41 תשובות
לא אל תעשי דיאטת כאסח
תעשי דיאטת 1200
שזה לאכול כל יום 1200
לעשות ספורט
ולהתאפק
אף אחד פה לא יעזור לך להרעיב את עצמך.
תאכלי בריא ותצליחי
אל תעשי את זה !

אני בכלל לומד לתואר ראשון בחינוך גופני .
אני ממש לא רוצה לספר לך מה קורה בגוף כשעושים דיטת כאסח .
או דיאטת חסה.
או כל דבר אחר.

יש גם דיטה של 2500 קלוריות והיא מרזה.

במקום פרו חנה .
תלכי לדיטני. את גם תצליחי להרזות וגם יהיה לך יום אחד לאכול חופשי! שזה הכי טוב!! יש כל כך הרבה פתרונות ולא פרו חנה.
אני גם במקום הזה אבל לא ממש בא לי לפרט פה.. אם בא לך את יכולה לשלוח לי הודעה אבל שתדעי שכל עוד את מרעיבה את עצמך הגוף ימשיך עם הבולמוסים. את יותר תאמיני מתעלי וככה עוברים מהר לבולימיה וזה הורס את הגוף בכלכך הרבה מובנים .. יש דרך אחרת להוריד במשקל.. בריאה יותר ואני הבנתי את זה בדרך הקשה.. את רק ביום החמישי יפה שלי מה יהיה עוד תקופה?
תחשבי על זה שוב.. בבקשה אל תעשי את הטעות הזאת❤
תעלי מתרזי* .-.
ברור שתבלסי
כשאת מרעיבה את עצמך, מצמצמת, בקושי אוכלת אז הגוף נכנס למצוקה ומאבד שליטה, ואת בולסת. זה רק יכניס אותך למעגל של צמצומים ובליסות, מה שרק ידרדר את המצב הנפשי והפיזי שלך.
תסדרי את הארוחות, תשתדלי לאכול נכון ובריא, תעשי ספורט וחיטוב וזה יעזור לך להרזות בדרך הנכונה.
דיאטות כאלה בקושי יעזרו לך להרזות נכון
את לא תרזי ככה. את רוצה להרזות? אל תרעיבי את עצמך תאכלי בריא זו הדרך היחידה אין קיצורי דרך, תשכחי משתייה ממותקת, מטוגן, גאנק פוד, גלידות, שוקולד, לחם לבן.
תאכלי הרבה ירקות, חזה עוף ובשר רזה, גבינות מתחת ל5% שומן, פחמימות מקמח מלא ותשתי הרבה מים, אפשר גם תה בלי סוכר אני מבטיחה לך שתראי שינוי.
אנונימית
תקשיבי אני בזה 6שנים מבינה אותך זה היה לי גם ככה בהתחלה כל הזמן לנסות לצום ואז לבלמס מרוב שאת מרעיבה את עצמך ואת בטוחה שברגע שתרזי את תעזבי את זה ולא תתני לזה להשטלת עלייך להרוס לך את השיער המחזור החיים..אבל זה הורס מהר מאוד בלי שאת שמה לב ולאט לאט את נשאבת לזה וזה מה שמנהל אותך
קשה מאוד להרעיב את עצמך מבלי לבלמס אחר כך
שואל השאלה:
אני אוכלת כמה שפחות קלוריות
אנונימית
אתן רציניות !? אל תחשבו על זה בכלל !עדיף שלא תצליחו להיכנס לשם , הן מדרדרות אתכן , אם אתן רוצות להרזות, אז תפנו לדיאטנית ועשו כושר , תפסיקו להרעיב את עצמכן בנות, תעריכו את עצמכן .
17 קילו בחודש?
אנונימית
את חושבת שזה כזה פשוט לאהוב את עצמך ולצאת מהפרעות אכילה אחרי שנים שאת בזה קל להגיד מה הבעיה תאכלי תאהבי ותעריכי את עצמך כנראה את לא יודעת מזה לשנוא את עצמך.
אי אפשר להוציא בנות מהפרעות אכילה אלא אם כן יש להן את הרצון לצאת מזה ולעזור לעצמן
כן
3DG
זה אפשרי אם רוצים,וצריך לנסות לאהוב את עצמך, הקבוצות האלה לא יעזרו לך להרזות נכון, אני אומרת לך את האמת ואת בעצמך יודעת את זה, אפשרי ללמוד אהבה עצמית , יש המון דברים שיכולים לעזור לך לאהוב את עצמך באמת. בבקשה אל . הרעבה עצמית אינה נותנת אהבה עצמית.
את צודקת אבל אם הן ימשיכו בזה זה רק יפגע בהן, הגוף צריך לקבל מזון, הגוף צריך לקבל קלוריות להרעיב את עצמך רק ישיג את האפקט ההפוך ולא יגרום לך להרזות.
בשביל להרזות צריך לעשות ספורט ולאכול בריא, אין קיצורי דרך אם זה באמת חשוב להן שיתמידו בזה ולא בלעשות דיאטות כאסח מיותרות
אנונימית
סבבה אז את תאהבי את עצמך ואת אל תהיי בהפרעות אכילה, אני כן
את יכולה לרפא את עצמך, את צריכה פשוט ללמוד איך לאהוב את עצמך נכון, יש המון טיפים ודברים שיעזרו לך, גם בנוגע למשקל אפשר ללכת לדיאטנית שתעזור לך בזה בצורה בריאה
יאוו, וואי וואי וואי.. איזה שמנה
בנות בנות, הקבוצות האלה הן אינן הפתרון לשנאה עצמית שיש לכן בלב ,גם אם תרזו ככה, אתן לעולם תישארו ריקנות לעד, זו אובססיה לגמרי , כל הרעבות האלה, לא עושות אתכן מאושרת, זה לא שאתן פשוט תרגישו אהבה עצמית, או שליטה עצמית, זה נקרא כלא שאתן לא יודעות שאתן בכלא של עצמכן , בכלא של פחדים וחששות, וחרדות ושנאה וכל זה, שאתן לא רואות את זה אפילו כי אתן מדמיינות לעצמכן שאת תהיו מושלמות או רזות ואז תפסיקו וכל זה אבל לא , זה כמו בשיר מלון קילפורניה , תשמעו את השיר ותראו בעצמכן את הבדל , זו התמכרות , אדם מכור לא יכול להפסיק להרעיב את עצמו עד שהוא יהיה ממש שלד, ממש חולה , גם אם הוא על גסיסה ויהיה בין חיים ומוות ויהיה בסכנת חיים הוא לא יפסיק, כי זו התמכרות, כמו התמכרות לעישון, לסמים, לפגיעה עצמית, לקפה, ושתייה , שבה אי אפשר להפסיק, הקבוצות האלה רק מעודדת להמשכת השנאה עצמית, לפגיעה בעצמכן , ורק מסנוורת אתכן מהסכנה , הן כאילו מסתירות את האמת הנוראית שהן בעצמן יודעות את זה , הן מובילות נערות צעירות למוות בטוח , עם אשפוז ובלי אשפוז , ושום חיים של אושר גם בזה. אתן לא צריכות לשנוא את עצמכן, לא משנה מה המשקל שלכן, גם אם הוא חורג מעל, אפשר לעשות את זה בצורה בריאה, גם אם הוא תקין ואתן חושבות שהוא לא, אתן רזות, גם אם את שונאות את עצמכן בגלל מודל היופי של מושלמות, מילים ואנשים שפגעו בנפשן , תחשבו שלא צריך להיות מושלם, איש לא הצליח להיות מושלם לעתיד, אנו בני אדם, יש בנו פגמים וחסרונות, איש לא מושלם ואני גם לא , גם לא כל אחד פה ואחת פה מושלמת ומושלם , ככה זה , קבלו את מי שאתן ותאהבו את עצמכן .
שואל השאלה:
סורי.
אני מודעת להכול
יודעת שזה "מטומטם" ושזה בגלל מודל היופי
אבל אני חייבת את זה
אני לא מסוגלת יותר להמשיך ככה כשמנה
שום דבר פאקינג לא עולה עליי
או שהוא צמוד
אני לא מסוגלת ללבוש שום דבר ממה שיש לי בארון וזה דברים ענקיים מידות 40+
אנונימית
את לא חייבת את זה :( ואת לא שמנה, מה המשקל שלך בדיוק ? המודל היופי הוא דפוק, לא חייבים להיות כמו הדוגמנים , לא חייבים לפגוע בעצמך בשביל להיות רזה, יש דרכים בריאות יותר, גם אם את שמנה בצורה בריאה אז מה, נטע ברזילי כזו, והיא ניצחה באירזוון בחו"ל לעומת הזמרים הרזים שם, בתנך שבע פרות שמנות היו סימן לשבע וחיים טובים .זה לא צריך להיות בדרך הרסנית , זה בכלל לא צריך להיות בדרך הזו, אתן שוות יותר מזה, טובות יותר , מי אמר שצריך להיות מושלמות ? מי אמר שגם צריך להקריב את עצמך על המודל היופי ? מי אמר שבשביל להיות רזה צריך לעשות הכול גם במחיר הזה ? יש לך יכולת חשיבה מעצמך, את יכולה לחשוב לבד, את יכולה להיות דוגמנית בלי כל זה, את לא צריכה את המודל היופי בכלל, את צריכה להבין שכל אחת שווה ויפה כמו שהיא , כל צבעי הקשת הם שונים זה מזה, אם כל הצבעים היו דומים, חושבת שהייתה קשת וענן יפה? כל גבישי הקרח שונים זה מזה, אם כול הגבישים היו דומים, זה לא היה יפה . זה לא שווה את זה, את יכולה ללכת לדיאטנית שתעזור לך, שתבדוק על הגנים שלך, חילוף חומרים מהיר או איטי, ועל המשקל שלך, ייתכן שהוא תקין ואת סתם חושבת שהוא לא , גם אם הוא לא תקין, יש דרך בריאה יותר לעשות את זה , זה לא חייב להיות בכלא של שנאה עצמית.
שואל השאלה:
סורי
אני באמת חייבת את זה
כולם כבר אומרים לי עד כמה פרה אני
נמאס לי מהרגלי היפופוטם שלי
אנונימית
אורה ושמחה את צודקת לגמרי סבבה? בכל מילה. אבל זה לא כלכך פשוט זה דבר אחד להגיד את צריכה לאהוב את עצמך ודבר אחר לגמרי ליישם את זה.. אשכרה מלחמה עם עצמך ולא תמיד יש את הכוחות לצאת מזה
קודם כל לאכול 500 קלוריות ביום זה מאוד לא בריא, בממוצע בישראל הצריכה הקלורית הממומלצת לאישה היא 2000 ולכן את קצת מעל הממוצע.
אני ממליצה על דיאטת 1200 אבל חשוב לזכור שקלוריות זה לא הכל כאילו את צריכה גם חלבונים וכו.. תראי את מה שכתוב על מה שאת אוכלת אם זה קורנפקס תסתכלי על הקופסא קודם!
אני ממליצה לאכול הרבה פירות וירקות כי יש להם ערך קלורי נמוך הם יתנו לך אנרגיה ויעסיקו לך את הפה ואז לא תאכלי דברים כמו תפוציפס.
אם את ממש רוצה מאכלים כמו פסטנ כו שוקלד יש החלפות פשוטות שיעזרו לך כמו פסטה מחיטה מלאה או שוקולד מריר במקום חלבי , סוכרזית במקום סוכר ,ציפס בטטה ולא תפוחי אדמה וכו..
אל תשכחי להחכניס ספורט לסדר היום שלך מעבר לספורט עצמו זה יעזור לך להרגיש טוב עם עצמך ויעזור לךלסדר את היום.

אני ממליהצ לך להכין תפריט מגוון ומסודר ביחד עם לוז ,בשבועות הראשונים זה יקל עלייך מאוד עד שהדברים יהפכו להיות הרגל
אם את רוצה עוד עזרה את מוזמנת לשלוח הודעה
את לא באמת צריכה את זה,זו השנאה עצמית שלך שגורמת לך לחשוב ככה. יש דרך אחרת
^ את שמה לב שאת רק נותנת לה טיפים להרעיב את עצמה
אנונימית
את באמת נתת לה טיפים להרעבה עצמית !? או שלא שמת לב ?
לא אמרתי לה להרעיב את עצמה בשום שלב להפך נתתי לה מאכלים שיורידו את הצריכה הקלורית שלה בלי להפסיק לאכול את מה שהיא אוהבת,
אם מישהי רוצה להרזות זה לא תמיד דבר רע הצורה שהיא בוחרת לעשות את זה יכול להיות דבר רע, אם מישהו לא אוהב את הגוף שלו והוא יכול לשנות אותו אז למה לא? כמובן שאני מדברת על אנשים מחוץ לטווח הנורמה אני בחיים לא אגיד למישהי שבמשקל תקין להיות אנורקסית כי היא רוצה להרזות אבל אם השאלה היא שומן אני אראה לה דרכים להראות לה איך להוריד אחוזי שומ ולאזן את זה עם מסת שריר
אני לא אכפה על אף אחת לאהוב את הגוף שלה כמו שאת מנסה לעשות, היא סובלת בגלל המשקל שלה אז למה את מנסה לעצור אותה מלשפר את החיים שלה כי אין מה לעשות אנשים רזים נהנים יותר וזו האמת הקשה
אנשים רזים נהנים יותר? ממש לא. אנשים ששלמים עם עצמם נהנים יותר. וזה בכלל לא קשור למשקל
אוקי, ובנות אתן מבינות שזה לטובתכן שאני לא רוצה שתהיו עם הפרעות אכילה לנצח ? זאת אומרת, סליחה שאני לא מעודדת אתכן לעשות את זה ואומרת לכן יופי תעשו ותרעיבו , אתן בדרך הנכונה, אם הייתי אומרת את זה, הייתי משקרת לעצמי ובוגדת בערכים שלי, מצעטרת שאני כנה אתכן ונגד כל זה, אבל לא , אל תעשו את זה, לפעמים צריך לשמוע מה שלא רוצים לשמוע, בניגוד לאלה שכן אומרים לכן שקר מתוק ונעים שמסתיר את האמת , שאתן בדרך הנכונה וכל כבוד וכל זה, בשביל לשקר ולרמות אתכן כל הזמן, עדיף לשמוע את האמת המרה מאשר שקר מתוק.אני אהיה כנה, לעומת כל מי שעודד את זה והכניס פה בנות לקבוצות שגורמות לאנשים לפגוע בעצמן , ומשקרות לאנשים שהם בדרך הנכונה וכל זה, זו פשוט רמאות לשמה , בשם המצפון והגיון האנושי .. כל אדם שפוי פה יגיד לכן שלא להרעיב את עצמכן בכלל ולא יתמוך בזה או בקבוצה הזו, והפעם צריך לשמוע את האמת המרה, מצטערת , אבל בקבוצה הזו משקרים לכן בפנים , מוכרים לכן שקרים יפים ומשכנעים אתכן שזו הדרך הנכונה ושתמשיכו ככה וכל הכבוד , אתן מאמינות לזה, חבל שאיש שם לא שפוי בשביל לעצור את הטירוף הזה בכלל , עכשיו האמת תצא לאור פה ,לא, אתן לא בדרך הנכונה כי זו לא הדרך להרזות, ואין כל הכבוד פה בזה, ושאתן עושות טעות, אתן נשים עם שכל ומוח בשביל להבין שזו לא הדרך . באתרים כאלה כולם הולכים כמו עדר בלי יכולת להבין ולחשוב, אנשים אין להם אחראיות עצמית לאנשים אחרים שבסכנה בגלל זה , מתנערים מזה בתירוצים שהבאתי להן תפריט וכל זה , תיקחו קצת אחראיות על עצמכן, אם אתן גוררות אנשים למטה, אז אתן האחראיות לזה, גם אם אתן בזה, איש לא צריך להיות בזה יחד אתכן ,לא צריך להיות רזה ומושלם ומת, אלא צריך להיות בריא ולאהוב את עצמך וחי . ואז רזה, כל המודל היופי גורם לאנשים לשנוא את עצמם, עזבו את המודל היופי הזה, איש לא צריך שיגידו לו שהוא לא שווה ולא יפה . גם אף אחד לא צריך להיות מושלם, זה כמו הסיפור על איקרוס ושמש שניסה להגיע אליה ונפל מרוב שהוא נשרף , זו תחרות בלי מנצחים בכלל
סליחה היא אומרת שיורדים עליה על המשקל שלה אם היא היתה רזה לא היו עושים את זה אני יודעת שזה מבאס לשמוע אבל זה המצב וזה מאוד קשה להיות שלם עם עצמך,
אני הייתי פעם מאוד קשה עם עצמי על משקל ולא הייתי שמנה או משהו פשוט לא הייתי נראת כמו שרציתי אז שניתי את איך שאכלתי ואת כמות הספורט שאני עושה ועכשיו אני מאושרת ואוהבת את הגוף שלי מאוד אני לא שמנה ולא רזה אני בדיוק איפה שאני רוצה.
להגיד למישהו שלא ישתנה ממקום לא בריא לבריא זה פשוט מפגר,היא אמרה שהיא רוצה 500 קלוריות ואמרתי ישר שלא תעשה את זה אני נתתי לה דרך להוריד שומן בלי להוריד הרבה משקל כי זאת הירידה האידיאלית (שומן שוקל פחות משריר ולכן אם אתה מעלה שריר ומוריד שומן יש סיכוי שאפילו תעלה במשקל)
לבוא ולהגיד לנערה תהיי שלמה עם הגוף שלך זה הרבה יותר קל להגיד מלעשות במיוחד אם יש אנשים יורדים עלייך ברקע, אני ראליסיטית פה תנסו לעזור לבן אדם שמולכם במקום לנסות לקדם ערכים
לנסות לרדת במשקל לא מצביע על הפרעת אכילה
לרדת במשקל בצורה בריאה לא, אבל אם היא אמרה פרו אנה וכל זה, זה כבר סימן רע .
