13 תשובות
דתיים עשירים
לא הכל זה כסף בחיים לדעתי ואני לא מאמינה בלהיות דתית אז אני מעדיפה להיות חילונית ענייה...
דתיים עשירים ברור
חילונים עניים
דתיים עשירים
חילונית ענייה. לא אוהבת את הדת, אוהבת את החופש שלי. הוא יותר חשוב לי מכסף ואני אשתדל לעבוד ולהרוויח כמה שאוכל.
דתיים עשירים
ללונייה ענייה אני לא יעשה משהו שאני לא מאמינה בו
חילוניה ענייה... לפחות אני עדיין אני. בתור דתייה אני גם לא אוכל לשיר מול קהל וזה וויתור על אחד החלומות הכי גדולים שלי אז מה הכסף שווה בעצם..
דתיים עשירים מה השאלה בכלל??!!
נמאס כבר שחלק מאמינים וחלק לא מסטיפס...מה אכפת לכם?
לא הבנתי מה דתיים לא נהניים??!!
^אף אחד לא אמר שהוא לא רוצה להיות דתי כי דתיים לא נהנים או כי זה רע להיות דתי, אני ממש עברתי בקפדנות על התגובות עכשיו כדי לבדוק את זה... כל מי שאמר שהוא לא רוצה להיות דתי אמר את זה על סמך ההשקפות שלו *בלבד*. אמר את זה כי הוא לא מאמין בדת ולכן להיות דתי זה לחיות אורח חיים שנוגד את העקרונות שלך. לא משנה אם זה קשור בדת או לא, לחיות אורח חיים שנוגד את העקרונות שלך זה אחד הדברים הכי מתסכלים שיכולים להיות לכן מי שלא מאמין בזה מן הסתם לא ירצה לבחור בזה. תצטרכי ללמוד להתמודד עם זה שיש אנשים עם דעות שונות ולא כולם דתיים בעולם. לי לא מפריע שיש דתיים ומאמינים באתר. הייתי מבינה את הכעס אם מישהו היה אומר משהו רע על הדת ולא רק שהוא לא מסכים איתה... אבל זה לא המצב בכלל.
חילונים עניים.
משתלם אפילו להיות דתי עני ולא חילוני עשיר, חס ושלום. וברור שמי שדתי עשיר, אז הוא זוכה לשתי שולחנות (בתנאי שהוא באמת מקפיד על ההלכה כמו שצריך ולא עושה את הדברים ובגללם מאהדים את החלק לעולם הבא, וגם אם נכשל בזה - עושה על זה תשובה).