7 תשובות
בן אדם מזוויע. במקום להיות לצידך ולנסות לעזור לך הוא עוזב אותך בידיע שזה ישבור אותך עוד יותר. אל תתקרבי אליו, תשכחי ממנו. את יכולה לדבר איתי.
תביני אותו אם אתה אוהב בן אדם קשה לראות אותו סובל אם אפשר לעזור פשוט קשה אז עכשיו קומי תתאפסי על החיים שלך תשני הכול בשבילו ותשלחי לו הודעה בלי לבכות תהיי הזו שהוא התאהב בה לא הדיכאונית
אנונימית
להתעלם מזה ולנסות להמשיך הלאה? אין ממש משהו אחר לעשות עם כמה שזה מגעיל ומעליב לקבל את זה מבן אדם שאתה אוהב, דווקא בגלל זה צריך לעבור הלאה ולמצוא בן אדם שיתמוך בך גם ברגעים קשים ולא יהיה כזה. אל תייחסי לזה יותר מידי חשיבות, ובינתיים תתמקדי בלנסות לעשות לעצמך מצב רוח טוב.
למרות שלדעתי לא הייתה לו כוונה רעה במה שהוא אמר אלא הוא רק דואג לך ולא רוצה שתעשי דברים לעצמך
J1
אם הוא לא יכול להיות שם בשבילך בזמנים הקשים הוא לא ראוי לך. לכל בן אדם יש תקופות טובות ותקופות רעות. וכבן זוג אם הוא התכוון שמה שביניכם יהיה רציני הוא צריך להיות שם ולתמוך בך כשקשה לך.
תגידי תודה, את ראית עם איזה בן אדם יש לך עסק וחסכת מעצמך עוד זמן במערכת יחסים איתו.
וואו,אם הוא נפרד מימך בגלל זה הוא חרא של בן אדם(סליחה על ההתבטאות)והוא לא שווה אותך בשום צורה.
אם הוא היה חבר אמיתי הוא היה נשאר לצידך ועוזר לך לעבור את התקופה הזאת גם אם זה קשה בני זוג אמורים להיות זה לצד זה בכל מצב.
תדברי על התקופה שלך עם חברות/מישהו שקרוב אליך ותעזרי בו להתמודד עם התקופה הזאת.ואני אומרת לך בתור אחת מניסיון שעברה תקופה קשה.
אם התכוונת לחתכים,אל תפגעי בעצמך כהה,זה לא עוזר בשום צורה ומשאיר לך צלקות ובאמת שאין טעם,גם אם התקופה הרעה באמת שזה לא הפיתרון.
דברי על התקופה עם בנאדם שקרוב אליך,את אפילו יכולה איתי,אל תישארי בזה לבד.
תבלי תצאי עם חברות תנסי לעשות כמה שיותר דברים כדי לא לחשוב עליו.ותיתני לזמן לעשות את שלו,כן זה משפט נדוש אבל זה באמת נכון,ככה עשיתי כשהייתי ההתגברות מן האקס שלי,ותוך תקופה הצלחתי להתגבר עליו והבנתי כמה הוא לא שווה אותי.
לכל דבר אחר שאת צריכה,את יכולה לפנות אלי.ותזכרי שאף גבר לא שווה שתבכי מימנו או שתהי עצובה בגללו.
אם הוא לא עומד לצידך ברגעים הקשים שלך ולא תומך בך, את לא צריכה בן זוג כזה. תאמיני לי, את צריכה גבר שידאג לך, שיהיה לו אכפת, שיעשה הכל בשבילך ובשביל לשמור עליך! אם את צריכה אני כאן. וברור שזה מחריד לשמוע דבר כזה מבן אדם שהיה כל כך קרוב אלייך
יש משהו במה שאני אומר..
הוא היה צריך לעזור לך אבל הוא אדיוט וכנראה עדיף שתהיי בלעדיו
אז זה לטובתך..
אבל את לא צריכה לפגוע בעצמך..
את צריכה ללמוד להסתדר עם כל מה שהחיים מביאים לך..
אם רע לך תסבלי..
כל הרע הזה יעבור יום אחד ויהיה לך יותר טוב..
אולי את לא תצטערי שפגעת בעצמך
אבל את תביני שלא היית צריכה לעשות את זה..
פשוט תנסי להמשיך עם מה שעובר עליך למרות הכל ולנסות להתעודד
לא לחשוב מחשבות רעות
ואם קורה משהו רע
אל תתיחסי
אם מקללים אותך
אל תתיחסי
את יותר טובה מזה
נכון?