7 תשובות
נראלי הוא התהפך והוא סתם לא ידע מה הוא רצה מעצמו
ניסית ליזום איתו שיחה אחר כך?
הוא ייבש? איך הוא הגיב?

ובכללי הוא אדם ביישן או אחד פתוח כזה, כי אולי הוא הרגיש איתך נוח באותו הרגע אבל אחר כך לא רוצה לצאת מציק או מפריע.

למרות שיש גם את הצד השלילי שזה פשוט לא רציני, אבל אני בספק.

תכתבי איך הוא וננסה לעזור
אולי הוא פשוט לא אדם של ווצאפ... שלחי לו הודעה תבררי אל תוותרי
שואל השאלה:
כשאנחנו בבסיס הוא בא למשרד שלי מלא פעמים כדי שנלך לשלו. ואז אנחנו יושבים עם חברים שלו, ובאיזשהו שלב הולכים לחדר משקים. יש שם ספה וטלוויזיה. אנחנו מדברים שם בהתחלה הוא היה משחק לי עם היד. ולאט לאט זה נהפך ללשכב על הספה מחובקים ולדבר. בשבוע האחרון גם התנשקנו.
כשיצאנו הוא באמת הקשיב לי כי כשפתאום התבלבלתי במה התכוונתי להגיד הוא הזכיר לי איפה נעצרתי. הוא לא הפסיק לומר לי כמה הוא נהנה ושיכולנו סתם לשבת עכשיו ולחכות שיעבור הזמן אבל באמת כיף לו. היה לי באמת מדהים כי הכל זרם. אבל כשבנאדם לא שולח לך הודעה אם הגעת הביתה (כי זה פאק^&* היה מאוחר בלילה ונסעתי לבד בתחבורה ציבורית) זה מערער וגורם לחשוב אם בכלל אני מעניינת אותו. פתאום הסתכלתי על הדברים השלילים כמו זה שהוא איחר לי בשעה! והייתי צריכה לחכות לו בקניון כי אני לא אחכה ברחוב. הייתי שניה מללכת הביתה אבל בסוף סלחתי לו כי זאת תחבורה ציבורית ונתתי עקיצה קטנה.
אנונימית
הבנתי שאת יחסית קורבים
אולי בפעם הבאה שתתראו תנסי לדבר איתו בקליל למשל תשאלי אותו מה דעתו על ווצאפ וכאלה, כאילו הכיוון זה לבדוק אם הוא בן אדם שלא אוהב את כל הדברים האלה כי יש כאלה.

את גם יכולה לפתוח בשיחה ממש עדינה ולשאול אותו למה הוא לא כותב לך לפעמים וכאלה
תקשיבי שהוא גם אנושי ועוד טעויות אבל זה טיפה מוגזם שעה איחור אבל אולי זו באמת לא אשמתו. שלחי לו הודעה "שכחת ממני? לא רצית לוודא שהגעתי הביתה?"
אמנם הוא לא חייב לך כלום אבל זה היה נחמד מצידו להתעניין. ויש מצב
שבגלל שאתם לא מוגדרים רשמית כזוג אז הוא לא מקבל אותך בתור מחוייבות לכן הוא לא שאל. שלחי לו הודעה, יש מצב שהוא מחכה
שואל השאלה:
תודה לכולם עזרתם לי קצת להיכנס לפרופורציות חחח כאילו כן זה דיי נכון שהוא לא מתחבר לקטע הזה של הווצאפ. חברה שלי אמרה לי שבדרך כלל גברים הם לאבי דאבי בהתחלה בכל הקטע של השיחות, אבל הוא לא כזה. אני פשוט אזרום עם זה מחר. פשוט אני שונאת להיות זאת שנותנת מעצמה יותר. אם זה לוותר על האיחור, אם זה לשאול באיזה שעה יוצאים, אם זה לשלוח הודעות מדיי פעם וליזום גם נשיקות או לזרום איתם לפחות. (עד כמה שאני אנסה להיות קצת קשה איתו להשגה זה לא יעבוד). הוא זה היה ב3 זוגיות לפני, הוא אמור לדעת איך להתנהג עם בחורות. אני זאת שפעם ראשונה במערכת יחסים כזאת, וואלה אין לי מושג מה עושים. אם אמורה להיות שיחה בכלל של הגדרת יחסים או שזה מובן לבד עם הזמן.
אנונימית