36 תשובות
מוזר לחלוטין
מוזר ומפחיד
שהוא חסך לעצמו 12 שנים של שיעורי אנגלית.
אחד המפחידים אבל זה רק מחזק ומוכיח שיש גלגול נשמות לדעתי..
הרבה אומץ...
וואו זה מטורף עד כדי לא אמיתי
שהילד כנראה ראה יותר מידיי דורה
מתי אפשר לראות את זה?
אנונימית
אני אתאיסט וזה הכניס אותי לתסביכים כי איך לעזעזל דבר כזה קורה?! מאיפה המבטא, מאיפה הידע?
סבתא ואמא שלי מנסות לשכנע אותי שזה באמת גלגול נשמות אבל כיאילו גם אם אני אראה הוכחות במו עיניי אני תמיד אפקפק בהם ואגיד שיש הסבר הגיוני יותר. חח פשוט כזו אני בן אדם פקפקן
זה ממש מוזר
האמת שגם אצלי זה כמו אצל באזינגה.
ראיתי את זה ופשוט אין בי טיפת אמונה שזה אמיתי. נראה לי יותר הגיוני שמישהו מהמשפחה משקר ודיבר עם הילד. וגם אם לא, יכול להיות שזה ילד שהוחלף בבית חולים בלידה או משהו, וההורים שלו ידעו אנגלית. יש כל כך הרבה חומר שנמצא בDNA שממש קשה לדעת עד כמה אנחנו באמת מקבלים מהדורות הקודמים.
יש מלא מקרים של ילדים שפתאום מתחילים לשיר בפולנית או משהו, או מדברים על אירוע שקרה לפני הלידה שלהם. עדיין לא גילו אם זיכרון עובר בגנים, אבל זאת חתיכת סיבה לחשוב שכן.

בכל אופן, גם אם אלוהים בכבודו ובעצמו ינחת לי מול העינים אני לא אאמין, ואחפש סיבה הגיונית יותר. אז אני קצת משוחדת גם ככה... /:
שהוא מאומץ או משהו כזה או שחטפו להם את הבן האמיתי והחליפו אותו אולי זה נשמע רע מה שאמרתי אבל באמת שזה נראה לי הכי הגיוני
שאני כל כך מקנאה...
שמעתי על זה. קריפי רצח
זה הוכחה על גלגול נשמות.
וגם הם דרוזים והם מאמינים בגלגול נשמות אז בדוק הם חושבים שזה זה
אנונימית
שמעתי על זה..
קריפי

עריכה: גאדד בהתחלה כתבתי "שמעתי על זה, קריפי רצח" ופשוט כתבתי מילה במילה את מה שסופרסושי כתבה... מה הסיכוייםם
לא יודע מה להגיד..
הייתי בשוק מוחלט כשראיתי את זה..אולי באמת יש דבר כזה גלגול נשמות/כוחות על טבעיים
והכי מסקרן זה מה הוא יגיד כשהוא ייגדל..נחיה ונראה
אני חושבת שמשהו מסריח שם, מעלימים שם הרבה מידע לדעתי, יש למישהו אינטרס שאנשים יאמינו בגלגול נשמות כנראה, לא האמנתי בחיים וגם עכשיו לא עד שאראה הוכחה מול העיניים.
אנונימית
ממש שוק באמת אבל גם אם והחליפו אותו בלידה עדיין הוא אמור לדבר ערבית הרבה יותר מאשר אנגלית ...
Knife, חיפשתי שבריר של הגיון בתשובה שלך, לצערי לא הצלחתי למצוא.
"ילד שהוחלף בבית החולים", מה הקשר בדיוק? שילד נולד, הוא לא מבין כלום. הסביבה היא זו שמשפיעה עליו. רכישת שפה היא על ידי שמיעתה בסביבה שלך. תסביר לי איך בדיוק תינוק יכול להיוולד כשהוא דובר את השפה של ההורים שלו?
מה שעובר בDNA זה כל המידע התורשתי על האדם, איך הוא ייראה, התכונות התורשתיות וכו.. שפה היא לא תכונה תורשתית, שפה היא תכונה נרכשת. אדם יכול לעבור טראומת ראש ולשכוח את השפה שלו, אז זה אומר שהDNA שלו נפגע? ממש לא.
מה שאני מנסה בעצם להגיד היא ששפה לא קשורה בשום צורה לDNA.

לגבי המקרה בכתבה (וראיתי את כולה), זו אחת מהפעמים היחידות שבאמת אין לי הסבר למשהו כזה, הוא איחר בדיבור, אחר כך התחיל לדבר בג'יבריש ואז ביום בהיר אחד הוא יודע אנגלית שוטפת עם מבטא בריטי, למרות שכל הסביבה שלו דוברת ערבית, ועם זאת, רמת הערבית שלו נמוכה מאוד.
את הידע של השפה עצמה עוד אפשר לקבל כהגיוני בגלל שהוא למד דרך השכן, אבל המבטא לא ניתן להסבר בשום צורה.
מוזר ממש, לדעתי כן יש כאן משהו שקשור בגלגול נשמות.
בואו תגידו לי כל החכמים כאן, אם יש גלגול נשמות, אז למה ל99.999 מהאוכליסיה לא קורה הדבר הזה?. ואם הוא היה לא יודע, מלאך ה', בצורה הכי מוגזמת שיש, הוא לא היה מדבר אנגלית, כי אם ה' הוא כל יכול וכל יודע, אז למה המלאך לא?. ועזבו את זה שזה עוד יותר מטומטם כי המילים שהוא יודע, זה מילים שקשורים לרכוש שלו, חיות, מספרים, צעצוע, דברים ברכב, וכו'. לא עובר את המעבר ל1000 מילים. שאתה לומד שפה אתה צובר מבטא. ככה שאין קשר. ודבר שלישי, אם הוא יודע אנגלית וגם מבטא, אז יש סיכוי שאחד מהמשפחה משקרת, כאילו המשפחה משקרת. אם הייתי נולד כגלגול שני, הייתי אומר משהו לגבי הגלגול שלי. חוץ מזה דבר נוסף, גם אם יבטלו לו את ה12 שנות אנגלית, הוא עדיין יצטרך ללמוד, ויצטרכו ללמד אותו ללמוד ערבית. והוא בסוף ידבר יותר ערבית מאנגלית. כי הוא יהיה חייב, והוא ידבר יותר עברית מאנגלית. אז יש לו אנגלית?. בסדר. ויש ילדים בני 7 שיכולים להשיג 5 יחל מתמטיקה. הכל מרגיש מסריח שיש את הכתבות ההזויות האלה. אם יש גלגול נשמות, למה אין הוכחות שסיאנס עובד, למה אי אפשר לתקשר עם המתים?. תסבירו, למה שאנשים חווים מוות קליני, הם מספרים דברים שונים כי הם מאמינים דברים שונים, אחד אומר שאין כלום, שני שיש אלוהים יהודים, נוצרים, מוסלמים וכו'. אין דרך לבדוק מאה אחוז אם אין פה הכחשה מסוימת. הוא גם לא נראה הכי ערבי שיש לפי הפנים שלו, הוא נראה ששיזפו אותו...
לדעתי בכלל חטפו אותו מאמריקה.
הרי למה לא עשו בדיקת dna שלהם ושלו?
הייתה כתבה שהוא רואה תוכנית כזאת על חזירה שמדברת באנגלית תוכנית מצוירת נראה לי פפה החזירה ושם הם אומרים את המילה דינוזאור במבטא בריטי מוזר ובהקלטה של הילד הזה הוא אומר דינוזאור באותו מבטא וצורת דיבור בידיוק
מוזר ממש אבל תמיד האמנתי בגלגול נשמות,
לא רואה שום הסבר אחר לזה .
