8 תשובות
שואל השאלה:
לא בקטע רע.. פשוט מנסה להבין
מסכימה איתך
לא תמיד לדבר עם מישהו זה עוזר.
אף אחד לא באמת יודע איך לעזור לך, אז ממציאים לך דברים ובין היתר זה "הכל יהיה בסדר". אבל טכנית, זה מדבר על העתיד, ואתה סובל עכשיו אז אתה רוצה לברוח למקום מסויים.
תראה, שורה תחתונה, זו גם סוג של התמודדות - בריחה למעשה. עם כל כמה שזה סותר, כן, זו צורת התמודדות
מדברת מתוך ניסיון...
אני יודעת שהשאלה הזאת מלאה בכוונה טובה אבל היא מעלה בי כלכך הרבה עצבים בגוף. מי אמר שאדם שחותך לא ניסה לדבר עם אנשים? אולי הןא פשוט התאכזב מכולם? אולי אנשים שמים עליו ז*ן? "יש אנשים במצבים הרבה יותר קשים" עזוב יש לי מלא מה להגיד אבל השאלה הזאת כלכך מעצבנת אוצי. בוא אתה תחיה במצבים שאנשים שחותכים עוברים כי אתה לא מבין מה זה מרגיש ואיך זה לחיות ככה, זה לא שזה כיף להם אתה יודע. "לא מתמודדים" "להתמלא בכעס ותסכול" אני אסיים את זה כאן כי זה באמת מעצבן אוצי ואין לי כוח.
מסכימה איתך לגמרי, בעיניי זה פיתרון קבוע לבעיה זמנית שיכולה לעבור
מסכימה איתך בכל מילה. תמיד אפשר לשנות את המצב.
חשבתם על זה שאנשים הם שונים אחד מהשני? אתה רוצה להבין, אבל בתכל'ס אתה לא באמת יכול להרגיש מה אדם עם נטיות/מחשבות אובדניות מרגיש, אם בחיים לא היה לך (ואני לא מאחל לאף אחד שיהיה לו, באמת!)... באותו רגע לא רואים את האפשרות האחרת של "יהיה יותר טוב" או "המצב זמני" כי המחשבות, והמוח לא נותנים לך.
אני חושב שבשלב מסויים, אנשים כן מנסים לקבל עזרה, וזה באמת עניין של מזל אם יש לך מספיק אנשים, או לפחות אדם אחד שבאמת מבין אותך ויכול להוציא אותך מהמצב הזה.
אני מבין את השאלה שלך, אבל תבין שאתה לא יכול להבין באמת מה הם מרגישים, כמו כל סיטואציה אחרת שאי אפשר להבין עד שחווים בעצמנו.
באותו הנושא: