4 תשובות
הכי ממליצה לשבת על זה עם מישהו בצבא או שהיה בצבא ומבין בזה, לקרוא קצת באינטרנט על כל תפקיד ולבחור מה נשמע לך הכי מתאים :)
גם אני הייתי בלחץ מטורף מזה
קחי את הזמן תתחילי למלא ואת יכולה לשנות כמה שבא לך גם אחרי ששלחת עד התאריך הסופי שנתנו לך לך באמת הכי טוב זה לשבת עם מישהו שמבין בזה ובתפקידים. לי לא היה אז פשוט בדקתי באינטרנט לא רק באתר של מתגייסים חיילים ששירתו בתפקיד מסבירים איך היה להם ומה עושים. באתר של מיטב תכלס הם כותבים כאילו כל תפקיד נראה מושלם גם נציגת שירות
לגבי עתודה התחלתי את המיונים והפסקתי באמצע כי החלטתי שזה לא בשבילי. את צריכה לדעת אם את באמת מסוגלת לזה כי אני אישית רציתי רפואה וזה ללמוד 7 שנים וכם לחתום קבע אחרי זה אם את מתלבטת תתחילי את המיונים ומקסימום תעזבי באמצע לפחות שיהיה לך את זה כי אין לך מה להפסיד וזה גם לא חוסם לך מיונים אחרים
גם אני הייתי ככה, אני מילאתי לפני חודש ומשהו..
את צריכה לבדו כל תפקיד ותפקיד, כל תפקיד שיש לך תכנסי למיטב ותקראי עליו ותראי אם זה מעניין אותך, אם יש לך אח/ אחות גדולים שיכולים לעזור לך כדי שתשבי איתם ותתייעצי, יש גם קבוצות בפייסבוק של מתגייסים, תקראי שם על כל מיני תפקידים ( תחפשי בחיפוש של הקבוצה ותראי מה רשמו על התפקיד).
כשאת ממלאת את השאלון אל תסמני רק את מה שאת רוצה בסימון הכי גבוהה קחי בחשבון שאולי לא תקבלי אז תדרגי את התפקידים בחכמה ולא רק מה שאת הכי רוצה.
לגבי עתודה, זה תלוי מה את רוצה ללמוד אם את רוצה את זה כי זה יותר שנים בצבא, כדי לך להתייעץ עם מישהו שבעתודה ולראות אם זה מתאים לך ואת מעוניינת בזה.
אם את צריכה עזרה את מוזמנת לפנות בפרטי..
בהצלחה:)
רק אוסיף שאני עתודאי לכלכלה וחשבונאות, שנה א. אם יש לך שאלות על המסלול - מוזמנת לשאול בפרטי.