10 תשובות
תגיד תודה מתוק אני כיתה יא הולכת לבית ספר מסיימת מתי שהוא במהלך היום באה לבית מתלבשת מתקלחת והולכת לעבוד עד בערך 01:30 מלצרית באולם אירועים ואני על 0 שעות שינה רוצה להתחלף?
אנונימית
איזה מרירות
אתמול עשיתי מבחן על שלוש וחצי שעות שינה ונשארתי עד 4 למתמטיקה והיום אני הולכת אחרי שישנתי שעה וחצי ולא עשיתי מה שהייתי צריכה ויש לי 80 דק של היסטוריה לפתור בגרות וחצי במתמטיקה ולהגיש ואחר כך להתרכז שני שיעורים חשובים רצופים של 80 דקות
כולנו עייפים
תצטיידי במים קרים שטפי עכשיו שתי כוס קפה או תה קחי איזה שוקולד למבחן ותתעודדי
מתישהו כולנו נישן
ואם את מרגישה שאת לר יכולה יותר זה בסדר לשים את הראש לאיזה 20 דקות את תקומי עם קצת יותר יכול להשאיר את העיניים פקוחות
לתשובה הראשונה את לא חייבת להיות כזאת מרירה יפה שעבדת כל הכבוד על החריצות אבל למה ככה
אנונימי
תעשי את המבחן ולכי הביתה
אני הייתי מגיעה למבחן מדברת עם המורה שקשורה לסיור שואלת אותה כמה זה חשוב ועם זה לא כזה חשוב הולכת הביתה לישון
עוד מעט את כבר תתעוררי, אל תוותרי על הסיור באיזשהו שלב את לא תהיי עייפה כמו עכשיו
אם להתבכיין יעזור לכם לשרוד את היום אז למה לא. אבל בגדול אתם אחראיים למה שקורה לכם בחיים ואולי זה שלמדת כל הלילה נובע כי כל היום היית בפלאפון ואם לא אז גם צריך לדעת מתי לעשות סטופ ללימודים איפשר לשחוט את עצמך בדם קר העיקר לצאת עם תעודת בגרות בסופו של דבר. אתם ממש חזקים וכל הכבוד לכם שאתם מסוגלים ללחץ הזה
גם לי קורה המון ששעות השינה שלי נדירות.
אני על 5 שעות שינה כרגע אבל למדתי להתרגל לזה בשלב מסויים, אני מניחה.
גם יש לי כדורים שאני יכולה להמליץ לך עליהם.
בכללי הם תוספי תזונה אבל אישית הם כמו פצצת אנרגיה וגם עוזרים לריכוז. בתור אחת שאין לה אנרגיה זה מועיל XD
כדורי אומגה3 וכדורי מורינגה. מורינגה יותר יקרים מאומגה3 אבל מצד שני הם גם יותר מועילים. יש אנשים שאצלם הם יותר אפקטיביים (מניסיון אישי), והם גם עוזרים בעוד דברים חוץ מערנות וריכוז כי הם פשוט מכילים יותר חומרים חיוניים. זה גם למה הם יותר יקרים. אני משתמשת באומגה3 כי המורינגה שיש בבית לא בשבילי, ואני גם רגילה לאומגה3 מילדות.
אומגה3 זאת קפסולה חלקה כמו של תרופות רק גדולה יותר, שבעצם מכילה שמן דגים. לפי מה שהבנתי זה תוסף תזונה מאוד נפוץ, אבל כדאי לחשוב לפני שבוחרים איפה לקנות. בפעם האחרונה הזמנו מחול, הם הגיעו באריזות אדומות גדולות, מרוכזים פי 2 וזולים פי 2, ובינתיים הם עובדים נהדר לדעתי. אין לקפסולה טעם. אני לוקחת כדור אחד בבוקר וזה מספיק, זה תלוי בריכוז.
כדורי מורינגה הם מוצקים וקצת מחוספסים. יש בכדורים אצות וזה גורם לקצת ריח מוזר בבקבוק, ולפי ניסיון המקסימום טעם מהם זה טעם עדין ולא נורא, כי אמורים לבלוע אותם מהר.
אני יודעת את זה מניסיון אישי. אני לא חושבת שהם גורמים לי להתעורר כי זה פסיכולוגי או משהו, לדעתי זה כי הם באמת עובדים. וגם אם זה פסיכולוגי זה עובד, בדרך כלל אני נרדמת על השולחן בלעדיהם. גם שנה שעברה לקחתי כאלו בריכוז נמוך יותר לקטנים יותר, והם עבדו אבל פחות.
המורינגה עובדת דיי טוב, לא באמת יצא לי לנסות יותר מידי כי לקחתי אותם במקרי חירום, בתקופה שנגמרה האומגה והיה מבחן.

תנסי :)
שואל השאלה:
אני לא מאמינה-_-
דחו את המבחן ואמרו רק עכשיו
למדתי עד 2 בלילהה
אנונימית
היי, לפחות את לא תהרגי את עצמך היום! :)
שואל השאלה:
עדיין לא החלטתי. _.
אנונימית