10 תשובות
הם אוהבים את עצמם פשוט
כי הם מבינים שביטחון עצמי לא צריך להיות תלוי מהמראה.
ובתכלס לדעתי זה בא מהסביבה, בית.
HOH
ביטחון עצמי לא תמיד קשור למראה..
אנונימית
זה שלא כולם נולדו דוגמנים לא הופך אותם למכוערים. כל אחד נולד עם המראה שלו והוא לא יכול לשנות אותו אז הוא מקבל אותו. למה לו להתבייכן?!
מהראש, מהשכל.

האנשים האלו מבינים שהערך שלהם לא נמדד רק על ידי המראה החיצוני שלהם, אז הם לומדים להעריך את שאר הדברים שיש בהם.
הם לומדים להעריך את המחשבה, את חוש ההומור, את הפילוסופיית חיים, את החוכמה, את הכישרון, את הנתינה שלהם, את התכונות הטובות שלהם, וכו'.
אני לא יכולה להעיד לגבי עצמי אבל אני כן יכולה להעיד לגבי מישהו אחר (האקס שלי) שהוא ממש לא ניראה טוב בלשון המעטה.. הוא נורא שמן ואין לו פנים יפות ובקיצור.. התאהבתי בו רצח והוא היה ניראה לי הגבר הכי יפה שקיים חח..
מה שאני מנסה להגיד זה שיש תכונות שלפעמים מקטינות את החשיבות של היופי, ו"טעם" זה מונח ממש לא קלישאתי לפי דעתי כי יש כאלה שיאהבו שמנים/ רזים, או שחומים/לבנים, ויופי זה תמיד בעיני המתבונן.
ביטחון עצמי לא בהכרח קשור ליופי אנשים שיש להם ביטחון עצמי יכול להיות שנובע משאר הכישורים שיש להם זה שמשיהו לא יפה לא מעיד על זה שהוא חסר כישורים ויכולות
ואני מאמינה שבאמת יופי זה עניין של טעם אבל מה שאת רוצה
אנונימית
כי הם מבינים שהם תקועים עם עצמם לנצח אז אין ברירה אלה לקבל את המגרעות שלך ולשים לב יותר לדברים הטובים שבך.
הם מבינים שחיים רק פעם א ח ת אז למי פאקינג אכפת?! החיצוניות זה כולה מעטפת לאופי המדהים שיש בכל אחד מאיתנו. די. תחיו תחיים, תאהבו את עצמכם, יש לכם רק הזדמנות אחת לעשות את זה. אתם באמת רוצים להעביר חיים שלמים ולהיות חסרי ביטחון רק בגלל דבר כל כך שיטחי כמו מראה?
מאחלת לכולכם יום טוב ומקווה שתיקחו ממני משהו.
אנונימית
ביטחון עצמי לא תמיד בא ממראה
עובדה אני, בלי לשוויץ, אין אחד שלא מסובב תראש שאני באה.
אומרים לי תמיד שאני יפיפייה כל הבנים משכבה חרמנים עלי רצח
רודפים אחרי תמיד, גם אלו שיש להם חברה..
אנונימית