6 תשובות
אני כרגע גם חווה פרידה ומבינה מה את מרגישה ואת הכאב שאת סוחבת. תתני לזמן להעבור באמת זה הכל עיניין של זמן כרגע חושבים שזה סוך העולם כמו שאני חשבתי עם הזמן אני רב מבינה שזה כלום, תהיי נאמנה לעצמך אנשים באים אנשים הולכים ובסוף את נשארת עם עצמך אז תדאגי ותאהבי את עצמך קודם.
גם אם זה קשה
תמחקי את כל התמונות שלכם ביחד
תגידי לו להפסיק לשלוח הודעות ולהתקשר כי זה רק עושה יותר גרוע
תנסי פשוט לא לחשוב עליו
אפשר להבין כי זה קשה פשוט לשכוח ממישהו שהיית איתו כל כך הרבה זמן אבל לפעמים אין ברירה אלא להמשיך הלאה. תנסי למצוא מישהו יותרטובממנו שאת כבר תתאהבי בו לבד - זו הדרך הכי טובה לשכוח מהאקס אבל רק אם את באמת אוהבת את הבחור החדש.
שואל השאלה:
אני יודעת שהכי נכון יהיה להגיד לו לא להתקשר או שאני לא יענה לו, הבעיה ששנינו מתגעגעים מאוד אחד לשני ולא מסתירים את זה כי קשה לנו אחד בלי השנייה, כשהיינו בזוגיות היינו כל הזמן ביחד ואיבדתי גם את החבר הכי טוב שלי וגם את האהבה שלי ביחד. בגלל הגעגוע אני לא מסוגלת לא לענות לו תמיד אני נשברת.
היי מאמי, נו מה איתך עכשיו?
יש משפט שמלווה אותי אישית וזה "גבר שבוגד תמיד בוגד"
אני בעצמי חוויתי פרידה מבן זוג שלי לשעבר, היינו שנתיים וחצי ביחד והיום זה נגמר..
שואל השאלה:
Daddys little princess
שמעתי את המשפט הזה הרבה פעמים, והוא באמת נכון ומוכיח את ההתנהגות שלו.. את האמת שרק אתמול גמרתי את זה סופית איתו, אמא שלו מתה שנחזור היא אוהבת אותי מאוד, אתמול הלכנו לסרט ואני אוהבת אותו ברמה שאי אפשר להסביר, אבל אני לא מרגישה שלמה עם ההחלטה שנחזור, אז אני מעדיפה לגמור את זה עוד לפני שזה התחיל וכתבתי לו הודעה שאם כלום לא השתנה עד עכשיו בהתנהגות שלו זה גם לא הולך להשתנות, כתבתי שהוא קיבל הרבה הזדמנויות ולא ניצל אותן וזה נגמר הפעם כי הגיע הזמן שאני אחשוב מה טוב בשבילי באמת. למרות שאני אוהבת אותו מאוד.. בנתיים אני בדיכאון בקושי יוצאת מהמיטה כי אני מבינה שאחרי שנה זה באמת נגמר.. אבל אני יודעת שזאת ההחלטה הכי נכונה שיכלתי לקבל , במיוחד שרק לפנות בוקר גמרתי איתו את הכל בצורה יפה והיום בערב הוא כבר הלך לבנות אחרות עם חברים. רק מוכיח כמה שהוא אפס וכמה מזל שהלכתי ממנו.. אני מקווה שעשיתי החלטה נכונה כי אני אוהבת אותו באמת