7 תשובות
מצטער אבל זה הדבר האחרון שמעניין תכנסת אבל תגישי מכתב תלונה למשרד החינוך או למייל של נפתלי בנט (שר החינוך) זה קשור אליהם
אם כבר את בקטע של ללכת על גדול ולשנות דברים שקשורים למערכת החינוך, אולי כדאי שתלכי יותר לכיוון של חדל להיות הבובות של מערכת החינוך שכל מה שהמערכת נתמכת עליה זה תהליך שינון והקאת החומר בלי טיפת חשיבה. בידיעה שאת יוצאת מהבגרות מבלי שבאמת למדת משהו, החזקת את החומר הכל כך גדול עמוס ומיותר הזה בתא קטן במוח שלך הקאת אותו על דף ומחקת אותי מהזכרון שלך (עד המועד ב ;))
אנונימית ^^
וואו כמה בורות וטימטום בתשובה אחת
אנונימית
שואל השאלה:
אני יודעת (בובי בוטן) אבל פשוט היום באתי עם מכנס שהוא כולה עד אחרי הברך ולא הכניסו אותי לבצפר. מה זה אשמתי ש35 מעלות ובגלל שבנים חרמנים אני צריכה לסבול?? זה ליטרלי האשמת הקורבן ודיכוי אינטנסיבי של חופש הביטוי שלי ומחיקת הזכות שלי על הגוף שלי. למה ילד שבא עם ברמודה זה בסדר כי חם אבל ילדה שבאה עם מכנס מעל הברך זה זנותי ומזמן אונס?? למה אנחנו חיים במדינה שבה הבנות צריכות להיות צנועות ובנים שאונסים כי לבשתי מכנס קצר או גופייה זה בסדר??? למה?!
אנונימית
כשאת מציגה את ככה אולי יש בזה משהו, אחרי הברכיים זה באמת מוגזם. לדעתי לפנות לכנסת לא יעזור ולא יצליח. תנסי לעשות פוסט מפוצץ כזה בפייסבוק שאנשים יתחברו וישתפו וזה יכול ממש לתפוס ולהעלות את המודעות. בהצלחה!
צודקת
תנסי מקסימום לא תציחי
וגם לא מזמן היה את צעדת השרמוטות
אנונימית
שמעי אם כמה שאני מסכימה איתך ושזה באמת לא בסדר, זה בערך הדבר האחרון שמעניין עכשיו את הכנסת/ משרד החינוך. גם אם איכשהו נניח ותמצאי דרך לקבל במה ולנאום זה לא ישנה כלום. אז פשוט תוותרי ישר, אין מה לעשות, כולנו עברנו את זה. גם אני, וגם את.