7 תשובות
אני חושבת שזה רק עיון טוב.
רק תקחי בחשבון שיהיו כאלה שיצחקו...
Po:
שתמיד לנסות זה לא יזיק..
את ממש אמיצה אני בחיים לא הייתי מסוגלת
לדעתי זה רעיון ממש טוב
אני חושבת שזה לא רעיון טוב
מה לגבי לקחת בריסטול ולכתוב עליו על קשיים נפשיים, ואז יהיו תלמידים שיכולים לכתוב שם באופן אנונימי על הקושי שלהם
פעם הייתה לי שיחה עם יועצת בית הספר בנושא, שאלתי אותה למה לא מעלים מודעות לנושא והיא נתנה לי שתי סיבות - תקציב ונושאים קשים מידי.
נכון שזה יכול לעלות מודעות על מנת שאנשים ישימו לב שהם, חברים שלהם או משפחה סובלים ממשהו אבל אחרי הכל צריך לדעת איך להעביר את זה נכון.
להגיד רק דיכאון או אנורקסיה לא יוביל לשום מקום, כי בעייני המון אנשים בשביל דיכאון את רק צריכה לצחוק ותהיי בסדר, ואנורקסיה אומר שאת רזה מידי.
את גם לא יכולה לדעת מה זה יעשה, אנשים יכולים להיות אכזריים ותצא לך סטיגמה נוראית.
המורה פחות אפקטיבית, תראי מה את יכולה לעשות ביחד עם היועצת
לדעתי לא רעיון טוב.. אני לא חושבת שיקחו אותך ברצינות, בתור אחת עם מה שציינת. בני נוער הם רעים, ומספיק שמקובל אחד יצחק עליך זה יתן לגיטימציה לכולם לצחוק עלייך. ותצא לך סטיגמה נוראית. אל תחשבי שהם יבינו אותך כי הם לא, אם תדברי על החולשה שלך בפני אנשים זה לא יגרור תוצאות טובות. אנשים הם לא רגישים, מניסיון, רוב הסיכויים שמה שיקרה זה..
1. יצחקו עליך וידרכו עליך יותר, יקטלגו אותך בתור מסכנה ואחת שלא קוראת קודים חברתיים נכון - בגלל שזה לא מקובל להתחיל לספר לכל העולם ואישתו על הבעיות הנפשיות שלך. ועוד להרצות על עצמך בכלל יהפוך לבדיחה. זה משהו אישי שזרים לא מתעניינים לדעת. הרגישות שלהם אלייך תרד יותר, לא תעלה.
2. אם האופציה הראשונה לא, אז יתחייסו אליך מרחמים, ואת תרגישי את זה וזה יגרום לך להרגיש אפילו פי 2 נורא, ושלא נדבר על הריכולים מאחורי הגב שלך שאת דורשת יחס מיוחד. ועוד לכלוכים למיניהם, למרות שאולי אלייך הם יהיו נחמדים, הם בבירור כנראה צבועים.

זה גיל שכולם לרוב אגואיסטים ממש, דואגים למעמד החברתי שלהם- לא לשלך. יש הרבה השפעות חברתיות, אף אחד לא רוצה להרגיש בצד, זה גיל שנוער עושים בו הכל כולל הקרבות בגלל לחץ חברתי ופוגעים באחרים בשביל להרים לעצמם את האגו והמוניטין ובקלות דורכים על אחרים. אני לא הייתי ממליצה לך לעשות את זה.
מה שכן יעזור, אולי תדברי עם מורה ותבקשי ממנה להעביר שיעור מיוחד על זה. זה עדיף במקום לעשות את זה בעצמך.