9 תשובות
את חושבת שתעסקי בזה בעתיד? זה כיף לך? את באמת רוצה את זה? אם כן לכי על זה במאה אחוז. חברות אפשר למצוא בכל מקום וזה רק יגדיל לך את מעגל החברים לא להיפך. מאחלת לך בהצלחה!
תתכונני, תעשי אם תעברי אז תתחילי לחשוב אם בא לך לעבור, אבל תנסי!
חיים רק פעם אחת והחיים רק ביידים שלך את עוד תספיקי לריב עם החברות ואולי גם להיפרד, חברים באים והולכים וצ'אנס לחיים רק אחד למיליון,זה גורל מהשמיים שנתנו לך עוד הזדמנות- תשתמשי בה!.

את תמצאי חברים חדשים בבית הספר החדש ואולי יהיה מצבך החברתי יותר טוב, זה תמיד אתן לך כמה מדרגות מעל למטרה בחיים שלך מאשר הבית הספר הנוכחי
שואל השאלה:
אני לא יודעת אם אעבור בזה בעתיד, זה כן כיף לי אבל אני לא יודעת אם זה באמת מה שאני רוצה ויעשה לי טוב.
וזה עכשיו להתרחק מהחברה הכי טובה שלי, זה קשה.
וזה המון המון השקעה
אנונימית
תנסי אם לא תצליחי אז זה לא שלך אבל עד שלא תנסי לא תדעי
שואל השאלה:
ומה אם המצב החברתי שלי שם יהיה גרוע? אני אהיה הילדה החדשה הזאת שאף אחד לא מכיר או מדבר איתה, שלא כל כך יודעת את החומר כי היא אף פעם לא למדה מוזיקה בצורה מקצועית, הביישנית שיושבת בפינה מאחורה בשקט ומנסה להשלים פערים בחומר.
עם ביטחון עצמי ברצפה.
אנונימית
תלכי. ביהס מדהים מה אכפת לך לנסות?
גם אני הביישנית בכיתה ואני לפעמים חושבת לעבור בית הספר למרות שיש לי חברות טובות אבל המצב החברתי שלהן גם לא בשמים ולפעמים עדיף להתחיל הכל מדף חדש כי עכשיו הבנתי איך התנהגי לא טוב ביום הראשון של הבית הספר ואם הייתי יכולה להחזיר את הזמן האחורה הייתי משנה את כל הגישה
כל הילדים שבאו לתיכון שאני לומדת מאומנויות חכמים יותר. ביהס ברמה גבוהה כדאי לך!
אם זה מה שאת אוהבת לכי על זה..אני עברתי לבית ספר שהוא רחוק לי מהבית ואני צריכה לקחת יותר מאוטובוס אחד כדי להגיע אבל עברתי כי אני עושה את מה שאני אוהבת..אפשר לשמור על קשר עם חברים מהבית ספר הקודם וגם למצוא חדשים..