14 תשובות
שואל השאלה:
היום ישבתי במסעדה עם חברים והוא היה, חבר שלו ניגש אליי וביקש ממני לבוא לדבר איתו(עם האקס) אז אמרתי שאני מעדיפה שלא כי קשה לי ושאני רוצה לעבור הלאה. הוא לקח אותי לשולחן שבוא הם ישבו והתיישבתי איתם לשנייה ואמרתי לאקס שלי: "אני מתה עלייך אבל קשה לי לחזור לקשר" והוא אמר: "טוב מה את רוצה שאני אגיד לך" אז אמרתי: "טוב יאללה, הייתי פה" והלכתי.
אחר-כך יצאתי החוצה מהמסעדה עם חברה וכשנכנסנו בחזרה קלטתי אותו מסתובב אחורה ומסתכל.
אני לא יודעת מה לעשות איתו. אני מרגישה שהוא כן אוהב ושכן נחזור אבל מצד שני קשה לי להמשיך עם המצב הזה.... מה לעשות?
אנונימית
האמת אני לא רואה שום בעיה כאן
אמא שלו היחידה שמכירה אותו באמת אומרת לך שהוא אוהב אותך יש יותר טוב מזה?
רואים בבירור שהוא אוהב אותך לפי כל הדברים האלה
וממה נמאס לך , הוא לא פגע בך בשום דבר
להפך הייתה אי הבנה עם הבגידה. אבל תחשבי איך זה מהצד שלו לדמיין אותך בסטיאוציה כזאת
זה שפעם אחת או פעמיים קבעתם והוא הבריז לך לא אומר שאת צריכה לחתוך את הקשר הזה,
שבי איתו לשיחה ותאמרי לו כל מה שיושב לך על הלב וזהו
חבל שזה ילך לפח אחותי.
גם אני חושב שהוא אוהב אותך ושאת בתוך תוכך גם אוהבת אותו ומרוב כל המתח שהיה בינכם יצא לו המשפט של:" אני לא יודע מה להגיד לך"
ואם הוא היה רוצה לנתק קשר הוא היה כבר מסנן והוא לא מסנן אותך ואפילו התקשר אלייך. כשהוא יהיה מספיק רציני הוא כבר יקבע איתך להיפגש ותנסי לא להיות אנטית כזאת ולהגיד לו אני לא יכולה היום ולא מחר ולא השבוע (נסי לסדר לו איזה מקום ביום שלך) בתכלס אני מקווה שהקשר בינכם ימשיך ויסתדר בסוף ואפילו סקרן בנוגע לזה בהצלחה שיהיה לכם
שואל השאלה:
אני באמת מקווה שמה שאתם אומרים נכון... אני באמת רוצה שהכל יסתדר בנינו... אני מרגישה שהוא כן אוהב אבל עובדה שעד עכשיו הוא לא עשה שום דבר עם זה.
החלטתי לחתוך את זה כי אני לא רוצה שהוא ישחק בי כי מספיק קשה לי בלי כל זה.
והוא אמר גם שהסיבה שהוא נפרד היא כי הוא רוצה להשתחרר כי הוא לא יודע מזה להיות הרבה זמן בקשר רציני, אז כנראה שזו הסיבה למה הוא לא חוזר... הוא אמר לחבר שלו ואמא שלו אמרה לי שהוא לא רוצה עכשיו חברה... אז יכול להיות שרק אהבה לא מספיקה...
אנונימית
באמת שיש מצב שהוא אוהב אותך אבל לא בנוי לקשר רציני כרגע אני יכול לומר אפילו על עצמי שאני יכול להתאהב במישהי אבל לא להיות איתה בקשר כי אני לא בנוי כרגע אני מעדיף להיות "חופשי" כרגע ועדיין לא רוצה לפגוע בה או שאחרים יהיו איתה באמת שזה דבר מתסבך רצח
אנונימי
לפי דעתי זה ההתרחקות שלך ממנו, אולי זה הסיבה שהניע אותו לחתוך את זה
אבל מה כל כך קשה לך בקשר הזה את לא ציינת דבר אחד רע שהוא עשה לך ,חוץ מהקטע של הפגישה.
שואל השאלה:
ביום שהוא גילה שהשיחה מזוייפת הוא קבע להיפגש איתי למחרת(יום שישי), אבל הוא ישב עם חברים והיה לו נורא קשה לבטל אז הוא אמר לי לבוא לשעה אז אמרתי לו סליחה אבל אני לא באה, קבעת איתי אתמול שנישב כל היום, אם אנחנו נדבר בלחץ של זמנים לא מתאים לי, הוא אמר שהוא מצטער ושאל מה אני עושה בשבת. אמרתי שקבעתי משהו ושאם לא נפגשים היום לא ניפגש כמה ימים כי בראשון הייתי צריכה ללמוד לבגרות שהייתה לי אז.
נפגשנו יום אחרי שהוא גילה שהשיחה מזוייפת ואז בכלל לא הייתי מרוחקת, ניסיתי להתקרב יותר והאמת שהוא גם ניסה, לא הפסיק לחבק אותי, נתן לי נשיקות בלחי. הייתי לגמרי מקורבת אלי ולא הייתי מרוחקת בכלל.
הוא אמר לי שהוא רוצה שאני אבטל את מה שיש לי למחר אז אמרתי שאני לא יכולה כי קבעתי עם בת דודה שלי. בסוף לא הסתדר לנו אז ביטלתי אבל החלטתי להראות לו כן עשיתי משהו באותו יום ולא ביטלתי כי הוא אמר. אז שלחתי לו הודעה בשמונה בערב שיש לי זמן בשמונה וחצי. הוא אמר שהוא הלך לים ושהוא הולך לישון ולא יודע מתי הוא יתעורר(אבל העיקר במשך שעה הוא היה מחובר לווצאפ)
זאת אומרת שנגיד והייתי מבטלת עם בת דודה שלי בשבילו הוא היה מבריז לי.
אז רשמתי לו שאני מבינה כמה אני חשובה לו ותודה שהוא הראה לי כמה אני חשובה בשבילו והתעצבנתי עליו טיפה והוא התעצבן עליי גם ואמר שאני מתנהגת חרא ושאני תמיד מאשימה אותו וזה לא נכון, אני לא מאשימה אותו, אבל אני שונאת שקובעים איתי ומבטלים. פשוט שונאת.
למחרת החלטתי לשלוח לו הודעה: "מצטערת על ההתנהגות החרא של אתמול בלילה" והוא רשם הכל טוב, ואז יותר מאוחר שלח לי: "ערה?" והשיחה זרמה כרגיל... חברה שלי אמרה לי שאני צריכה להיות נחמדה אליו והבנתי את זה גם בעצמי. אז באמת הייתי נחמדה, שמתי את הפחד שלי להיפגע בצד והייתי נחמדה ושום דבר פשוט לא השתנה.
היינו מדברים רגיל והוא רצה שניפגש(מה שהיה עם היום הולדת של חבר) וסיפרתי לאמא שלו שהוא שולח לי הודעות והכל והיא אמרה שזה שהוא שולח לי הודעות מראה שאין לו אגו איתי ושזה ברור לה שאני חשובה לו עדין ושהוא כן אוהב.

אבל הבעיה היא שאני בינתיים מפתחת ציפיות למשהו שלא בטוח שבכלל יקרה. זו הסיבה למה החלטתי לנתק את הקשר למרות שאני הכי לא רוצה לנתק קשר אני פשוט מכריחה את עצמי כדי להתגבר עליו.
אנונימית
שואל השאלה:
גם אני חושבת שצריך לבוא ולברר מה באמת קרה.

עד שדיברתי עם אמא שלו, אמרתי לה אם אני באמת חשובה לו אני מצפה שיבוא וידבר איתי שיברר מה באמת קרה. היא אמרה לי שהוא בנאדם כזה שלא יבוא וידבר. וגם במהלך הקשר שלנו הוא לא היה מדבר הרבה על בעיות וריבים.
אנונימית
אם זה היה קורה לי כבר היה יורד לי ממך
את חוסמת אותו בגלל שאמרו לו שבגדת בו והוא לא רוצה את הקשר?!? מה הקטע אם לך היו מראים תמונות של "שיחות" (שלא ידעת שהם מזוייפות) היית גם חותכת
אם בא לך את יכולה לדבק איתי עוד בפרטי (:
שואל השאלה:
לא חסמתי כי אמרו לו שבגדתי בו, אין שום קשר.
אחרי שהוא גילה שהשיחה מזוייפת חזרנו לקשר, היינו מדברים רגיל בווצאפ. חשבתי שאם הוא גילה שהשיחה מזוייפת הוא יעשה עם זה משהו ונחזור.
אבל זה לא קרה, עדיין יש לי את ההרגשה שאנחנו נחזור, לא ברור לי מתי אבל ברור לי שזה לא נגמר בין שנינו. וזה שאני בטוחה שמתישהו שנחזור זה מה שמקשה עליי להישאר בקשר כי יכול להיות שזה פשוט לא יקרה. בגלל זה חסמתי.
אנונימית
ומה הבעיה שאת תתחילי איתו?
שואל השאלה:
אני לא רוצה לרדוף אחריו. רדפתי אחריו מספיק.
אנונימית
לא לרדוף אחריו
פשוט לשאול אם הוא רוצה שתחזרו להיות חברים. מה הבעיה?
שואל השאלה:
זה נקרא לרדוף... הוא אמור להרגיש שהוא איבד בשביל לרצות לחזור...
אנונימית