מוזר אבל אני לט מאמינה בגלגול נשמות
אנונימית
משהו מאוד מסריח שם , ולדעתי מעלימים שם הרבה מידע רק בשביל שכאילו יאמינו שיש דבר כזה גילגול נשמות .
הילד מגיל קטן הושיבו אותו מול תוכנית טלוויזיה בריטית ובנוסף היה להם שכן שהיה מדבר אנגלית במבטא בריטי וגם הייתה לו גננת שמדברת אנגלית , לסיכום אני לא מאמינה לכל הסיפןר הזה
אנונימית
Great priest-
בכל נפח המידע העצום שיש בגנים, בהחלט יכול להיות שיש זכרונות, מה שמסביר איך זה שיש ילדים עם ידע שלא יכול להיות להם. העניין הוא שאנחנו לא יודעים איך בדיוק זיכרון מאוכסן במוח. בגלל זה מדע חשוב כל כך, בלעדיו אנחנו ממציאים סיפורים אידיוטים על אירועים "על טבעיים" כדי להסביר את מה שעוד לא גילינו.
אני לא אומרת שאין מצב שיש גלגול נשמות, אני אומרת שהרעיון של זה כל כך מופרך וטיפשי שממש קשה לי להאמין שזה הסיפור.
הגיוני יותר שיש דברים במוח ובגוף האדם שעוד לא גילינו ואין לנו הטכנולוגיה לברר אותו עדיין. כמו שפעם אנשים לא הבינו מחלות, או רעידות אדמה, והמציאו אלים וסיפורים, פשוט כי הם לא יכלו לסבול את הלא נודע.
לא כל משהו שאי אפשר להסביר אותו הוא בהכרח על טבעי.
לכל אלה שחושבים שמשהו מסריח שם, אני מלמדת את אחותי הקטנה אנגלית והיא עדיין לא מדברת ככה בשלמות, זה לא הגיוני. צריך *לחיות* בבריטניה כדי לדבר ככה.
אנונימית
אחיין שלי הלך ללימודי אנגלית מגיל 3, ועכשיו הוא בן 6 והוא מדבר יותר טוב ממני. זה באמת תלוי בילד, כנראה שלאחותך אין קליטה טובה לשפות.
^ עם כל הכבוד לאחותי יש קליטה טובה לשפות אז אמ. ושמעת את הסביבה שלו מדברים? מישהוא שם עם מבטא בריטי ככ טוב? גם אח שלך מדבר במבטא של בן אדם שחי שם?
אנונימית
וואי אלוהים ישמור לא נסיתי להתחיל כאן ריב.
חוסר קליטה לשפות זה לא עלבון, זה מצב קיים, ואם את מלמדת את אחותך והיא מתקשה ללמוד זה בדיוק הפירוש של קליטה לא טובה לשפות.
ותקראי מחדש את התגובות שלי ותראי מה כתבתי על הסביבה של הילד.
ולאחיין שלי יש מבטא אמריקאי כשהוא מדבר אנגלית, כן. יש לו מורה אמריקאי שהוא פוגש פעם בשבוע מגיל 3. מבטא זה ממש לא בעיה לפתח.
^ בסדר אבל מאיפה לך אם היא מתקשה ללמוד אם לא ציינתי את זה בכלל?
אנונימית
כי זה מה שהבנתי ממה שאמרת. לא חשבתי שאת הולכת להפגע מזה, אם ידעתי שזאת כזאת נקודה רגישה אצלך לא הייתי פותחת את זה בכלל.
התגובה שלי מופנת למשתמשת " ---------------------- "קחי הנה תלמדי קצת :
https://www.facebook.com/tipss4success/videos/527446790947296/
עלאק אנחנו לא יודעים איך מאוחסן המידע במוח והוא עובר בגנים .
אנונימי