17 תשובות
אף אחד לא צבוע, כל אחד עושה מה שטוב לו.
ממש לא. מאיפה הבאת את זה
ואו אז זה ממש לא נכון. כל אחד עושה לפי מה שהוא מאמין וזה שהצמחונים מאמינים שזה רצח וכל זה לא אומר שהם צבועים ומגעילים. מי שאמר את זה צבוע ומגעיל
מה הקשר צבועים ומגעילים השם ישמור שתיהיי בריאה
אנונימית
אל תקשיבי לחארטות שלהם
וואי אנשים ירדו מהפסים אני צמחונית כי אני חושבת על זה שחיות זה יצור חי כמונו וביצים וחלב לרוב לא מזיקים לפרה או לתרנגולת המשפחה שלי מגדלת בבית תרנגולות ואוכלת את הביצים שלהם אבל לפני שהם מתפתחים ליצור חי
עריכה: סליחה כמו שהיא אמרה על זה שבלי זכר
וחלב בכלל לא מזיק לפרה
לאכול ביצים זה בכלל לא מזיק. הביצים שאנחנו אוכלים זה ביצים שלא יתפתחו לעולם לאפרוח בגלל שאין זכר שיעשה את התהליך. התרנגולות מביאות ביצים ללא זכר ולכן אין שם יצור חי
זה הגיוני. צמחונים לא הורגים חיות באופן ישיר אבל עצם צריכת החלב והביצים ממשיכה את גריסת האפרוחים והפרדת הפרה מהתינוק שלה.צמחוני צורך יותר ביצים וחלב מאשר אדם שצורך בשר, כך שהוא בעצם גורם לנזק הרבה יותר גדול. זה רק מעודד את התעשיה. אם אכפת לך מחיות, צריך להיות אכפת לך עד הסוף,לא חצי דרך. צמחונים לא אוכלים חיות, טבעונים גם לא מתעללים בהם.
מה קשור להפריד מהילד שלה הילד שלה הוא חלב ? ולא גומרים לה הכל ומה לעשות הצמחוניים לא קובעים שלוקחים את הפרים כי הם יותר אלימים ומה קשור יותר ביצים וחלב אני צורכת כמו אדם רגיל
אני טבעונית ואני מבינה מאיפה הגיעה הירידה הזאת על הצמחונים( ועל אוכלי הבשר זה יותר צפוי ). הצמחונים אומרים שהם נגד התעללות בבעלי חיים ולכן הם לא אוכלים בשר. אבל יש צד שלם של סבל והתעללות מתמשכת מאחורי כל קינדר , חביתה וכו' והם בוחרים לאכול את זה בכל זאת. אני זוכרת שמתישהו גם כן הגעתי למקור שאמר שהתעשייה של החלב , הביצים והכל היא יותר אכזרית מתעשיית הבשר אבל לדעתי שתיהן נוראות ואי אפשר להגיד בכלל מי יותר אכזרית כי כל עוד בעל חיים נפגע, זה אכזרי.
ברור שההפרדה של העגל מאמא שלו זה חלב. אונסים את הפרה בשביל שתהיה בהריון כדי שתפיק חלב. אם העגל ינוק ממנה איך ימכר חלב בחנויות? גוררים את העגל על הרצפה המלאה בחרא של הפרות ומכים אותו אם צריך ולפעמים גם כשלא צריך ולוכדים אותו בכלוב קטן ובדד שהוא אפילו לא יכול לשכב בו. האמא סחבה את התינוק שלה בבטן למשך תשעה חודשים בשביל שהוא יהיה איתה עד חצי שעה ואז יחטף ממנה, זה אכזרי.גם את האמא מכים ומחשמלים.

ובנוגע לביצים,אםבוקעים אפרוחים זכרים אין שום שימוש בהם אז פחות זורקים אותם למכונת גריסה ובכל יום נגרסים 15,000 אפרוחים זכרים ביום, או שמכניסים אותם לשקית ואוטמים אותה כדי שיחנקו למות.

שוב,התעללות קשה.
וציין שהמחלבה היא נוראית ושואבים מהן המון חלב.בעבר היו שואבים 5 ליטרים, עכשיו שואבים מהן 60 ליטרים.
לכם זה לא יראה נורא ותחשבו שמספר הליטרים סבבה, אבל רק בגלל שאתם לא הקורבן.
חחח עזבי אותך מהם משעמם להם מאוד כנראה
ממש לא, איזה שטויות נו
אולי במקום להטיף לאנשים שלא מתייחסים לתעשיית הביצים והחלב, תעשו איזושהי מחאה?
אני אפילו לא צמחונית (מהסיבה הפשוטה שאני לא יכולה. אמא מכינה את הארוחות וכמעט בכל ארוחה יש בשר, והיא בקושי מרשה לי להתקרב למטבח. אז אם אדרוש עכשיו תזונה צמחונית, אז או שהיא תצטרך להכין לי אוכל במיוחד, או שהיא תשנה לכל הבית את התזונה (מה שלא יקרה), או שהיא תצטרך לקנות לי תחליפים יקרים וכדורים ואין מצב), אבל אני מודעת לכל אלו.
זאת הסיבה שאנחנו מגדלים תרנגולות בעצמנו, וקונים חלב עזים מהשכנה (שלא מפרידה את העגל מהאמא דרך אגב, יש להם עגלים חמודים ^_^)
יש דרכים אחרות לטפל בזה.
ואם יש פה מישהו שבאמת אכפת לו, שילך לעבוד בזה. שיקים חלק משלו בתעשייה שבו לא מתעללים. זה יהיה פחות יעיל, כמובן, זאת הסיבה להתעללות, אבל זה יעשה טוב.
ממש לא. הרבה יותר עדיף להיות צמחוני מאשר לאכול בשר.
אבל אני ממליצה אולי לשקול טבעונות, כי גם בתעשיית החלב והביצים יש התעללות.
מוזמן להתנסות באתגר 22, שנתן לי המון כשהייתי בדרך לטבעונות.