2 תשובות
להתגייס לקרבי זה רצת קושי מסויימת למשך זמן מה שיעבור, ויכולים להיות אחלה של סיפורים מזה, ויתר גיוס זה לא כזה קל לחתום לעומת זאת את לא עושה צבא, משמה תתחילי ללמוד בגיל מוקדם אבל לא יהיה לך עתיד פוליטי בעתיד כי שם מסתקלים על מה עשית בצבא.
חוץ מזה בחירה אישית שלך, לפי דעתי עדיף צבא, עד כמה שהוא משביז ומרגיש חסר תועלת זה מקום שבוא מתבגרים בצורה מהירה ויש הרבה סיטואציות שדרכם יהיה אפשר ללמוד לחיים הבוגרים בעתיד
יש לך שבועיים להחליט אם את רוצה לחתום ויתור או לא. אם את מתגייסת לקרבי את תלכי למכין (שזה עוד לפני הטירונות) ושם תוכלי להחליט אם את רוצה להמשיך לטירונות או לא.
זה בעצם תקופה כזו לבדוק אם את רוצה להיות שם או לא.
במידה ותחליטי לחתום ויתור את תפגשי קצין מיון שיכול לתת לך תפקיד סבבה או תפקיד לא טוב, זה מאוד תלוי בקצין מיון עצמו. כעקרון הוא ישאל אותך איזה תפקיד את רוצה והוא יכול להחליט לא לתת לך אותו ולהציע לך תפקידים אחרים שתבחרי מהם.
במידה ותחליטי לא לחתום ויתור, את תמשיכי לטירונות איפה שאת לא אמורה להיות.
לדעתי, אם יש סיבה מסוימת שרצית בגללה ללכת לקרבי וזה היה לך מספיק חשוב אז תלכי על זה. את צריכה לזכור שבהתחלה זה מאוד מאוד קשה ואת פשוט צריכה להתגבר על זה ולדחוף את עצמך. אני מבינה את העניין הזה קצת מקרוב כי עברתי אותו. יש הרבה יותר חוויות בקרבי, אתה מתחבר לאנשים שם ברמה אחרת משאר המקומות וזה מספק.
הכל תלוי במה את רוצה ומה הכי חשוב לך להוציא מהשירות הצבאי שלך.
אם בא לך להתייעץ, אני פה.
באותו הנושא: