22 תשובות
תאמין לי הלוואי אני לא הייתי מתאהבת פשוט זה גם מרגיש לי לא נכון
להגיד לך דוגרי? כנראה שאתה לא נראה טוב. הרי זה ברור שאם היית נראה טוב בנות היו קופצות עליך ורק היית צריך לבחור
אנונימית
הכל יגיע בזמן שלו. אי אפשר לחפש אהבה. מדברת ילדה בת 17 XD
שואל השאלה:
אנונימית, אני יכול לשלוח לך תמונה ותראי בעצמך.
לא אומר שאני נראה כמו דיוויד בקהאם, אבל אני לא חושב שאני נראה רע.
אנונימי
תשלח לי תמונה שלך
שואל השאלה:
אוקיי
אנונימי
אני בן 24 ואין לי ידידות.. אתה עוד במצב טוב... לצערי אין מה לעשות עם זה כל כך... אין לזה פתרון נראה לי..
אולי אתה נראה טוב אבל לא מטופח? תשלח לי גם תמונה.
אתה נשמע אחלה בחור, פשוט תחפש יותר, תצא לבלות עם חברים ואני בטוחה שתפגוש מישהי.
אנונימית
לזטת שמעליי, סליחה על ההתחצפות, אבל לדעתי את מדברת שטויות, אם הוא היה אחלה בחור אז ממזמן היו רוצות אותו, אני ניסיתי עם יותר מ1000 בנות בחיים שלי ואף אחת לא הגיבה טוב ולא רצתה... את מבינה את האירוניה?
אז סליחה על ההתחצפות שלי גם, אבל אולי משהו באופי שלכם לא מושך בחורות?
אנונימית
אולי זה לא האופי - אולי זה בגלל מי שאני ואיך שנולדתי...
שואל השאלה:
אני בחיים לא התחלתי עם מישהי, אני ביישן. לא ניסיתי כמוך יותר מ1000 בחורות
אנונימי
כן אבל זה היה באירועים חברתיים.. והיום אני כבר לא מנסה יותר
תקשיב, עם הנעורים כבר אין לך מה לעשות. אבל תתחיל עכשיו. אני לא אומרת שתהיה נואש ותתחיל עם כל מה שזז, אבל תנסה לדבר עם ידידות, בנות.
יש הרבה אנשים שנראים טוב ובנות לא קופצות עליהן, כשתגיע האחת שלך אתה תדע. אני למשל הייתי עם 3 במערכת יחסים קצרה סתם קראשים וכאלו ורק הבן הרביעי הבנתי מה זה לאהוב מישהו. כזה יגיע זה יגיע אל תתבאס. לפעמים שווה לחכות למשהו טוב במקום להתבאס על משהו שלא קיים. בלי לחץ הכל טוב.
עם אתה צריך עוד יעוץ תכתוב בפרטי.
עניתה לעצמך על השאלה אתה ביישן
תצא קצת מהבית תכיר בחורות במקומות חדשים תכיר אנשים חדשים באופן כללי צא קצת מהקומפורטזון שלך
עם תמשיך לשבת בבית ולהגיד לא הולך לי עם בנות זה ישאר ככה
בסופו של דבר המהלך הראשון עומד מאחורינו אף בחורה לא תיגש עליך ותתחיל איתך זה לא הוליווד, באמת שהדבר הכי טוב בשבילך זה לצאת קצת בסופשים למקומות בילוי ופשוט להכיר אנשים ולחזק את הביטחון העצמי שלך ככה
אולי אתה מפספס בנות שבקטע שלך, אולי כי אתה ביישן ושקט בנות לא רוצות לנסות איתך, או שאתה פשוט לא נראה כאילו אתה רוצה אותן (לא מתכוון שאתה נראה הומוסקסואל, פשוט אולי לא מסתכל על בחורות מספיק כדי לסקרן אותן, שכן קשר עין זה חשוב מאוד.).
אולי אתה נראה תמיד מבואס וזה בטח מוריד..

