11 תשובות
אני אישית לוקח פשוט סוג של כדורים שלא עושים אותי רעב
יש לי חברה אחת שממש מציקה לי על זה כל השאר לא ממש ייחסו לזה חשיבות
אני אומרת לה שאני אוכלת בבית לפני הבצפר
ולפעמים אני לוקחת קצת מהאוכל שלה להוריד אותה ממני
זה תמיד יציקו על זה אבל עם הזמן זה מתחיל להפסיק
אולי אני לא מאלה שעוברים את זה אבל להסתיר את זה לא משהו טוב לדעתי, זו רק דעתי ואני לא שופטת, פשוט אני לא חושבת שצריך להסתיר הפרעות אכילה או לתרץ את זה.
למרות שאני בעצמי בתוך זה ואולי דווקא בגלל זה אני הכי נגד
זה סתם חרא בבקשה אל תישארי בתוך זה
בכל מקרה.. תאכלי מדי פעם משהו בלי הרבה קלוריות או ביס ממשהו.. תדברי על אוכל שאכלת או לא יודעת מה ככה זה פחות חשוד
סתם שאלה, אבל את לא חושבת שזה אולי מכוונה טובה שדואגים לך? זאת אומרת, את יודעת בעצמך מה זה ומה יקרה לך, אז למה להסתיר את הנושא הזה אם בסופו של דבר זה יתגלה למישהו? לא מנסה לשפוט, אני לא חושבת שצריך להסתיר את זה, שזה בעצמו משהו כל כך רציני וחמור כמו הפרעות אכילה, בלי טיפול ועזרה, יודעת מה יקרה לך.
אורה ושמחה כשאת בתוך זה את לא רוצה טיפול
את לא רוצה שידעו כי את לא רוצה שיציקו לך ואת לא רוצה עזרה כי מבחינתך אין במה לעזור
אני רואה את זה אחרת כי היו לי הפרעות אכילה לפני שנתיים יצאתי מהן ועכשיו יש לי שוב
כשאת בתוך זה את לא רואה את המציאות כמו שהיא
אנונימית
נכון אבל נגיד ככה, זה רק השנאה עצמית שמדברת, ונכון שאני לא מאלה שהיו בזה ולא היה לי ניסיון בזה כי לא הייתי בזה, גם שאולי עדיף שלא אגיע לזה, תכלס אני יודעת שזה נורא לחיות ככה עם זה, נסתכל על זה ככה, הרי ידוע לכל אחד פה, גם למי שעובר את זה, שבלי טיפול אפשר למות מזה, ומעבר לתופעות לוואי, חוסר מחזור וכל זה, נהיים חולים מאוד, אם יצאת מזה אז אולי אפשר לצאת מזה שוב, וכן אני יודעת שזה לא פשוט, בתיאוריה, אבל אם נותנים להפרעות אכילה האלו להמשיך, ידוע מה יקרה, רוב מי שסובלים בזה, אנורקסיה או בולימיה בכלל לא מרוצים מעצמם עדיין גם אם הם הגיעו לאן שהם חשבו שהם יגיעו, אני יודעת שאני לא יכולה לומר משהו בנושא שאני לא בקיאה בו כמו הרוב פה, אבל אכפת לי ואני לא מאמינה או חושבת שצריך להסתיר את זה, גם אם מציקים בקטע הזה, זה אולי מכוונה טובה, הרי רואים את זה אצל אנשים שסובלים מזה.
אני לא חושבת שאת צריכה לתרץ או לשקר לה, גם אם תגיעי ליעד שלך, את לא תהיי מרוצה מעצמך, שתגיעי לאנורקסיה, זו אובססיה כבר וזה לא יהיה לך רזון בריא בכלל, היא דואגת לך תכלס, היא שמה לב לזה שאת לא מתנהגת רגיל, בקושי אוכלת, אל תנסי להרחיק אותה ממך ולהטעות אותה, יום יבוא והיא תכעס על עצמה שלא ידעה וגם את תכעסי על עצמך שלא אמרת לה על זה, מתישהו בבית חולים בהאכלה כפויה..-.
אבל לגבי ההצעה שלי עדיף לאכול ארוחת עשר בבית ספר זה לא בריא לגוף אני אישית מתאמן בחדר כושר והמאמן מכריח אותי לאכול הרבה בגלל זה
אני יודעת שאת לא אוהבת את זה, אבל לטובתך, את לא צריכה לעשות את זה לעצמך וגם לה, יום יבוא ואת תתחרטי על זה, אולי את לא חושבת על זה ככה במצבך הבריאותי הנפשי שהוא כרגע לא טוב, אבל יום אחד, באשפוז שם בבית חולים שהיא תבקר אותך מאושפזת שם ועוברת האכלה כפויה וכל זה, היא תבכה עליך שאת סובלת ועוברת את זה וגם את תבכי על זה שאת הגעת לזה. אני יודעת שזו השנאה העצמית שלך שמדברת ממך כמו שדיכאון מדבר מאנשים שסובלים ממנו, זה לא את, זו היא. את לא צריכה להרעיב את עצמך ולהסתיר את זה, הרעבות לא יעשו לך הרגשה טובה ואהבה עצמית, ולא יעזרו לך להיות רזה ומושכת, הדרך היחידה להיות רזה באמת ובריאה היא לעשות את זה נכון, והרעבות לא נותנות לך את מה שאת צריכה, לא אהבה ולא קבלה עצמית תקבלי מכל זה, רק עוד שנאה ותסכול ואובססיה והרעבות, וחרטות, את באמת לא צריכה את זה.:(