19 תשובות
תלוי. אתה רוצה להיות איתה יותר מידידים? כי זה שהיא לא נמשכת אלייך מינית לא אומר שהיא לא מחבבת אותך בתור בן אדם.
אם היא רוצה אותך כידיד אז תנסה מישהי אחרת אין מה לעשות..
למה לוותר וללכת? גם מערכת יחסים שהיא לא רומנטית זה מצוין
תישאר ידיד רק אם אתה מוכן להתמודד עם העובדה שזה כנראה לא יוביל למשהו ביניכם..:/
אנונימית
שואל השאלה:
חשבתי על זה... אבל זה לא קשר שיפגע בי?! שאני נמשך אליה והיא רואה אותי כחברה טובה?!
לפחות תנסה.
אנונימית
שואל השאלה:
אבל כשהיא תתחיל לצאת עם גברים זה יהיה לי קשה... זה יפגע בי ממש כי אני לא מבין מה שונה בי מהגבר שהיא רוצה כחבר... מה אני פחות טוב?! אני איזה בן אדם סוג ג'?!
היא די הורידה לי את הביטחון... כאילו?! מה זה אומר שאשה לא נמשכת אליך?! שאתה איזה סוג של אפס מאופס...
אם אתה יכול ומוכן לקבל את העובדה שאת תישארו רק ידידים אז תישאר.
זה אולי מה שאתה מרגיש עכשיו, אבל כשנשים אחרות כן יימשכו אליך הביטחון שלך יתחזק.
אל תרגיש רע בגלל זה!
אנונימית
תלוי בך, ברור שזה יפגע בך אבל אם אתה חושב שתצליח להתגבר על זה ואתה ממש קשור אליה אז תשארו ידידים אם לא אין לך מה לחפש באזור הזה..
שואל השאלה:
אין איזשהו סיכוי הכי קטן בעולם שהיא תחזור?! שהיא תבין שהיא טעתה ותסתכל עלי שונה סוף סוף?!
תקשיב, אני חושבת שאתה מתחיל להמעיט מעצמך רק בגלל זה, וזה פשוט פוגע בך.
אם אתה לא רוצה להמשיך ולדרדר את זה עוד לדעתי פשוט תפסיק את הקשר.
נתת לה את ההזדמנות שלה והיא בכל זאת סירבה- מה הסיכויים שפתאום היא תתחרט? אם היא באמת סירבה בצורה שגרמה לך להרגיש כל כך רע, אין סיבה שהיא תשנה את דעתה ואין סיבה שאתה תצטרך לסבול בשביל להיות עם אדם שגרם לך להרגיש רע.
אנונימית
אתה לא סוג של אפס מאופס רק בגלל בחורה אחת שלא נמשכת אליך. כולן נמשכות לטיפוסים שונים, זה שהיא לא מרגישה משהו כלפיך או שאתה לא הטיפוס שלה לא אומר שמשהו בך לא בסדר. אתה תכיר עוד המון בנות בעתיד, חלקן ימשכו אליך, יחבבו אותך, ואפילו יאהבו אותך, וחלקן לא. צריך לקבל את זה ולדעת להמשיך הלאה כשמישהי לא מרגישה את אותו הדבר אליך בחזרה, ולהשאר בן אדם חזק עם ביטחון עצמי, ולא להוריד מהערך של עצמך.
ולשאלתך, אני חושבת שכדאי לך לתפוס ממנה קצת מרחק. להשאר קרוב אליה יכול להמשיך לעורר בך תחושות ורגשות כלפיה, ואם אתה רוצה להמשיך הלאה אתה צריך להפסיק לחשוב עליה. אם תמשיך לפגוש אותה ולראות אותה הראש שלך עדין יתעסק בה.
אני ממליצה לך למצוא עיסוק כלשהו, אם זה לצאת עם חברים, עם משפחה, להתעסק במוזיקה או כל תחביב אחר. זה יסיח את דעתך מלחשוב עליה, וזה יעזור לך להמשיך הלאה.
אם היא חשובה מאוד אל תוותר אבל אם יש סבל תילך..
שואל השאלה:
אני מבין... אבל בתקופה שהייתי איתה נתתי לה את הגרסא הכי משוכללת וטובה של עצמי... אני ספורטאי אני מצליח בלימודים אני מתחשב ומפנק אותה ואני בתכלס אדם טוב בסך הכל! אז למה אני לא מספיק טוב בשבילה כל הדברים שאני מתאמץ בשבילם לא שווים?!
לך תדע מה הטעם שלה. פשוט אל תיתן לעצמך להתבאס מהעובדה ש'לא עמדת בקריטריונים של אחרים'.
אתה מעוצב כמו שאתה בשביל עצמך, לא בשבילה. אני בטוחה שמישהי אחרת כן תיקח את התכונות האלו ותתייחס אליך בצורה שונה לגמרי.
רק אל תגיע למצב של רגשי נחיתות בשביל מישהו שדחה אותך.
אנונימית
אני יודעת שזה כואב לתת מעצמך את הכל ולהרגיש שזה לא מספיק, אפילו להרגיש שזה כלום. אבל זאת בדיוק הסיבה שאתה צריך להמשיך הלאה. זה לא שווה את זה להמשיך לנסות למצוא דרכים להיות איתה, אני מבינה שכנראה היא מאוד חשובה לך, אבל אתה חשוב יותר. מה שאתה, מי שאתה ומה שאתה מרגיש זה הדבר הכי חשוב בך, ואם יש אנשים שגורמים לך להרגיש רע, לא נאהב או לא מוערך, תשחרר. זה קשה אבל מגיע לך להרגיש טוב עם עצמך. אף אחד לא שווה את זה שבגללו תרגיש ככה.
שואל השאלה:
וואי תודה רבה לכולם! שיניתם לי ממש את הגישה לגבי כל העניין הזה... אני מקווה שאני אתקדם הלאה ויגיע להבנות ואמצא משהי ששווה את מה שאני משקיע... אני אנסה למחוק אותה מהווצאפ... מקווה שזה יעבוד ):