אני גם ביישן ושקט מאוד וכמעט בכל מסגרת שהייתי בה הייתה בחורה אחת לפחות שבסופו של דבר כן הסתכלה עלי בחזרה והיה נראה שהיא טיפונת בקטע שלי בחזרה.. ואני מאמין שאתה לא נראה רע אז גם לך זה אמור לקרות.. פשוט תתחיל להסתכל קצת מסביב, ולעבוד על הבטחון העצמי, כי גם אם יתחילו איתך, זה לא שווה כלום אם לא תוכל לדבר איתן..
אנונימי
תראה זה קשור להרבה מאוד דברים, אני לא יודעת איך אתה נראה, מתנהג, הבטחון העצמי שלך ומה הסטנדרטים שלך.. כנראה לפי מה שאתה כתבת הבטחון העצמי שלך נמוך. קודם כל אתה צריך בטחון עצמי גבוהה, זה לא אומר שאתה צריך לחשוב שאתה מלך העולם זה פשוט אומר שאתה צריך לדעת את הערך שלך. לדעת מה היתרונות ומה החסרונות ואיך לשנות אותם (את החסרונות). דבר שני זה תחביבים ובילויים, אתה צריך שיהיו לך תחמיי עניין. 1. ככה יהיה לך במה להתעסק ולא לחשוב על הדברים הרעים 2. אנשים מתעניינים באנשים מעניינים. דבר שלישי, תחשוב מי החברים שלך כי מי שסובב אותך זה בעצם אתה, כמו שאתה רואה אותם כל האנשים רואים אותך. אם הכל סבבה עם החברים אז תנסה להכיר יותר אנשים ולהנות ממה שיש יש הרבה שאני מכירה גם יותר מבוגרים ממך שעדיין לא מצאו מישהו וזה או בגלל שמשהו לא בסדר איתם או כי פשוט עוד לא הגיע הזמן אבל חוץ מאהבה יש עוד הרבה דברים ומטרות שונות בחיים העיקר להיות אופטימי ובעל מוטיבציה לשנות ולנסות :)
אתם שניכם פועלים לדעתי בצורה קצת לא נכונה
אני גם בן 17, לא הייתה לי חברה (מישהי כן התחילה איתי, אבל סירבתי לה כי היא הייתה ממש פרחה בעיניי). אני כן ביישן, אבל בעניין הזה זה כבר לא עניין של ביישנות אלא "מה יקרה" או "מה יגידו" ולכן זה דבר שאתה חייב לעשות. לכן הצעתי למישהי לצאת איתי, אבל אני גם לא רודף אחרי נשים, ולא מנסה את מזלי על כל אחת (מיוחס למי שאמר 1000 בנות).

אתה צריך לפתח ביטחון עצמי, להתנער מהמחשבה של "אני ביישן וזהו" ולהפסיק לחשוב מה יגידו עליך.

אה, ואם עדיין לא התאהבת במישהי, אז כל מה שכתבתי פחות רלוונטי, כי אם אתה לא מרגיש למישהי כלום, אל תצא איתה, כי זה סתם פוגע.

יכול להיות שזה יבוא בעתיד
שואל השאלה:
תודה לכולם, לא חשבתי שהשאלה הזאת תוביל לכל כך הרבה מענה :)
אנונימי
זה בסדר, להרגיש ככה זה בסדר. המון אנשים מרגישים ככה ובמציאות של היום שכולם מחפשים זוגיות ומהר זה הגיוני. אבל, עם כמה שזה בסדר מנגד אתה צריך לדעת מה אתה שווה ולהבין שזה יקרה. תזום, תיגש, תכיר אנשים, אני לא אוהבת להישמע נדושה, אבל זה יבוא.
^מה הקשר ללא נראה טוב? זה מה שכל הבנות מחפשות? בראד פיט? ברור שאסתטיקה זה דבר חשוב ואם בנאדם לא אסתטי אוטומטית הסיכויים שלו למצוא בן/ת זוג יורדים, אבל אין קשר בין זה לבין נראה טוב. מה גם שנראה טוב זה אובייקטיבי, לא כל מה שיפה בעינך יפה בעיניי.^
שואל השאלה, הביישנות בטוח קשורה לזה. תנסה להיפתח, להשתחרר, להאמין בעצמך ולהראות ביטחון.
זמינה בפרטי אם אתה צריך עזרה3>