11 תשובות
כי לא לכולם יש חשיבה מתמטית.
בנוסף אולי אין מספיק כוח רצון ולא רוצים להשקיע.
לכל אחד יש את הסיבות שלו.
שואל השאלה:
כן אבל זה שונה.. ב3 יחידות יש הרבה פחות חשיבה
אנונימית
אני 3 יחל ואני דיי ממוצע מכמה סיבות
זה לא כזה קל כמו שכולם חושבים
זה עוד יותר מוריד מזה שמורידים אותך ומזלזלים
ולמי יש כוח להשקיע זה סתם בולשיט
שואל השאלה:
אני ממש לא מזלזלת חס וחלילה.. אני רק אומרת שזה מצריך פחות חשיבה מ4 ו5 יחידות אז למה יש אנשים שזה מסובך להם?
אנונימית
כי יש אנשים שפחות טובים במתמטיקה והרבה יותר טובים ומוצלחים בדברים אחרים, חשיבה מתמטית זה לא נרכש מה לא מובן ומה צריך להסביר? את בעצם כן מתנשאת וחושבת שאת חכמה כשבעצם את לא כי את לא מבינה דבר כל כך פשוט, מתמטיקה זה כישור ולא לכולם יש אותו, אולי במתמטיקה את טובה אבל האינטליגנציה הרגשית שלך לא בשמיים...
אנונימי
המון המון המון ילדים עוברים פאקינג זוועות בזמן התיכון, מן הסתם שלא יהיה להם את הזמן להתעסק בלימודים גם אם זה חצי יחידה. קצת אינטליגנציה רגשית גאד.
כי לא משקיעים ולא לומדים. 3יחל לא מצריך שום חשיבה הכל טכני הכל לפי נוסחאות וכל התרגילים אותו דבר (אני יודע על מה אני מדבר אני יב 3יחל)
קצת מוטיבציה וכל אחד יצליח
אני לא טובה במתמטיקה נקודה. אני יושבת שעות ופשוט לא מבינה את החומר. אני ב3 יחל ופשוט לא מבינה והממוצע שלי הוא שבעימים (טכנית אני בט' אז אני עדיין לא ב3 אבל אני הולכת ל.)
זה לא קשור להשקעה
אנונימית
כמן שכולם ענו לך כבר..
לא לכולם יש ראש או תחת לשבת על זה
ולא לכולם זה נתפס בשניות.
וגם לפעמים זה המורה
חברה שתי ניגשה המון אם לא אלפי פעמים 803 בשביל לעבור.. ואלו שאלות באמת קלות שאלות וגם אני לא הבנתי איך היא לא מבינה שפשוט צריל להעתיק את הנוסחה ולפתור רגיל. והיא ניסתה אצל המון מורות פרטיות עד שהשתגעתי ממנה ואמרתי לה שתנסה לבוא ללמוד איתי
ו-וואלה הילדה הבינה. בשניה היא קלטה את התרגיל
אז יש גם מורות מפגרות שלא מצליחןת להבין באיזה שיטת לימוד היא תבין את החומר..
לא לכולם יש ראש מתמטי.
ואגב, לא באמת צריך להיות חכם בשביל להיות ב 4-5 יח'"ל מתמטיקה, צריך פשוט ראש מתמטי. שזה דבר מאוד מולד. אין קשר בין שכל לכמות היחידות, זה רק תלוי באם אתה הומני/ריאלי.
אויש נו, זה כמו שמישהו אחר יגיד למה יש אנשים שמקבלים 80 בהיסטוריה ולא 100 זה כולה לקרוא חומר להבין ולזכור אבל בתכלס לא לכולם יש את היכולץ לזכור כמויות של חומר ואז לתמלל אותם בצורה יפה במבחן כנל גם לגבי מתמטיקה לא לכולם יש את היכולת ובגלל זה המקצוע הזה מחולק לרמות גאון!
אנונימית