PIN נכון זה לא קשור למשקל רזה ושמן זה לא משקל זה מראה, אני שוקלת 65 שזה די החלק הגבוה של הBMI אבל יש לי רק 10 אחוזי שומן בגוף ולכן אני נראת שרירית אבל אם היית שומע רק את המשקל שלי היית מדמיינת משהו שונה לחלוטין מהגוף שלי
את צודקת לחלוטין זה סיממן רע מאוד! ולכן אנחנו צריכים להרות לה איך כן לרדת במשקל בצורה בריאה במקום לריב איתה על אם לרדת בכלל כי בסופו של דבר היא תעשה מה שהיא רוצה אין לנו דרך לבדוק אם היא מקשיבה לנו או לא אני מעדיפה להראות לה שיש דרך טובה לרדת במשקל במקום לנסות לשכנע אותה שלא
נכון לכן אמרתי לה שיש דרך בריאה יותר להרזות, היא צריכה לפנות לדיאטנית שתיתן לה תפריט נורמלי ובריא לדיאטה לפי המשקל שלה, וחילוף חומרים מהיר או איטי ומשם היא תדריך אותה מה לאכול ומה לא לאכול, לפי שעות מסודרות, וכל יום שהיא תיפגש אתה , היא תשקול אותה לראות איך המצב שלה , ותאבחן אותה על מה שהיא אכלה, אם היא מתקדמת או לא , לאט לאט , גם תיתן לה תפריט לשמירת המשקל , גם שהיא צריכה לאהוב את עצמה , ויחד עם זה לעשות כושר, ויש המון תרגילי כושר לכל אזורי הגוף, גם רגליים, אירובי, פילאטס ,זומבה ועוד
לי באופן אישי הייתה חוויה מאוד שלילית עם כמה וכמה דיאטניות אז אם תלכי למישהי אני ממליצה לבדוק אותה קודם.
הייתה לי רק אחת שעשתה לי טוב והיא דרך נבחרת ספורט אז היא עובדת רק עם האנשים בנבחרת
טוב יש ויש מקרים, חשוב למצוא מישהי שיכולה באמת לעזור לך. ואני יכולה להסכים אתך, לרוע המזל אנשים די חסרי סבלנות בנוגע לזה .כי חושבים שזה בא בבום ופתאום ירזו מהר יותר , כל הקטע בדיאטה זה אורח חיים בריא , לדעת מתי לומר לא לממתקים ולאוכל לא בריא, מותר לחטוא קצת במתוקים לפחות אבל לא הרבה , דיאטה זה לשלוט בעצמך ובדחפים שלך לזלול ממתקים ואוכל לא בריא, זה לדעת לרסן את הזלילה שלך למתוקים ולהפחית את הצורך למתוק ומזון מהיר, ארוחות בבוקר עד ערב , יכולות לספק תחושת שובע אמיתי, גם אפשר לשלוט באמת בדחף למתוקים וגם לדברים שאינם בריאים , דחית סיפוקים היא דבר שטוב נגד חשקים למתוקים, יש ספר על זה , מבחן המרשמלו , דיאטות כחאס, אמנם מרזות מהר, אבל שליטה עצמית אמתית אין בזה, איש לא מצליח לשלוט באמת בעצמו, הוא לא חי בריא, הוא חי חולה, הוא מפחד לאכול ולהשמין ורק עסוק במראה שלו , ואם הוא עלה או לא , הוא אובססבי לרזון מושלם ויופי שהוא אינו רואה שהוא בכלא של פחדים, דיאטה בריאה היא לדעת מתי לעצור את עצמך מלאכול ממתקים, דיאטניות טובות יכולות לעזור ודרך מאמני כושר יעזרו בזה, כל הדיאטות כאחס, רק מזיקות , זה אמנם מהיר אבל לא בריא , הכול בגלל גם מודל יופי ושנאה עצמית ועידן המורדני , בגלל האוכל לא בריא, קל להשמין, כי התרגלו למזון מהיר , וקשה מאוד להוריד נכון , אנשים ממהרים מאוד להרזות ולא מבינים שצריך להאט את הקצב , לוקח זמן לבנות בית, צריך סבלנות והמון הקשבה לגוף.
אה שכחתי להגיד לך לבדוק מה ההתמחות שלה יש לספורט לשינוי סגנון אכילה לידירה במשקל ועוד