתתפת בשמחתה , אם אמא שלך גם נהנת עם הבן זוג שלה , תשמחי בשבילה כי את רואה שטוב לה , אני דיי בטוחה שזה קשה , אבל תנסי , הוא בכל מקרה חצי אח שלך (: , אם זה היה קורה עם ההורים שלי , והייתי רואה שאמא שלי מאושרת הייתי שמחה בשבילה , למרות שזה מצב קשה בשבילי , לפחות הייתי מחייכת אליה (: ושומחת בשמחת , זו רק דעתי .. (: